Zjazd Ow 2009

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy interesuje cię zjazd OW lobby?

Tak, to dobry pomysł
21
81%
Nie
5
19%
 
Total votes: 26

User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Ok, Chcąc wam ułatwić życie (oraz mojej siostrze) Wpadliśmy na pomysł,byście zebrali się w większych miastach w grupy, np. Z okolic Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Lublina, itd. i jechali na biletach grupowych które są tańsze, ewentualnie wykorzystując stary sposób, zapytać jakieś grupy czy nie mogli by was też zapisać do grupy (oczywiście wy płacicie za swój bilet tylko, że podłanczacie się do grupy).
Dopytałem się w informacji PKP i grupa zaczyna się od 10 osób.
Druga rzecz jakiej się dowiedziałem to fakt, że na HEL z KRAKOWA mogę dojechać za 43 zł ( Poznań 44,50zł; Katowice 12 zł; Lublin 24zł; warszawa 35zł; Olsztyn 51,55zł) Czy to są dla was drogie ceny ? Nie wspominając, że Krakusy to gorsze centusie (Sknery) niż Szkoci, więc zapewniam, że szukam najtańszych rozwiązań, gdyż nie będę siedział w dom tylko z Wami. Ale zabawę chcę zorganizować przednią, i zobowiązuje się podjąć wszelkie kroki przeciw nudzie na naszym zlocie!
Nie wierzycie? Zapytajcie choćby Ajdema czy się nudził jak tu bywa... a bywa często.

Do tego z racji, iż kiedyś współpracowałem i pracowałem w Biurze Marketingu Miasta Krakowa, dla uczestników zlotu którzy wykażą zainteresowanie Moim Pięknym miastem ( a co ? Kocham Kraków:) ) zostaną przygotowane Specjalne Niespodzianki*

Aha i proszę o KULTURĘ w obliczu kobiety, zwłaszcza mojej siostry!!! [ i sekretarki zarazem] zwłaszcza: Eddiego, Blashix'a i w szczególności Anarchiego !
Może i nie gra w OW, ale pomaga mi w organizacji i zlotu i innych przedsięwzięć jak chociażby AOW czy po prostu w życiu codziennym!
<<QAZ>>
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

'Aha i proszę o KULTURĘ w obliczu kobiety[..]zwłaszcza:[...]i w szczególności Anarchiego ! '
Słucham? Nie widziałem, że kobietą jestem^^
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Ja nie wiedziałem, że Anarchy jest takim chamem, że trzeba go szczególnie prosić o kulturę ^^
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

"Reputacje" da się podejrzeć u innych osób, prawda?
Do końca tygodnia zamieszczę 2 pierwsze prowizoryczne plany zjazdu, 1 oficjalny dla rodziców :), a drugi dla was.
Anarchy nie zaglądałem ci tam gdzie światło zazwyczaj nie dociera ( bo i tak mikroskopu nie mam), ale chodzi o kulturę w stosunku do kobiety!

Poza tym nie obracaj wszystkiego teraz w żart, bo i tak ci to nie wychodzi...
<<QAZ>>
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Nie oficjalna wersja imprezy będzie łatwa do przewidzenia, gorzej z tą oficjalną wersja... Pffff... To będzie koszmar na kółkach!

A i dziękuje za wstawiennictwo, braciszku:*
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

'Nieoficjalna'

a poza tym wiadomo że na ów zjazd stawi się tylko garstka osób. Nie można sobie za wiele obiecywać. Skończy się na mega chlańsku.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Lucyfer wrote:'Nieoficjalna'

a poza tym wiadomo że na ów zjazd stawi się tylko garstka osób. Nie można sobie za wiele obiecywać. Skończy się na mega chlańsku.
Jak przyjade to tez cos fajnego przywioze :P
Image
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

"Nieoficjalna" wersja to wersja zjazdu, czyli Wasza wersja^^ A czy będziecie święci? Oczywiście że nie! Nikt nie wykluczył przecież chwalenia Matki Natury za danie nam fajnego zielonego;)

Może i garstka ale ta garstka może się nawet dobrze bawić, a inni może nawet będą żałować... Trzeba będzie załatwić aparat... :]
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Ok Panowie i Panie. Znalazłem tani nocleg 25zł za dobę za osobę parking płatny nieobowiązkowy 2 zł doba. Jeżeli nie znajdę nic tańszego lub domek nie wypali tam będziemy nocować. [Dla dawnych gości Krakowa - obok zalewu Nowohuckiego]

Rezerwacja już jest - na szczęście bezpłatna. Jest 15 miejsc zajętych z 80 wolnych.
<<QAZ>>
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Czyli mniej wiecej 100 zlotych za 4 noce. Bo na więcej osobiście nie licze ale zawsze mogę się mylić... Musimy maximum miesiąc wczesniej wiedziec ile osób będzie na zjeżdzie...Takie jest moje zdanie bo minimum jest chyba wiadome ^^
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Dobra ludzie!
Praktycznie wszystko już jest pozałatwiane, cateringiem zajmę się w maju-czerwcu, ale raczej wszystko będzie, wy też coś przywieźcie, bo ja wiele $ nie mam.
Teraz proszę osoby które przyjadą o pisanie mi na maila lub PW, bądź mojej sekretarce, że przyjedziecie, na ile przyjedziecie (ze zwiedzaniem czy bez) oraz będe potrzebował wasze dane fizyczne, czyli Imię Nazwisko, nick, adres i numer dowodu lub paszportu lub legitymacji (wraz z pełną nazwą szkoły) lub prawa jazdy.
<<QAZ>>
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Dropsik »

A co, do woja nasz zapiszesz xD?
Le fu.
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Jakby Cię do woja wysłali to za dobrze by Ci było:)

Fajnie tez by było aby ewentualnie podać numer telefonu na wypadek gdyby... Jeśli oczywiście będziecie wogóle do mnie pisać w tej kwestii...
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Przydało by się was do woja wysłać....
Proszę osoby będące na zjeździe o przesyłanie danych do mojej sekretarki... Ami przygotuje mi listę :) [w końcu za coś płace sekretarce :) ]
<<QAZ>>
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Legiero wrote:mules ile ty znales gizolda a ile ja? to raz.

Myślę, że nie ma sensu porównywanie znajomości przez internet do znajomości w realnym świecie. A do Gizolda miałem, bez urazy, ale obojętny stosunek. Wiem, że sporo zrobił, ale nie chodzi mi o zasługi, bo za to go szanowałem. Chodzi mi o mój prywatny stosunek na płaszczyźnie koleżenskiej. A było tak, że on wiedział o moim istnieniu, a ja o jego istnieniu i od czasu do czasu zamieniliśmy parę słów, nic więcej. Przynajmniej z tego co ja pamiętam, mogę się mylić.
Legiero wrote:dwa nie wynosze go na piedestał tylko uważam, że krk było by dobrym miejscem na zlot bo parę osób pare rzeczy mu zawdzięcza a pozatym szacunek i tak należało by oddać zmarłemu.

Ok, ale argument z pierwszej części do mnie nie trafia. Yuriemu też dużo zawdzięczamy i co mamy jechać do Szkocji? W ten sposób wynosisz go jakby na piedestał. A druga część z szacunkiem dla zmarłego, jak najbardziej do mnie trafia.
Legiero wrote:3 wiem ze Giz nie chciałby być wynoszony na piedestał i tego nie robie, ale tez wiem jakie miał marzenie, gdyz mam takie same - nie chielismy odejsc nie zapamietani... jezeli nie widzisz tej subtelnej roznicy to przestaj tyle cpac, to przez dragi miedzy innymi ludzie tak koncza jak ś.p. Giz....

Myślę, że nadal się nie rozumiemy. Ok, Gizold był ważną postacią dla sceny, jak najbardziej zasługuje na pamięć. Nie podoba mi się jedynie nakręcanie ludzi na zlot postacią Gizolda. Szacunek i pamięć - jak najbardziej, heroizowanie postaci Gizolda - niekoniecznie..
A co do ćpania, to prosiłbym żebyś się nie wypowiadał. Nie wiesz czy jaram, czy zapodaje ścierwo, czy może jestem grzejnikiem a posty piszę z komórki, więc naprawdę porada "przestań tyle ćpać" nie wnosi nic do mojego życia, ani nie przedstawia dla mnie wartości w mojej obecnej sytuacji.
Legiero wrote:poza tym zapoznaj sie ze wszystkimi faktami zanim cos zaczniesz pisac...
Ok, więc jakie są fakty? Nie to nie jest pytanie z przekąsem, czy ironiczne. Chce poznać jak ty to widzisz.
Legiero wrote:a na koniec nie najerzdzalem i nie najezdrzam na ciebie tylko ogolnie wyglaszam swoje zdanie, twoje przyjalem zrozumialem i odpowiedzialem.
Wiem, że możemy porozmawiać z wzajemnym szacunkiem bez wyrzucania w siebie milardów nikomu niepotrzebnych bluzgów, tylko dlatego że mamy inny punkt widzenia i istnieją między nami nie domówienia.
Legiero wrote:za wulgarnosc przepraszam, ale krew mnie zalewa jak ktos oczernia mnie lub mych znajomych nie wiedzac oco dokladnie chodzi....
Od wulgarności to tu admin na "Z" jest, nie ja :]. Nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że oczerniam Ciebie lub twoich znajomych.
Trochę mnie tu nie było, więc chciałbym dowiedzieć się co miałeś na myśli pisząc " nie wiedząc o co dokładnie chodzi "

Rozumiem, że w związku z całą tą sytuacją nie jestem raczej osobą mile widzianą na zlocie ?
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Post Reply