Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Alternative Game Balance mod

Czy chcesz usunięcia mechów z 90k do 10. poziomu?

Poll ended at Fri Jan 07, 2011 4:18 pm

Tak
5
28%
Nie
13
72%
 
Total votes: 18

Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Post by Antonio »

Wedlug mnie powinien byc itak wiekszy prog doswiadczenia, zeby nawet 6 level byl juz bardzo dobry. Gry powyzej godziny, to juz zazwyczaj jest conajmniej 8-9 lvl. Takie 2 godzinne gry to juz expienie dwoch kolejnych, przy oslonie zdalnych na 10 lvlu. wku**ia mnie to niesamowicie, bo nie sposob upolowac mecha, ktory ktos juz wyexpil. Ten co ryzykuje - zyskuje exp, ten co nie ryzykuje podlacza zdalne pod 7lvl i ma gorsze. Powinni wiec miec wiekszy prog, wiec jestem za tym, aby ich usunac. 150/240 w zupelnosci powinno wystarczyc. Skonczy sie juz expienie 4 manualami w ciagu pierwszych 20 minut gry.
...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Post by pomek »

Antek, to moze najlepiej siedzmy w tej bazie i nie ruszajmy sie.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Post by Anarchy »

No dokładnie, pierwszy raz się zgodzę z pomkiem.. Nigdy nie byłem zwolennikiem takty na exp mechów, ale wrócenie do dawnych takt (mass hg produkcja, wszyscy ludzie w bazie), to jeszcze bardziej mi się nie podoba.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Post by Nitek »

Czasami zdarzy się tak gra, gdzie nie ma żadnego mecha do expa. Siedzicie wtedy na du**e w bazie przez całą grę? Nie. Ja nie chcę wycofywać ręcznych, ale chcę wycofać grę, która polega przede wszystkim na expieniu mechów. Mając mechów 150k też będzie expienie, ale nie będzie to tak irytujące (mamy 60k expa więcej na ubicie expiącego mecha :P).
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wycofanie mechów 90k expa na 10. poziom

Post by Pamel »

Pomysl z podwyzszeniem progu expa wydluzy tylko gre, w tej kwestii najlepsze rozwiazanie zostalo zapodane przez Radzia, jest najbardziej sprawiedliwe.
Post Reply