Upadek stream'ów z OW

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Příspěvky: 696
Registrován: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od Gelwe »

BezNicku wrote: Mon Sep 30, 2019 4:08 pm Ten człowiek, ostatni bastion streamów z OW! Zostawcie go, albowiem z całej ekipy strimerskiej pozostał on, człowiek legenda. Ma wszędzie znajomości, niedługo i on odejdzie i kto niby będzie strimował tą grę, jak nawet admini mają już OW w głębokim poważaniu.
Admini nie są od streamowania :arhello:
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Příspěvky: 242
Registrován: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od Don Hard »

Dziś, w 2019 roku, świeci swoje triumfy. On, pezet, xXx_johnmacmilan_xXx. Kiedy królestwo OWN upada, On trzyma je przy życiu. Jednakże, drodzy obywatele! Umarł król, niech żyje król. Musimy się przygotować na odejście pezeta. Powinniśmy wybrać następce, tak jak następcą Lenina był Stalin, tak ten sam następca będzie podtrzymywał ideologię swojego poprzednika. Będzie nieomylnym wodzem. Pokieruje nas ku zwycięstwu. Dlatego już dziś, obywatele, zagłosujmy na naszego następce tronu. Swój głos oddaje na przedstawiciela partii Brico Depot, Serpenta!!

Ku chwale zielonych laserków i Pezeta!
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Příspěvky: 4175
Registrován: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Kontaktovat uživatele:

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od Serpent »

Don Hard wrote: Mon Sep 30, 2019 4:14 pm Dziś, w 2019 roku, świeci swoje triumfy. On, pezet, xXx_johnmacmilan_xXx. Kiedy królestwo OWN upada, On trzyma je przy życiu. Jednakże, drodzy obywatele! Umarł król, niech żyje król. Musimy się przygotować na odejście pezeta. Powinniśmy wybrać następce, tak jak następcą Lenina był Stalin, tak ten sam następca będzie podtrzymywał ideologię swojego poprzednika. Będzie nieomylnym wodzem. Pokieruje nas ku zwycięstwu. Dlatego już dziś, obywatele, zagłosujmy na naszego następce tronu. Swój głos oddaje na przedstawiciela partii Brico Depot, Serpenta!!

Ku chwale zielonych laserków i Pezeta!
Zapodaj namiary na dilera :disco:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
BezNicku
Soldier level 2
Soldier level 2
Tokelau
Příspěvky: 41
Registrován: Wed Oct 01, 2014 4:56 pm

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od BezNicku »

Marcin Jargiło pewnie.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Příspěvky: 242
Registrován: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od Don Hard »

Serpent wrote: Mon Sep 30, 2019 4:17 pm
Don Hard wrote: Mon Sep 30, 2019 4:14 pm Dziś, w 2019 roku, świeci swoje triumfy. On, pezet, xXx_johnmacmilan_xXx. Kiedy królestwo OWN upada, On trzyma je przy życiu. Jednakże, drodzy obywatele! Umarł król, niech żyje król. Musimy się przygotować na odejście pezeta. Powinniśmy wybrać następce, tak jak następcą Lenina był Stalin, tak ten sam następca będzie podtrzymywał ideologię swojego poprzednika. Będzie nieomylnym wodzem. Pokieruje nas ku zwycięstwu. Dlatego już dziś, obywatele, zagłosujmy na naszego następce tronu. Swój głos oddaje na przedstawiciela partii Brico Depot, Serpenta!!

Ku chwale zielonych laserków i Pezeta!
Zapodaj namiary na dilera :disco:
Przecież mamy takiego samego. :aminvis:
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Příspěvky: 398
Registrován: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Upadek stream'ów z OW

Post od Bren »

Ja też bym postreamował podczas snu, ale obawiam się, że mój transfer by tego nie wytrzymał... :rucry:
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Odpovědět