Podsumowanie roku 2010

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Podsumowanie roku 2010

Post by Incantatoris »

Związku z tym, że Antitheus zapadł nam w sen zimowy i nigdzie go nie widać, postanawiam wyręczyć go.
podsumowanie 2009 wrote:Tak oto nasza OWarowa łajba przepłynęła przez kolejny rok. Na pokładzie przybyło nam wielu nowych marynarzy, część ich jednak została wymyta przez bugi, crashe czy skazana na potępienie przez naabowskich piratów. Apropos piratów, przydałyby nam się dużego kalibru działa, adekwatne do wielkości naszego okrętu - Potrzebne nam Clan Base. Żagle nasze, choć nadszarpane kulawą polityką, niedopracowanymi zasadami wypowiadania wojen, prowadzą nas dalej, gdzie? Nie wiemy dokładnie. Mam nadzieję, że w nadchodzącym wielkimi krokami przyszłym roku uda się nam je załatać i popłynąć jeszcze szybciej i sprawniej a do tego załatwić sobie turbiny w postaci nowych turniejów czy eventów
No cóż.. przybyło troszkę mniej marynarzy, którzy by się angażowali naszą łajbą OWARską. Póki co bugi, crashe jak były, tak i nadal są, chociaż papugi ćwierkają, że może coś w tym się kierunku zmieni.. niebawem. Nadchodzi też i działko mocy Yamato, które powinno raz na wasze załatwić sprawę naabowskich piratów. Co do polityki: morze ucichło. Wraz z wycofaniem wojen o rozwiązanie wojen, nie widuje się żadnych sztormów. Co najwyżej lekkie burze, ale to normalna sprawa. Nie znam przyszłości, ale w kościach człowiek czuje, że będzie się działo!

Zrobimy także ankietę. Jak w zeszłym roku, wytypujmy wspólnie:
[*]Najlepszy mod OW (liczone mody powstałe w 2010r.)
[*]Najlepszy klan OW (liczone wszystkie klany OW, które bytowały jeszcze w 2010r.)
[*]NAjlepszy gracz OW (osoby, które miały okazję zagrać w 2010r).
Typujcie 3 odpowiedzi po 1 do każdej z kategorii.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by pijanymis »

najlepszy klan 2010 - ROH
najlepszy gracz 2010 - Antonio
najlepszy mod - jak dla mnie to mod leszcza przygody Płatonowa niepamiętam nazwy ale chyba RED
dodam też najlepszy id**ta roku - 2pac
najlepszy admin - Gothuk
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Gwrhkhsh »

Najlepszy klan - brak. Nie było żadnego klanu, który zasłużyłby na to miano jako całość.
Najlepszy gracz - ciężko powiedzieć, pewnie Ant.
Najlepszy mod - TMF Ph3noma. Albo Before The War, ale nie chcę głosować na siebie.
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by ph3nom »

Najlepszy klan - Klan Testowy (zobaczcie na ranking w CB)
Najlepszy gracz - Antonio (wygral turniej CB OW Spot)
Najlepszy mod - Before The War (widac, ze gwr wlozyl duzo wysilku)
Image
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by DrCzurak »

Najlepszy klan - Nie ma, w swoim czasie GA było świetne, lecz jak widac wszystko poszło w złą stronę.. może się coś zmieni? Głosuję na GA, ponieważ do tej pory nikt nie był w stanie nam dokopac :P

Najlepszy gracz - Hmm..jest tutaj pewna czołówka, jednak najbardziej uważam Antonia, ponieważ wymyślił wiele ciekawych taktyk, podniósł wysoko poziom gry. - Antonio.

Najlepszy mod - TMF - szkoda, że nie jest jeszcze ukończony. BTF - fajna fabuła, fajnie zorganizowany turniej na modzie. Mod leszcza, Przygody Platonowa. Pewnie znalazł by się tu jeszcze mod Serpenta, jednak chyba chce zachowac najlepsze miejsce na 2011 :D

Najlepszy turniej : Turniej zorganizowany przez OWSPOT.

Największy noob : LArp.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Witcher »

Gracz: Zdecydowanie Antonio. To człowiek, który znajdzie dobrą taktyke na każdą zasade, co śmiało może go uczynić najlepszym w OW.
Mod: BTW oraz TMF gdy będzie ukończone. Obaj Panowie się świetnie postarali.
Klan: Tu ciężko jest powiedzieć. Mamy BiH, GA, CoB, DiA, Farmers of Deaths xD, SBT, RoH, PIV, KoD, GD, EAS, RoH, GD. Gdybym miał wybierać to wybierał bym między BiH, CoB, GA. Wadą BiH była ch****a organizacja, CoB reputacje rozchędożyła wojna z GD, GA też jeszcze nie osiągnęła czegoś co mogłoby przesądzić w tym wyborze. Na równi - CoB, BiH, GA.
Tępak roku: Tupac.
Najlepszy turniej: Zdecydowanie OWSpot #1. Oby było takich więcej.
Afera roku: Domniemanie jednochujstwa między FF a Matrixem, czemu jestem przeciwny.
Wydarzenie roku: Stu daje oznaki życia!
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by pomek »

Najlepszy klan: Team R-10
Najlepszy gracz: R10_pOmek
Najlepszy mod: mój, w trakcie tworzenia..

Wybaczcie skromnosc, staralem sie byc obiektywny!
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Ghost »

Najlepszy klan - GD/R10
Najlepszy gracz - Antonio
Najlepszy mod - The Mystery Of Future by ph3nom.
id**ta roku - popatrzcie ku**a na siebie... nie będę wymieniał kto tu się jeszzcze nadaje do tego tytułu...
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Nitek »

Najlepszy klan? A są jakieś klany na OW? :O
Najlepszy gracz? W jaki sposób najlepszy? :>
Najlepszy mod? Wychodzi na to, że TMF (nie grałem w najnowszą wersję) lub BTW (jeszcze nie przeszedłem całego, ale jest porządnie zrobione).
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Mart »

Najlepszy klan - Żaden nie zasługuje na to miano
Najlepszy Gracz - Antonio
Najlepszy Mod - TMF
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by DrShadowrun »

Hmm...
Najlepszy gracz... Wezmę pod uwagę tych, którzy pojawili się w 2010. To w końcu podsumowanie roku a nie kilku lat. Hmm... Ozi, Rutek, Leanche. I jeszcze może Zhuruckas, ale to trochę inna bajka. Pojawili się w 2010, przebili się i widać ich na scenie. Oby więcej takich.

Najlepszy klan... Nie ma, nie było i nie będzie do zakończenia open bety nowego patcha ;-) Chociaż "cwd" Gwrkszz'a mi się podobało. (Nie wiem jak dokładnie ten klan się nazywał, pamiętam tylko tag i to nie jestem pewien czy małymi czy dużymi literami się go pisało :P )

Najlepszy mod... Też ciężko, bo nie grywam w mody. Chociaż z tego co widziałem do TMF całkiem fajnie się zapowiada. W BTW grałem (wyjątek) tylko multi - tu duży + dla Gwrkszz'a ;-)

Nie powiem czy rok ciekawy, czy nudny bo nie mam do czego go porównać. Jeszcze. Był 1 turniej, który się udał, ale to spora zasługa nagród jakie tam były. Reszta to porażki/niewypały/pomyłki. Żadnego spektakularnego wydarzenia też nie było, sporo prób debilnych reform tutaj, na own było - ewidencje, srewidencje, spisanie nowych, przerobienie starych zasad i tak dalej.
Nowy patch jest, CB już można testować także musi być ciekawiej w tym roku.
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Ozi »

- Najlepszy mod ( jako iz nie mialem okazji testowac wszystkich) to zaglosuje na mod
Lesia East Legion

-Najlepszy gracz (wymienie tu na dwa rodzaje )
1 Antonio ( gracz wszechstronny), nalezy mu sie plus bo pokazal ze Araby istnieja jesli chodzi o cb :p <- choc moglby byc spokojnieszy bo jak przegrywa to BAN LISTA :p
2 choc nie bylo proszone zaglosuje na Matrixa

-Najlepszy klan
dobrze chlopaki powiedzieli wyzej ze nikt nie zasluzyl, ale skoro mam wytypowac
to zastanowilbym sie nad dwoma klanami, mam na mysli PIV oraz GA
(mimo malej aktywnosci), ostatecznie glosuje ze PIV na przykladzie ze cb 2 vs 2 nikt nie jest w stanie im skopac dupe, jak narazie


