Umiejetnosc gry w OW???

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Mules wrote:Czlowieku przed standardowym bezmyslnym hg rushem bronic sie umiem :] sie spytaj Fajfera, albo sobie przypomnij niektore walki 2 v 2 ( zwlaszcza te ty i ktoś vs fajfer i ja), wiec wiesz..
Nie czaję o co Ci biega :? Na jadnej wygranej ze mną opierasz swoją umiejętność gry czy bronienia się przed HG rushem :? Nawet na CW można się spokojnie wybronic z 1 koszarami i dwiema wieżami, odpowiedznio wczesnie je budując oczywiście...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

ale i tak sqa wyjataki potwiewrdzajace regule... nie mozna calkowicie sie wybronic.. nawet phantom mozesz zostac zjechanym rushem jak nie hg to rocket rush... i mowisz ze sie nie da? dyskutowalbym
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

No, ale stary ja nie opieram mojego skilla na zwyciestwie z toba. Szanuje cie, ale nie lubie jak ktos zarzuca mi ze nie potrafilem sie kiedys bronic przed hg rushem. Teraz owszem nie gram w ow i pewnie bym sie nie obronil, ale jakies 5 miesiecy wczesniej owszem.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Maydex mówie o no rush 10 minut, więc w tym czasie nikt mnie zjedzie :P A jak ktos ci wjedzie po 7 no to wybacz...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

no kurcze oks ale ile jest osob na porownywalnym do Ciebie skillu?
Image
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

niestety coraz wiecej maydek.. jak dla mnie to zamiast sie z tego powodu cieszyc, powinno sie raczej zahamowac rozwoj hg rusherow.. bo im lepiej bedzie im szedl atak, jak i obrona.. tym bardziej beda najarani na CW :/ a przeciez nie o to chodzi, prawda?
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

wiec juz proponuje zrobic zmiane w zasadach cw... bo inaczej bedziemy mieli samych hg rusherow.. ostatnio gralem na flagach :) ja ruskami i koles am.. na 2 am.. 6 wiez i 2 koszar praktycznie byli pod oja baza (ja bylem po prawej a koles na srodku)u gory praktycznie podchodzili pod baze.. :) az oraktycznie 1 atakiem naszym jak zaczelismy atakowac to zatrzymalismy sie na 2 bazie dopiero :) no wiec widac.. ze hg rusherow mozna 1 atakiem zmiesc.. ale.. no wlasnie trzeba czasu zaeby wybudowac obrone :) ruscy maja przechlapane bo bez spowow sa do dupy...
Image
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

wiec juz proponuje zrobic zmiane w zasadach cw... bo inaczej bedziemy mieli samych hg rusherow.. ostatnio gralem na flagach ja ruskami i koles am.. na 2 am.. 6 wiez i 2 koszar praktycznie byli pod oja baza (ja bylem po prawej a koles na srodku)u gory praktycznie podchodzili pod baze.. az oraktycznie 1 atakiem naszym jak zaczelismy atakowac to zatrzymalismy sie na 2 bazie dopiero no wiec widac.. ze hg rusherow mozna 1 atakiem zmiesc.. ale.. no wlasnie trzeba czasu zaeby wybudowac obrone ruscy maja przechlapane bo bez spowow sa do dupy...
o zmianie zasady powtarzam w kolko w kazdym temacie -_- zostawcie tego balanse patcha i bierzmy sie za cb i zmiane zasad...
yuri- nie chce przekreslac na poczatku tego patcha .. ale wiecej ludzi sie po nim zniecheci do gry :shock:
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Ja jestem troche jak choragiewka co to zmiany zasad. Jestem za balans patchem, ale uważam, że wypadałoby chociaż zrobić testy gry na innych zasadach i ustawieniach...
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
ditos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Mon May 08, 2006 7:21 am
Location: Poland> OW Edytor

