OWN

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

OWN

Post by Lesio »

Osobiście wg. mnie na own przydałaby się taka opcja jak wyszukaj, bynajmniej w kategorii artykuły.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: OWN

Post by YuriStriatov »

Zrobi sie. Trudne to nie jest, ale narazie sa inne priorytety. W kazdym razie jest na mojej liscie rzeczy do zrobienia.
Image
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: OWN

Post by Woozi »

Przydał by się na forum dział offtop, bo ludzie pchają to do general discussion.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Re: OWN

Post by ph3nom »

General Discussions spełnia rolę działu, o którym ty wspominasz. Tematy tam zakładane nie muszą nawiązywać do Original War.
Image
User avatar
Moonstrider
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 110
Joined: Fri Nov 09, 2007 11:10 pm
Contact:

Re: OWN

Post by Moonstrider »

Przykro mi z powodu offtopu, ale Lesiu:
'bynajmniej' to nie 'przynajmniej' !!!
i stosuje się ('bynajmniej') jako negację z lub bez 'nie.
No offence, ale krew się we mnie gotuje, jak słyszę jakichś dysmózgów, najczęściej dresy, jak myśląc, że ociekają wiedzą i błyskotliwością w postaci właśnie nieszczęsnego bynajmniej strzelają takie błędy językowe...

Swoją drogą ciekawe po co pierwotnie stworzona została biblioteczka...

// w wypowiedzi lesioka nie ma błędu językowego. Nie chodziło mu o wyszukiwarkę na cały OWN (wtedy by było 'przynajmniej' bo to włącza Artykuły + inne działy <wątek indukcjonistyczny>) tylko zwrócił uwagę na dział artykułów (bynajmniej tutaj "bo gdzie indziej to rzecz drugoplanowa" <wątek dedukcjonistyczny>) Nigdy nie słyszałem zasady, aby słowo 'bynajmniej' pełniło rolę (bądź co bądź) spójnika w zdaniach rozłącznych ew zaprzeczeniach. Przynajmniej i bynajmniej są fajnymi wyrazami w zabiegach stylistycznych (ważnych do propagandy nawet) i odpowiednie ich użycie powoduje zwrócenie uwagi czytelnika na inne aspekty przekazu (tu się kłania indukcja i dedukcja).

A ja mówię, że Moonstrider ma rację. 'Bynajmniej' to taka partykuła, która wzmacnia przeczenie. -- Radzio
Seek your own truth. Always.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: OWN

Post by Witcher »

Nie chcę zakladać nowego tematu więc napisze tutaj.

ZA CO ku**a MAM BANA NA MS?! Nie było mnie 1 tydzien na lobby, wchodze dziś a tu powitanie od bota... -_- może znowu zbanowaliscie JONa i na mnie poszło...
Proszę o wyjaśnienie tego. :)
// Majonez, takie rzeczy to na PW to kogoś. Np mnie lub gotha. Jest też przecież gg. Ten temat w jakikolwiek sposób o tym nie traktuje. A po 2 nie przypominam aby ktokolwiek w tygodniu banował akurat Ciebie. Odezwij sie na GG i podaj mi swoje parametry tj usługodawcę, ostatni nick i IP. A po 3. Warn za offtopic - porządek być musi.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply