Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply

Czy chcesz powrotu do pierwotnej wersji "Operacji Vinci"?

Tak
1
17%
Tak ale z usunięciem ostatnich postów (napisz ilu)
2
33%
Nie
3
50%
 
Total votes: 6

User avatar

Topic author
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 560
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#1

Post by Backero » Sat Jan 15, 2011 8:25 pm

Robiłem coś takiego ostatnio na innym forum. Myślę, jednak, że może to zaowocować również tutaj. Więc o co chodzi?

Zakładam, że wiecie co to jest sesja RPG. Sesja, którą mam zamiar ja przeprowadzić działa na zasadzie tworzenia historii (storyline, system znany z PBFów). Użytkownicy forum wcielają się w wymyślone, narzucone lub wybrane (z gotowych) postacie, w które się wcielają i opowiadają ich historię. Drużyna złożona z kilku... rzadziej kilkunastu śmiałków ma do wykonania misje i przeżywa wspólne przygody. Użytkownicy piszą swoje posty pomiędzy postami Gamemastera (w tym przypadku mnie) opisując w trzeciej... lub rzadziej pierwszej osobie co robi, myśli, przeżywa, czuje. Ważne jest interakcja między postaciami. Nie musi być ona wcale pozytywna, ale Wasza współpraca może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na drużynę, akcję i misję. Zainteresowanych odsyłam do forum, w którym prowadzę obecnie kilka sesji: http://leagueoflegends.pl/forum/forumdi ... hp?fid=110 . Można tam sprawdzić sobie, jak wyglądają sesje prowadzone przeze mnie i czego można się spodziewać.

A więc otwieram ankietę, by sprawdzić, czy projekt zostanie przyjęty ciepło. Myślę, że to ma szansę rozbudzić nieco forum, a widzę, że pierwszy etap budzenia sceny OW i scalania pojedynczych obozów już minął :D

Tak więc, żeby nie przedłużać od razu otwieram rekrutacje. Jeśli ktoś chce wziąć udział w sesji, powinien wypełnić formularz. Skopiujcie go sobie, wypełnicijcie i umieśćie w tym temacie w forumie posta.

Code: Select all

[b]1. Pełne nazwisko:[/b] <a dokładnie imię/imiona, nazwisko/nazwiska ew. pseudonim, nie podawać rangi>
[b]2. Narodowość:[/b] <to sesja Przymierza, możesz być Amerykaninem, Ruskiem, Arabem, najemnikiem, Francusem, Meksykaninem, Japończykiem... tylko proszę, nie chcę wysypu Polaków>
[b]3. Płeć:[/b] <mężczyzna lub kobieta>
[b]4. Wiek:[/b] <wiek postaci>
[b]5. Umiejętności: [/b]<w sensie fabularnym, nie chcę "5 lvl naukowca" albo pro uber co wszystko umie, tutaj możecie wstawiać dużo rzeczy, tylko wasza wyobraźnia i zdrowy rozsądek Was ogranicza>
[b]6. Charakter:[/b] <np: odważny, mądry, bystry, nierozgarnięty, rasista, agresywny; mniej więcej tyle pozytywnych co negatywnych>
[b]7. Historia:[/b] <tutaj opisujecie historię Waszego życia do czasu wejścia do EONa (nie później); pamiętajcie, że musicie się również dostosować do historii Original War (EON jest na Syberii itd.); proszę o minimalnie 4 linijki tekstu>
[b]8. Uwagi: [/b]<można rozstawić puste, to pole dla tych co chcą np: być bratem innej postaci sesji>
Co wpływa na prawdopodobieństwo wybrania do sesji?

1. Aktywność na forum (wiem, sam nie jestem dobrym przykładem ostatnio:D).
2. Wiarygodność historii.
3. Oryginalność postaci.
4. Przejrzysty tekst bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.

Od razu wyjaśniam, na wszelki wypadek:

1. Nie, nie możesz być małpoludem, ani obcym.
2. Nie ma bezpośredniego podziału na klasy, wszystko wynika z twoich zdolności, historii...
3. Wasze rangi ustalam ja. Mogą się one zmieniać.
4. Nie wiem jeszcze ile osób wybiorę do sesji. Żeby sesja ruszyła potrzebuję co najmniej 8 zgłoszeń. Myślę, że 12 osób to górna granica.
5. Jeśli sądzicie, że nie dam rady wyrobić tej sesji i 4 sesji League of Legends uspokajam: niedługo kończy się drugi rozdział sesji League of Legends i liczba sesji i graczy zostanie mocno zredukowana.

Zostawiam czas na dyskusje i zgłoszenia.

