Zjazd Ow 2009

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy interesuje cię zjazd OW lobby?

Tak, to dobry pomysł
21
81%
Nie
5
19%
 
Total votes: 26

User avatar
Raginis
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Wed Mar 11, 2009 8:40 pm
Location: Danzig

Post by Raginis »

No cóż jak ja przyjadę to bez Maryśki, Johnego Walkera i tytoniu nie wpadam.
Tak jak już wspominałem - będzie urlop to będę
Nie będzie to wypiję za was w weekend w barze. :)
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Jeden z głową na karku, a nie w chmurach...
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

Ja powiem tak wszelkie pierdoły że za drogo to zwykłe pier**lenie Maciusia większość myśli tak po co mam ruszać dupę niech przyjadą mi pod dom bezpiecznie i wogóle a wiadomo większość to dzieci których bankowo starzy nie puszcza do bandy świrów na drugi koniec polski można się prawdy wypierać ale ajdem wie swoje i h*j :D 2. Niema co k**w robić tego z jakimś rozmachem nastaw się ze będzie max ja lesioq i pamel i ekipa z krk i twoi znajomki i na tyle planuj i przy okazji się załatwi ze jak ktoś ruszy dupsko to bendzie miejscówka najlepsza opcja bo po planujesz bóg wie co a tu tylko ja przyjdę i taki lesiok albo pamel i masz lipe w tym momencie.3 Nie chciałem nic wcześniej mówić ale przesadzasz trochę pączek już z Gizem tu nie chodzi o stawianie na piedestał ale napierdalać gatki w stylu odwiedźmy grób super extra kolegi boga do którego połowa osób napisała może raz cześć a ci co znali to wiedza kim był i tak go pamiętają a niema co ludzi jakby przymuszać do tego bo tak to można zrozumieć pączek serio założę się ze jak by Giz żył to by połowie napierdolił bo sam wiesz jaki był nie znałem go może tyle ile ty ale zdążyłem go dobrze poznać i też mi nie jest łatwo bez urazy pączek najwyżej się na mnie fohniesz ale mowie zawsze to co myślę może zleksza za mocno ale skampisz o co mi chodzi. A co do zjazdu to jak większość z nas będzie pewna planów swoich bliżej zjazdu to będzie można się po umawiać grupkami to już niema problemu najmniejszego sam mogę ludzi odebrać w katowicach i zorganizować wszystkich do krk dalej proste.

Prosiłbym o niekomentowanie głupimi postami mojego a szczególnie części z Gizem jest ona tylko i wyłącznie skierowana do pączka jeśli ktoś poczuł się urażony to sorry ale jak napisałem wyżej pisze to co myślę
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

ok, masz rację ajdem, macie racje, moze rzeczywiscie troche przesadzam, ale zrozumcie tez ze bardzo szanowalem, cenilem i lubialem giz'a i w moich oczach zrobil bardzo wiele, nie tylko dla sceny ale i dla poszczegolnych jednostek. po prostu uwazam ze nie powinien byc niezapamietany.
zakonczmy dyskusje na ten temat
<<QAZ>>
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

No i powyższy post jest jak dla mnie prawidłowym podejśćiem do sprawy.
W związku z tym wszystkim mam raczej nie uwzględniać zlotu w planach na wakacje?
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

nie, wrecz przzeciwnie! masz przyjechac!
<<QAZ>>
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

ajdem wrote: będzie max ja lesioq i pamel i ekipa z krk i twoi znajomki i na
No nie byłbym tego taki pewien. A btw starego Antitheusa już nie łaska doliczyć ;]
ajdem wrote: A co do zjazdu to jak większość z nas będzie pewna planów swoich bliżej zjazdu
Racja. z planowaniem warto zaczekac do momentu az sytuacja będzie bardziej klarowna.

Bullshit. Radzę poczekać. Z góry 'planowane' przez dłuższy okres imprezy z reguły nie wypalają. Radze z tym poczekać. Jak coś to zbierzemy ekipe spod zielonej i wyruszymy. Choc mówię że podchodzimy troche sceptycznie do wyjazdu na drugi koniec polski. Lepiej zrobić go gdzieś w centrum, gdzie każdy w jakimś stopniu miałby blisko i łatwo z dojazdem.
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

Ja wyżej swoim postem nie zniechęcam do przyjazdu jeśli ktoś to tak odebrał chcecie przyjechać super bo są tam naprawdę bardzo fajni i zgrani ludzie włącznie zemną a gwarantuje że nic się złego nikomu niestanie zawsze możecie zadzwonić do mnie albo do Qaza i rozwiać wątpliwości i można się w swoim regionie pozbierać wiadomo jak ktoś tam jedzie z wawy to już ktoś tam z nim się tez zabierze ci co mają samochody wezmą też ludzi np ^^ tylko trza się dogadać
jak ktoś jest ze ślaska to tez można się ugadać to tyle :D

@ Up

Sorry antek generalnie każdy ma po części racje Qaz w tym roku jest organizatorem więc jak ustalicie i postanowicie to ja tam się dostosuje bo dla mnie problem nie jest jechać na drugi koniec polski w razie czego ale też nie jeden raz się jeszcze wypowiem :D
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Jak się wyrobie z czasem i z hajsem to przyjadę.
I mówię serio. Nie chodzi o koszty biletu, ale o koszty całego wojażu :]
No chyba, że post wyżej Qaza był ironią.
Wtedy dostanę w p***ę i czeka mnie nocna wycieczka nową hutą, co samo w sobie może być niezapomnianym doznaniem :lol: :lol: :lol: :lol:
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Bilet 80zł x2
Nocleg ok 100zł
chlańsko 200zł
inne 50zł
---------
Suma: 510zł

jakby nie patrzeć to kupa kasy.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Nie jest nic planowane, to tylko pomysły...
WIEDZCIE TYLKO, ŻE IM NAS WIĘCEJ TYM TANIEJ BĘDZIE NAS WYCHODZIŁO WSZYSTKO! może ktoś z was słyszał o zniżkach grupowych ?

A dla tych wszystkich którzy narzekają na lokalizację:
Dlaczego sami nie zorganizowaliście cie zjazdu? Ja tam mogę wszędzie dojechać za nie więcej niż 75 zł, a i bym pomógł w organizacji, przyjechałbym wcześniej i być coś zaradził. Są tu osoby które mogą poświadczyć moje referencje organizacyjne.

Ale, że nikt z was nic nie robił to zrobiłem ja.
Jak chcecie to za rok też mogę zorganizować i albo w KRK jak będziecie chcieli albo gdzieś gdzie będziecie woleli.

Anti, to co wyliczyłeś to nie jest średnio, ale jak na 5 dniową imprezkę to starczy :D mi nie raz więcej kasy idzie na 1 nocną imprezę ;) Nie ajdi, lesiu?

Sądzę, że w przyszłym roku można też coś zorganizować w okolicach Poznania bądź Kołobrzegu, gdyż większość chętnych na zjazd w tym roku, przyjeżdża mniej więcej z tamtych okolic.

Mules to nie było ironią!

ALE NIECH KAŻDY PAMIĘTA, ŻE DLA WŁASNEGO ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA, ŻEBY LEPIEJ MNIE SŁUCHAĆ I SIĘ GDZIEŚ NIE ZGUBIĆ, A OSOBY TRUDNE DO OPANOWANIA, BĘDĄ PACYFIKOWANE PRZEZ SŁUŻBY OCHRONIARSKIE KTÓRE NA ZLOCIE BĘDĄ, OSTATECZNOŚCIĄ BĘDZIE PRZYKLEJENIE SZALIKA LEGII WAWY I WYWALENIE DELIKWENTA W ŚRODKU HUTY BĄDŹ POD STADIONEM CRACOVI I WISŁY (są obok siebie)
<<QAZ>>
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Eeeeeee... Qazik...? Nie zabardzo się w to wszystko wczułeś? :/
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

Anti relacja ZG - KRK kosztuje 40 ileś złotych o ile mnie pamięć nie myli;]
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

co co mi pierdoliliscie ku**a ostatnio? :PP koszty mogą być 100-150 zł niżesze ale to i tak niewiele zmienia.
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Legiero wrote: ALE NIECH KAŻDY PAMIĘTA, ŻE DLA WŁASNEGO ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA, ŻEBY LEPIEJ MNIE SŁUCHAĆ I SIĘ GDZIEŚ NIE ZGUBIĆ, A OSOBY TRUDNE DO OPANOWANIA, BĘDĄ PACYFIKOWANE PRZEZ SŁUŻBY OCHRONIARSKIE KTÓRE NA ZLOCIE BĘDĄ, OSTATECZNOŚCIĄ BĘDZIE PRZYKLEJENIE SZALIKA LEGII WAWY I WYWALENIE DELIKWENTA W ŚRODKU HUTY BĄDŹ POD STADIONEM CRACOVI I WISŁY (są obok siebie)
O mnie możesz być spokojny. Ja porobiony czymkolwiek jestem potulny jak owieczka. Żeby sklonować mnie i poćpać dobrze to można by drugą III rzeszę zrobić :lol:
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Post Reply