Post by ditos »

na gsa będe dzisiaj mniej więcej od 11 do 14. o ile mi sie ow w kafejce zainstaluje bo mam zwalone cd i nie wszędzie się instaluje.
Original War is my life, my girl and my fuel to correct existance.
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

ale wy dalej nie rozumiecie... sadzicie ze w normalnych grach nie cw kazdy bedzie instalowal moda? oks jakby sie domyslnie wlaczal ale na tym nychba nikt nie pomyslal.. a teraz pomyslcie nie lepiej juz teraz dzis zwalczac hg rush zmieniajacc zasady gry CW (nie mowie o klanowkach tylko teraz powstalo cos takiego jak cw i wszyscy jo jo cw) bo nagle sie okarze ze 20% osob przestanie grac bo nie potrafia sie odnalesc i o tym mowie aha i nie sadzcie ze ten mod (balans patch jest modem) rozwiarze wszystkie problemy.. ja nie potepaim go ale rewolucje zaczyna sie zawsze w glowach a nie to sztywnych klatkach.. jakim bedzie balance mod bo on usunie hg rush ale na najprostszym poziomie.. a mi chodzi zaczac to od dolu..
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

LOL sztywne klatki to twoja interpretacja clanbase. Bo zakladasz ze mamy kontrolowac wszystkie klany w taki sposob zeby "nie bylo noob clanow" a to oznacza rozwiazanie ich i zlozenie je jeszcze raz na nasz sposob.

Argument ze balance mod ma byc ladowany domyslnie jest durny, poniewaz jest to konstrukcja pod rozgrywke sieciowa. Nie bedziemy robic z tego ingerencji w gre to raz, dwa ze nawet jesli bylbym do tego jakos pozytywnie nastawiony to ide o zaklad ze Stucuka nie przekonacie.

Inna rzecz ze niech do was wreszcie dotrze ze nic na sile. Bo inaczej ludzie zbojkotuja i po robocie. No bo taka prawda >_>

Tak czy inaczej ja nie wiem jak ja mam tu pracowac w takich warunkach jak kazdemu sie wydaje ze balance mod ma na celu tylko i wylacznie zmiane hg. Jezeli chcialbym tylko oslabic hg, powiedzialbym "mod oslabiajacy hg". Poniewaz mowie na to "balance mod" to ta nazwa troche zobowiazuje. Co sie z tym wiaze: troche czasu mi zajmie zbalansowanie kazdej jednostki w grze.

A piac znowu tak jak mowilem nic na sile. Wg. was jak wypuszcze balans moda zaraz maja ludzie przestac grac bo nie moga sie w tym odnalezc. Ja to widze tak: przez pewien czas bedzie ow podzielone na tych co graja na cw i natych co graja na balans modzie. Powoli sie to wyrowna tak ze cw zniknie. A nie to co wy bysta chcieli zeby od razu tak za pstryknieciem palca "uzdrowic" OW :roll:
Image
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

kurcze jurek.. ale ty piepszysz.. zelazna klatka = zasady przychadza z gory.. czyli jakbym nie chcial to musze bo inaczej nie bede gral w cb.. z modem ladowanym domyslnie to tez mnie nie zrozumiales.. chce aby czlowiek (gracz mial mozliwosc wyboru domyslnie modu ktorego chcesz miec startowanego.. bo komu by sie chcialo wchodzisz zmieniac mod, i wpisywac ip serwera?? jak dla mnie zniecheci to najmlodszych graczy. Kolejna sprawa jesli to bedzie mod to jak zamierzasz egzekwowac jego uzywanie? tzn ktos postawi na balance mod a ja na czym innym dolacze to? wywali mnie? oks no rozumiem balans mod i ze bedzie balansowal wszystko ale spokojnie ja mowie o teraz zasadach ktore do czasu balans modu beda elminowac wszystkie RUSHE nie tylko hg rocket, gatlning laser czy rakieta syberytowa rush... chodzi o szanse zbudowanie normalnej obrony.. bo nawet i 100 balans modw nie pomoze jak bedziesz mogl budowac 2 wieze...i ja mowie o zmianie TRRYBU GRY bo wam sie kojarzy CW jako klanowka a chodzi i o CW, SW itp itd.. jurek jak dalej bedziesz nie rozumiam to napisz na gg bo tu sensu nie masz ja swoje ty tez i sie za cho**re nie dogadamy..
Image
User avatar
ditos
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Mon May 08, 2006 7:21 am
Location: Poland> OW Edytor

Post by ditos »

już znam swoje możliwości w multi. Nie sa najgorsze ale nie sa rewelacyjne. Musze zagrac kilka razy z osobami pokroju Phantoma to sie doucze;d
dla jasnosci
HG jest to
Ciężkie działo czy lekkie na zaawansowanym czy na ciężkim podwoziu??
Original War is my life, my girl and my fuel to correct existance.
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

ciezke dzialo na zaawansowanym podwoziu
Image
Post Reply