User avatar

Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 553
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#2

Post by Witcher » Sat Jan 15, 2011 9:31 pm

1. Pełne nazwisko: Patrick Rey "Archangel" Sparrow
2. Narodowość: USA
3. Płeć: Mężczyzna
4. Wiek: 29
5. Umiejętności: Snajper wyborowy, Optoelektronika, Początkujący mechanik, znajomość sruvivalu.
6. Charakter:
Odważny lecz czasem lekkomyślny człowiek. Zamknięty w sobie. Jest tajemniczy co sprawia, że jego towarzysze nie mogą do końca mu ufać.
7. Historia: W XXI w. naszej ery był żołnierzem SAS. Został zwolniony za umyślne spowodowanie wybuchu samochodu eskortującego VIPa podczas jednej z misji ratunkowych. Został skazany na 10 lat, jednak wpłacono za niego kaucje, nie wiadomo kto był dobroczyńcą. Pragnąc odkupić swoje grzechy przeszłości jako ochotnik podjął się misji, o której nie śniło się zwykłym żołdakom. Przeszedłszy przez EON przeniósł się kilka milionów lat wstecz. Miał szczęście, wylądował nie daleko bazy Alfa. Kilka dni po dezercji Płk. Johna McMillana dołączył do Przymierza. Jego zadaniem jest patrolowanie okolic bazy Freedom, ale chętnie przyjmie ofertę pracy 'w boju'.
8.Uwagi:
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.

User avatar

Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 397
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#3

Post by Gwrhkhsh » Sat Jan 15, 2011 9:42 pm

1. Pełne nazwisko: Nikołaj Andriejowicz Meyer.
2. Narodowość: Rosjanin szwajcarskiego pochodzenia.
3. Płeć: mężczyzna
4. Wiek: 18
5. Umiejętności: brak jakichś konkretnych, wykazuje zainteresowanie elektroniką i systemami radarowymi.
6. Charakter: spokojny, i cichy; optymista, rezygnuje jednak po pierwszych niepowodzeniach.
7. Historia: urodził się w Karelii niedługo po upadku ZSRR. Przyzwyczajony do surowego, prostego życia, uczył się w petersburskim Głównym Technikum Elektrotechnicznym. Ukończył je egzaminem eksternistycznym i zgłosił się na ochotnika do armii licząc na poprawę swojej kondycji finansowej. Przez krótki czas służył w kompanii nasłuchowej 135. Pułku Piechoty.
Narzekam, więc jestem.

User avatar

Topic author
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 560
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#4

Post by Backero » Sat Jan 15, 2011 9:57 pm

@spokomajonez
Prosiłbym o edycję historii. Pisałem, że opisujecie ją DO momentu wejścia do EONa. Wasze dalsze losy, to co dzieje się z Wami po lądowaniu opiszę już ja, tworząc historię waszej formacji.


DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 286
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#5

Post by DrCzurak » Sat Jan 15, 2011 10:01 pm

1. Pełne nazwisko: Ronan Dex
2. Narodowość: rodowity amerykanin
3. Płeć: mężczyzna
4. Wiek: 28
5. Umiejętności: Swietny wojownik, sprawdza się w walce wręcz, oraz strzelaniu z miniguna, potrafi nieźle prowadzic pojazdy.
6. Charakter:Agresywny, lubi rozwałke, jest także zdeterminowany.
7. Historia: urodził się w Nowym Yorku, całe życie spędził w domu dziecka, grając w pokera - fascynowały go gry wojenne, tzw strzelanki. Jego marzeniem było zostac żołnierzem i walczyc za ojczyznę.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "

User avatar

Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 1041
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#6

Post by Nitek » Sat Jan 15, 2011 10:31 pm

Przyłączę się

1. Pełne nazwisko: Nina Yunusow
2. Narodowość: Pół krwi Rosjanka - ojciec Rosjanin, a matka Duńka, wychowała się i urodziła w ZSRR / Rosji (po rozpadzie ZSRR)
3. Płeć: Kobieta
4. Wiek: 32
5. Umiejętności: Świetny zwiadowca, cechują ją najważniejsze umiejętności zwiadowcy idealnego - jest zwinna, gibka, dosyć drobna (mimo wszystko jest dosyć silna jak na swoją posturę), a przede wszystkim jej umiejętności strzeleckie (przede wszystkim karabiny myśliwskie oraz do starć na mniejszym terenie MP5 oraz jej najlepszy przyjaciel Beretta 92F), które zawdzięcza dziadkowi, który dzięki polowaniom obudził w niej miłość do broni oraz wojska.
6. Charakter: Jest bystrą, wykształconą kobietą. Studiowała Rosyjską historię na uniwersytecie w Moskwie. Ma jednak kilka wad. Najbardziej w oczy rzuca się jedna - najpierw strzela, potem pyta. Narobiła sobie za to wiele kłopotów, oraz degradację do rangi kaprala. Mimo doświadczenia, wada ta nadal jest bardzo doraźna.
7. Historia: Urodziła się i wychowała w małej miejscowości oddalonej 300 kilometrów od Moskwy. W wieku 16 lat w wyniku konfliktu z rodzicami wyprowadziła się do siostry ciotecznej z Moskwy. Tam skończyła swój tok nauczania (ukończyła wyższe studia historii Rosyjskiej) oraz poznała swojego męża - Yurija Myszkowa. Nie trwało jednak długo, bo po 2 latach postanowili się w zgodzie rozstać, nie mieli również dzieci. Rok później Nina straciła pracę w szkole średniej (była nauczycielką historii) i postanowiła dołączyć do wojska. Już po dosyć krótkim czasie stała się elitarnym zwiadowcą, oraz szybko powędrowała w górę do rangi porucznika. Jednak jej charakter sprowadził na nią nieszczęście - podczas zwiadu zabiła 3 gruzińskich żołnierzy. Została permanentnie wydalona z wojska. Po roku ubiegała się po ponowne przyjęcie. Sprawa została rozpatrzona pozytywnie, lecz zdegradowaną ją do rangi kaprala. Otrzymała możliwość wyruszenia w przeszłość, aby przenieść złoża nowo-odkrytego materiału, zwanego alaskitem, na terytorium przyszłej Syberii. Nie mając rodziny (Siostra, u której mieszkała zerwała z nią wszelkie kontakty po zabójstwie 3 Gruzinów, a z rodzicami od wyprowadzki nie rozmawiała) zgodziła się na tą misję.
Last edited by Nitek on Sat Jan 15, 2011 10:35 pm, edited 1 time in total.

