Starcraft 2 wczesnym latem

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Starcraft 2 wczesnym latem

Post by Dropsik »

Tak tak, Sc2 już niedługo:d
Po 8 latach i oczekiwaniań i ponad 2 latach obetnic Blizzarda już niedlugo będzie można sie na nowo zmieżyć się z hordą zergów, albo imperium protossów, lub na odwrót.
Dokładnej daty nie znam, ale kogo to obchodzi, ważne, ze niedługo:D

Klika trailerów jakie znalazłem:

http://www.youtube.com/watch?v=ELhtXtnV3pg

http://www.youtube.com/watch?v=iHTNWgtubOk

http://www.youtube.com/watch?v=-UTn3Mwkp0Q

-Eee, to pewnie gra na kombajna... Otoż nie, twórcy postanowili wykorzystyać w stopniu większym niż zwykle kartę graficzną, co powinno zwolnić procesor z konieczności wykonywania ogromnej liczby obliczeń. Takowe działanie powinno wpłynąć pozytywnie na wydajność gry.

Blizzard obiecał "odswieżenie" gry, tak więc nowe jednostki oraz budynki gwarantowane, lecz jeśli bardziej poszukać filmików(e.w te wyższe), to można usłyszeć odgłosy i dzwięki ze starej ale jarej Sc:BW.

Zamieszczam tutaj dokument, który Blizzard wypuścił stosunkowo niedawno, który opowiada o silniku graficznym gry.

Coż....zostaje nam tylko czekać:S
Le fu.
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Post by Backero »

wczesnym latem? miało być w I kwartale :evil:

w sumie i tak na mojego złoma nie wejdzie, ale do lata juz powinienem miec nowego kompa ^^

jak juz bedzie ten sc2 i wpadnie moje łapki to chętnie kogoś rozmucę :twisted:
oczywiście zergami xD
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

a ja fanem starcrafta nie jestem. Wolałbym coś z serii warcrafta. Ew jakieś dobra dodatki do wowa ^^. Btw kto jest chętny na cicilization IV ze mną i wampem?
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

A ja bym pograł w coś podobnego do Ogame tylko z niezłą grafą i reszta rzecz jasna. Starcraft mi się nie podoba, a w C... nie grałem.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Post by Gorki16 »

Ja grałem w Starcrafta Brood War i byłem na paru turniejach u mnie w mieście, czekam na S2 ;p
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Post by Maniek »

Fajnie bo będzie sprzedawana w 3 częściach, każda część to kampania innej rasy. Więc żeby zagrać zergami mając protossów musisz gonić łącze albo popitalać do sklepu!
Post Reply