Umiejetnosc gry w OW???

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

tak wlasciwie, to HG na ciezkim (nie zaawansowanym) podwoziu maja lepsza wytrzymalosc od zaaw podwozia.. moze i malo, ale zawsze te bodaj 5 punktow pancerza lepiej.. gorzej, jesli wrog zacznie ci spi***alac.. chociaz, jeden z pierwszych HG rusherow (ktorym byl malo komu znany Retalion) w pierwszym etapie gry robil HG na ciezkim podwoziu, a potem dopiero zaawansowane, wiec co kto lubi 8)
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Nie bawcie się w filozofów :P Ogólnie wiadomo o jakie HG biega... Na Gąsienicach są może i mocniejsze ale są tak wolne, że porażka :?
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

hehe ale na ab predkosc pojazdow sie nie liczy bardzo bo malo tam miejsca :lol: stawia sie na technologie komp. i uzb. bardziej niz na rozwinecie technologii i zarazem szybkosc... a co do do hg na ciezkim gasienicowym mozna je robic tez z silnikiem sybertowym z 3 technologia syberytową sa calkiem w ci**e :twisted:
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Jak kto lubi :P Dla mnie nawet na ab szybkośc sie liczy i to bardzo, chyba powinieneś to zauważyć jak ze mną grałeś ;) Nawet na sybkowym silniku to HG na zmiennym podwoziu są o wiele szybsze 32 to nie 25... Kiedyś uzywałem sybkowym częściej więc wiem coś o tym... Kto grał z TrueReaper`em to wie o co biega :D
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

True nawet, jak gral ruskimi na AB to robil podwozie gasiennicowe, bo mialy te pare punktow wiecej wytrzymalosci niz kolowe.. wiec jak widac co kto lubi, a true sie chyba troche zna ;)
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

No pewnie, że jak kto lubi, ale ruskie to i tak są wolnę, więc ja jakos wole kołowe... A po za tym nie marnuję se miejsca w warsztacie :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

jak widac kazdy ma inna taktyke.. jak dla mnie true wymiata.. nie zapomne, jak rozwalil Fafika (po jakiejs godzince xD) robiac mu wjazd na chate paroma manualami z mechami lev 8-10 od prawej, kompami od lewej i od srodka i roz***al mu baze bez wiekszych problemow ;]
Phantom--> Wymiatał chciałeś powiedzieć, wymiatał :)
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Hah dla mnie to przykre, bo wdaliście sie w dyskusje pokroju gości Tomixx - Rebel. Tyle, że wy nie mowiliscie jakimi to jestescie genialnymi graczami i taktykami.... Troche bezsensu rozkminiac nad jednym typem czolgu na 15 roznych sposobow....
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

tak wlasciwie, to HG na ciezkim (nie zaawansowanym) podwoziu maja lepsza wytrzymalosc od zaaw podwozia.. moze i malo, ale zawsze te bodaj 5 punktow pancerza lepiej.. gorzej, jesli wrog zacznie ci spi***alac.. chociaz, jeden z pierwszych HG rusherow (ktorym byl malo komu znany Retalion) w pierwszym etapie gry robil HG na ciezkim podwoziu, a potem dopiero zaawansowane, wiec co kto lubi
na ciezkim hg se tylko wytrzymalsze na poczatku ale po przebadaniu 3 kompowej i 3 uzbrojenie na zawansowanym maja lepsza obrone
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

calkiem mozliwe, aczkolwiek raczej trudno obadac na 3 lev komp i uzbr (przynajmniej tak mi sie zdaje) w 10 minut..
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
Post Reply