Original War 2 (?)

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Incantatoris »

@Nitek: Nie wiem skąd masz takie błędne informacje, co do ilości członków w teamie. Jeżeli ktoś Ci o tym napisał, to złóż mu gratulacje ode mnie - ma talent bajkopisarz. Na pewno zrobi karierę. Jeżeli sam to wymyśliłeś, to cóż.. raczej komentować nie będę. Tak czy inaczej: pogłoski, że team będzie się składać z dwóch czy trzech osób są nieprawdziwe! Tym bardziej, że sam będę się za coś takiego brać.. Nikt, ale to nikt (oprócz mnie) nie wiem, jaki dotychczas ustalono skład drużyny. Mogę zdradzić, iż skontaktowałem się z paroma osobami. Wszyscy czekają na konkrety, które będą opublikowane w najbliższym czasie, w formie GDD (Game Design Document). Chcę wszystko, w miarę moich możliwości, dopracować, aby wyruszyć z pracą pełną parą.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Witcher »

Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by YuriStriatov »

Nic. Projekt zawieszony.
Image
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Witcher »

Hm. Zapowiadało się nieźle ^^ Ale to nie podlega dyskusji, że starcraft 2 jest lepszy od HL :twisted:
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Original War 2 (?)

Post by Radzio »

spokomajonez wrote:Ale to nie podlega dyskusji, że starcraft 2 jest lepszy od HL :twisted:
Jest lepszy do implementacji OW2.
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Maniek »

Tak się wpieprzę z buciorami. Dużo łatwiej byłoby wam zrobić najpierw remake bo nie musielibyście się przejmować fabułą, a gdy już byście mieli wszystko gotowe to zrobić nową kampanię, to wtedy pikuś.
Co do modeli to można by było się spytać Stukacza albo napisać mejla do Altara czy nie udostępnią modeli 3d budynków i innych pierdół, bo o ile się nie mylę to właśnie najpierw były tworzone modele a potem były ripowane do 2d.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Incantatoris »

Niby łatwiej - fakt. Ale jeżeli już mamy możliwość i będziemy przenosić technologie, ogólną rozgrywkę na inny silnik etc. to można się jeszcze trochę potrudzić i wymyślić fabułę. Jeżeli chodzi o przenoszenie kampanii z oryginału do SC2 - nie ma mowy. To bezsensu, a projekt ma na celu, m.in zachęcenie graczy do chociaż spróbowania gry Original War.
Co do modeli - Zone z tego co pisał, już wcześniej pisał maila, z prośbą o modele. Po naradach odmówiono mu. Nie widzę sensu, aby pisać jeszcze raz..
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Maniek »

Jeżeli to było dawno, to można napisać jeszcze raz. Dobrze byłoby napisać tam też, że to dla nich też korzyść bo rozsławicie trochę OW.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Woozi »

z wymodelowaniem pojazdów nie było by problemu bo te z ow maja po 50 poly ^^ można by zrobić ładniejsze nawet po 500 poly zależny ile sc uciągnie
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Nitek »

Niektóre custom modele z W3 mają po ponad 1k poly i jakoś ten leciwy silnik to ciągnie.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Original War 2 (?)

Post by Mart »

Jeżeli chodzi o fabułę mogę pomóc. Co do samego edytora SC2 i języka Galaxy to nie miałem z nimi styczności, ale myślę że szybko bym je opanował gdyby mi się chciało :twisted:
Powinna powstać oficjalna strona internetowa projektu gdzie były by umieszczane główne informację na jego temat(tym potrafił bym się zająć) oczywiście tylko wtedy kiedy projekt wystartuje pełna parą.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Incantatoris »

Mart wrote:Powinna powstać oficjalna strona internetowa projektu gdzie były by umieszczane główne informację na jego temat(tym potrafił bym się zająć) oczywiście tylko wtedy kiedy projekt wystartuje pełna parą.
Ekhem.. z całym szacunkiem, ale obrażasz mnie, jeżeli uważasz, iż nie pomyślałem o stronce ^^ Wszystko będzie, nie bójcie się. Projekt szanuje jak najbardziej poważnie.

btw. Każda pomoc się przyda.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Original War 2 (?)

Post by Mart »

Nikogo tu nie chciałem obrażać xD
To tylko moje przemyślenia. Z moich obserwacji wynika też że ten projekt ma dużą szansę sukcesu mam nadzieję że po drodze nie zniknie początkowy zapał i projekt zostanie ukończony.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Backero »

Przede wszystkim trzeba ustalic zespol, ktory ma w posiadaniu Starcrafta i w miare chociaz ogarnia edytor. Potem trzeba sie wspolnie zastanowic co robimy najpierw, w jaki sposob stworzyc jakis element a nastepnie porozdzielac zadania poszczegolnym czlonkom. Rzeczy takie jak fabula, czy pomysly na bronie/profesje przyjda nam do glowy w miedzyczasie. Najpierw wada sie wersje multi i popracuje nad balansem, przygotowujac przy okazji kampanie.

Co do zapalu: bylo juz duzo roznych fajnych pomyslow jak wzbogacic gre, a nawet ludzie wyobrazali sobie jak mogliby zrobic original War. Teraz mamy szanse cos takiego zrobic (tylko w troche mniejszym stopniu). To dodatkowa motywacja do pracy. Teraz im wiecej ludzi, ktorzy znaja sie na rzeczy, sie zbierze, tym efektywniej bedzie pracowac cala grupa. Jezeli oprocz mnie ma zamiar pracowac nad tym naprawde mala grupka ludzi, to zapewniam, ze zapalu starczy mi na max. tydzien (tak z doswiadczenia). Musimy stworzyc teraz wrazenie profesjonalizmu, zeby szkoda nam bylo zamykac projekt ^^ A jak sie nie uda, to zawsze przynajmniej cos zrobimy i kazdy bedzie mogl kontynuwac projekt, a mysle ze zapalencow nie zabraknie.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Original War 2 (?)

Post by Nitek »

Jedna z zalet tworzenia w grupie nazwijmy to "owarowych przyjaciół" jest to, że członkowie nie chcą zawieść siebie oraz fanów, ale przede wszystkim ludzi, którzy wraz z nimi włożyli wiele pracy w projekt. Na szczęście "Pana o długim nicku" aka Incantatoris, nie będę się pchał do tego projektu. Faktem jest, że mamy problem ze wzajemnym okazywaniem szacunku. Mimo tego, że obiecał, że pójdzie ze mną na kulturalne piwko, nie zrobił tego!!!11oneoneeleven!!. To tyle ode mnie :)
Post Reply