Wizytacja Altaru, na GSA

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Oby szybceij Clan Base oby szybciej Clan Base...
Ta scena przezyla wiele, ale takiego głąba jak dan to jeszcze nie widzialem. Myslalem ze po Vanim nie moze przyjsc nic gorszego, ale przyszedli wielcy gracze od hg. Oni jakoś się zmienili, zaczeli szanowac innych, a tu masz ci los pojawil się ku**a dan - kozak od siedmiu bolesci.
Phantom jak umiesz sterowac ludzmi to chodz zrobimy tak że :
Ja wyzwe Nadola na 1 v 1, a ty jaka sedzie bedziesz mi sterowal ludzmi xDDD
Bo wiesz Dan to moj idol i skoro on mowi ze mozesz to napewno mozesz xD
Reasumujac : A dajcie chlopakowi muta :P
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

kurde no nie muta bo to nic nie da nie trakotowac go powaznie jak bedzie chcial cw to mowic ze nie.. jak bedzie chcial wejsc do rooma kickowac.. nastepnie podkopywac jego graczy powiedziec ze juz nie ma szans na przetrwanie i zeby gdzie indziej poszli :)
Image
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

nazzy chodzilo mi o to ze jako dziesieciolatek nie bylem takim id**tą i nie wyskakiwalem z tekstami: "spadaj dupo wolowa" xDDD
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Słyszałem, że Yuri chce czekać z clan base na balans patcha :? A w/g mnie to nie ma sensu bo będziemy czekać pewnie jeszcze z kilka miesięcy... A ja bym proponował (jęśli już masz to clan base na ukończeniu) aby wprowadzać je powoli już w życie... Tzn. przede wszystkim spróbować najpierw ustalić jakieś porządne zasady do gry, umieścić na stronce (po balans patchu je się też "zpatchuje") i zobaczyć w ogóle jak to się przyjmie. Bo póki co lepsi gracze nie mają czego szukac na gsa... A tak może by coś się ruszyło.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

popieram phantoma.. zrobmy cos dzis juz teraz.. przeca zbierzemy doswiadczenie i zobaczymy co jest dobre a co do poprawy a jak wyjdzie balans patch to bedzie caciusko :)
Image
Micke
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 30
Joined: Sun May 28, 2006 12:33 pm
Location: Czarnobyl

Post by Micke »

phantom świeta racja... jakby wszystko zaczac juz teraz to i gracze by sie przyzwyczajili do CB
The Best Agent in MiB History!!
Post Reply