Pozdrowienia
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Antitheus »

Nasza OWarowa łajba ewoluowała do poziomu statku kosmicznego, który powoli bo powoli mknie w nieznane. Na naszej mapie mamy tylko wyznaczone pewne, mniej lub bardziej widoczne punkty. Otóż w niedługim czasie zalecimy na planetę CB oraz do nowego universum 1.11 - miejmy nadzieję, że stanie się do jak najszybciej. A co było? Rok 2010 przyniósł nam dość gwałtowne przeobrażenia na scenie. Żagle zostały zastąpione reaktorem jądrowym - rozpoznawalnym dla każdego i też dla każdego dostępnym - stało się to zasługą otwarcia nowego OWN. Starzy majtkowie zostali awansowani i uzyskali dostęp do większej ilości rumu - mogą teraz dodawać artykuły, pisać newsy, uzyskiwać własną przestrzeń na forum na mody etc. Stety bądź niestety za sterami stoi dalej grupa "trzymająca władzę" - władzę nie ich samych lecz dla was. Imperator, Darth Vader i świta zmierzyli się z deszczami meteorytów w postaci trolli na forum, buntami najniższych stopniem majtków oraz przeciążeniami podczas podejmowania pewnych decyzji. Na naszym statku kosmicznym wszystko jest teraz klarowne - mamy jasny regulamin, kompetentnych ludzi i przejrzyste konsole sterowania.
Ewolucja naszej łajby została przyspieszona poprzez połączenie się z nami innych jednostek takich jak AOW czy OWSpot - przybyło nam doświadczonej załogi, która pomoże, nauczy i zbanuje (:]).
Nowa załoga szybciej się przystosowuje i za pomocą systemów obronnych [banhammery, lasery anty-rozwiązywanie-klanów] rozwija swoje umiejętności. Przybywa nam również techników i naukowców, którzy nieustannie pracują nad rozwojem moddingu oraz poprawą grywalności w OW. Czarna dziura jaka zawisła nad przyszłością sceny w niedawnym czasie zmotywowała wszystkich do wzięcia spraw we własne ręce i ruszeniem do roboty.
Wszystko wskazuje na to, że nie będą nam straszne nowe wyzwania. Jesteśmy jednostką nowoczesną, jednakże lekko poobijaną. Są okręty lepsze, bardziej rozwinięte i nowsze - ale nasz klimat, nasz sposób bycia jest oryginalny, tak mocno jak system rozgrywki w Original War.

Wybaczcie zwłokę ale ostatnio miałem dużo na głowie :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by pomek »

(mimo malej aktywnosci), ostatecznie glosuje ze PIV na przykladzie ze cb 2 vs 2 nikt nie jest w stanie im skopac dupe, jak narazie
sory, ale pierdolnalem ze smiechu! nie dlatego, ze wybrales klan, ktory ma 3 miesiase "aktywnosci", tylko dlatego, ze "nikt nie jest w stanie im skopac dupy".

jezeli uwazasz ich za takich pro, to dlaczego 90% klanow wymienionych tutaj nigdy nie gralo z piv 2/2 cb?
jakies dowody, ze pokonali kazdego na tej 'zasadzie'? ozi, argumentuj swoje wypowiedzi!

a tak serio, bo wypowiedz wyzej byla mega wyolbrzymiona, cyniczna i sarkazmowa: //SARKASTYCZNA

najlepszy klan: nie ma wojen, nie ma klanow - sprawa prosta i bardzo logiczna
najlepszy gracz: antoś, nie liczą sie umiejętnosci, ale jego zachowanie i dojrzalosc, ktorymi osobiscie mi bardzo imponuje
najlepszy mod: nie grywam, nie oceniam
tępak roku: zwrot do tych, ktorzy tu cos napisali -- za przeproszeniem, kim Wy ku*wa jestescie, by oceniac kogos, ze jest tępakiem czy nie?
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Podsumowanie roku 2010

Post by Witcher »

pomek wrote:Najlepszy klan: Team R-10
Najlepszy gracz: R10_pOmek
Najlepszy mod: mój, w trakcie tworzenia..

Wybaczcie skromnosc, staralem sie byc obiektywny!

za to ja jebłem ze śmiechu z tej wypowiedzi.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply