Naród w "Original War"

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Jaki jest twój ulubiony naród w Original War?

USA
1
11%
ZSRR
6
67%
Arabowie
2
22%
 
Total votes: 9

User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Naród w "Original War"

Post by zoNE »

Jaki jest Twój ulubiony naród w "Original War"?
Last edited by zoNE on Wed Apr 12, 2006 4:48 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

Czemu nie ma arabów? W końcu Arabowie to nie przymierze.
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Ja wybrałem USA, głównie za fajniejsza ( moim zdaniem ) kampanie. Choć ZSRR też daje radę. A i daj Arabów bo mają pokaźny fan klub :D
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Ok, już dodalem.
User avatar
Stalinmen
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Wed Apr 12, 2006 4:04 pm
Location: Prontera
Contact:

heh

Post by Stalinmen »

hehe no proste że araby :D choć na tych zasadach jakich się teraz gra na GSA arabami się głupio gra bo niema małp :(
ImageImage
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Post by Lesio »

A ja przymierze za to ze maja dwa rodzaje technologi. Amerykanska i ZSSR tylko ich jedyna wada jest to ze nie maja bomby ale da sie przezyc ;]. Fajnie by sie nimi gralo na necie.
____________________
(*)SoA(*)L^Lesiu*BiH
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Post by Maniek »

JUak by mozna bylo wybrac w multi przymierze bym i tutaj przymierze zaznaczyl a ze nie ma przymierza w multi to przypasowalem se amerykanow
User avatar
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:08 pm
Location: twoja stara
Contact:

Post by Majkel »

mam zastrzezenia co do ankiety.. otorz PRZYMIERZE nie jest zadnym narodem ;/ jak sama nazwa wskazuje jest to PRZYMIERZE DWÓCH NARODÓW.. takze zmienilbym pytanie.. "Jaka jest twoja ulubiona strona konflktu w OW ?"
btw.. jak narazie najwiecej glosow jest na USA .. widac ze sami hg rusherzy laza po tym forum ;/ ... ja dalem ZSRR rzecz jasna
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
User avatar
Bull Dog
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Thu Jun 01, 2006 8:29 pm

Post by Bull Dog »

Moim zdaniem najciekawiej gra sie ruskami, fajne mają technologie i ciekawie wyglądające budynki ale najbardziej podoba mi sie behemot
Micke
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 30
Joined: Sun May 28, 2006 12:33 pm
Location: Czarnobyl

Post by Micke »

No to na ten temat mozna sie wypowiedziec

USA ma ciekawsza kampanie a w multi mozna miec nawet 30 pojazdow bez kierowcy

ZSRR sztywna kampania (malo humorystyki w przeciwienstwie do USA) fajne misje ciekawe technologie ktore potrafia z przeciwnika zrobicniegrozny cel

Arabowie tanio jak w biedronce, dobre bomby samobiezne oraz ciekawe rozwiazanie braku komputerowego sterowania liczne wykorzystania malpiszonow

Przymierze USA i RUSKI po tej samej stronie?? to poprostu mieszanka wybuchowa w multi tylko na jednej mapie mozna otrzymac taka mieszanke wybuchowa jednak wykorzystujac ich zalety mozna zrobic niezly burdel u przeciwnika (spowalniacze + radary = zwiad, spowalnicze + lasery i wyrzutnie rakiet = atak dobry na wszystko, spowalniacze + radary na wierzyczkach = system ostrzegawczo spowalniajacy przeciwnika...)


osobiscie jestem za ruskimi gralo sie nimi zawsze najprzyjemniej
The Best Agent in MiB History!!
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

A mój ulubiony naród jest zależny od przede wszystkim od mapy na jakiej się w danej chwili gra... Wiadomo, że rukamii można i wygrać 2v1 na alienie, ale już na większej mapie typu flagi czy babilon to i 1v1 można wdupić gdyż zawsze można wpaść w jakąś zasadzke (brak radarów doskwiera). Najbardziej elastyczni są jednak amerykanie, to nimi zwyciężyłem najwięcej walk i nimi rozwaliłem kilka razy pod rząd TrueReapera :)
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

teamt

Post by NaDoL »

jak chcesz garc na multi przymierzem to se mozesz grac na otchlani narody zjednoczone na dzielonym a wiem ze jak sie tak gra to i tak wiekszosc gra tylko na usa lol ruskami robi ewnetualnie spowy,a phant ma racje co chodzi o brak radaru;] bo jak sie ma radar to wiadomo mozna kontrolowac gre a wtedy latwiej wygrac...
Image
Micke
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 30
Joined: Sun May 28, 2006 12:33 pm
Location: Czarnobyl

Post by Micke »

A co cie obchodzi radar jak ty podczas gry dazysz tylko do 15 hg??
The Best Agent in MiB History!!
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Mój ulubiony naród to Rosja, dlaczego? otóż ich pojazdy są najbardziej wytrzymałe, nawet wyglądem przypominają "fortece" na gąsienicach, zresztą to właśnie Rosjanie mają najbardziej rozwiniętą technologię, dowiadujemy się tego także podczas kampanii 8) poza tym tylko ten naród może budować behemoty, spowalniacze i rakiety długodystansowe, nie wspominając już o teleportach, bazookarzach i innnych pierdołach :)
Image
Marduk14
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Fri Jul 28, 2006 1:16 pm

Post by Marduk14 »

Ja dalem arabow bo ich lubie i nie bylo ich w kampani wiec moge sie nimi na necie wygrac ;p ale troche glupio bo z hg rusherami nie ma zadncyh szans i jeszcez na tej beznadziejnej mapce jaka jest baza obcych. nie ma to jak poklimacic na gorach babilonie :wink:
Post Reply