User avatar

Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 397
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#7

Post by Gwrhkhsh » Sat Jan 15, 2011 10:34 pm

Nitek, wiek ci się nie zgadza. Chyba, że gramy w przyszłości.
Narzekam, więc jestem.

User avatar

Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 1041
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#8

Post by Nitek » Sat Jan 15, 2011 10:36 pm

Zrobiłem mniej "ścisły" życiorys. Dzięki, teraz to jakoś wygląda. Ogólnie nie chciało mi się liczyć lat i nie wiem ile u ruskich trwają studia oraz szkoła średnia (o ile istnieje) ^^

User avatar

Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 397
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#9

Post by Gwrhkhsh » Sat Jan 15, 2011 10:38 pm

Chodziło mi o jej wiek w kontekście upadku ZSRR, o którym piszesz ;).
Narzekam, więc jestem.

User avatar

Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 553
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#10

Post by Witcher » Sat Jan 15, 2011 10:47 pm

1. Pełne nazwisko: Patrick Rey "Archangel" Sparrow
2. Narodowość: USA, jednak wyemigrował z Polski.
3. Płeć: Mężczyzna
4. Wiek: 29
5. Umiejętności: Snajper wyborowy, Jest świetnym zwiadowcą, Optoelektronika, Początkujący mechanik, znajomość survivalu. Przez pół roku był dowódcą 4 kompani Inżynierów w Afganistanie. Psycholog. Interesuje się radioaktywnymi rzeczami.
6. Charakter:
Odważny lecz czasem lekkomyślny człowiek. Zamknięty w sobie. Jest tajemniczy co sprawia, że jego towarzysze nie mogą do końca mu ufać. Zawsze chce być na pierwszym miejscu, dlatego daje z siebie wszystko. Mimo pracy w Armii USA będzie pracować dla tego kto zapłaci najwięcej. Można rzec, że Archanioł jest oportunistą. Jest człowiekiem religijnym. Gdy zabije przestępce lub innego złego człowieka w dobrym celu modli się. Jednak nie o pokój duszy zastrzelonego. Modli się o przebaczenie.
7. Historia: Urodził się w Polsce, w mieście Zamość. Jego rodzice zmarli, gdy Patrick był w wieku 5 lat. Zaopiekował się nim jego wujek - Thomas Shepard, amerykański Marines.
Shepard zabrał Patricka Archanioła, bo tak się nazywał, do Stanów zmieniając nazwisko na Patrick Rey Sparrow. Niestety, Thomas zginął podczas jednej z misji ratunkowych przez co Patrick był zdany na siebie. Ukończył studia na wydziale psychologii w NY. Zaciągnął się do Marines. Sprawdził się jako snajper gdy uratował życie swojego dowódcy - Jacoba Hawka. Został wysłany do Afganistanu gdzie przesiedział 3 lata. Niewielu zna go jako Patrick Sparrow. Każdy mówi na niego Archangel, lub Archanioł. Jedni mówią, że przydomek ten nadali mu dowódcy jako kryptonim, inni że jest to przydomek, który podkreśla jego zdolności strzeleckie. Prawda jest taka, że to pozostałość po prawdziwym nazwisku Patricka. Podczas misji w Afganie zabił wielu dowódców wrogich rebeliantów. Zasłużył sobie tym na urlop w dowolnym miejscu na Ziemii. Ma jednak czekać na wezwanie... wezwanie o jakim nikomu się nie śniło. Wezwanie, które rozpoczyna nową historie dawno, bardzo dawno temu...
8.Uwagi: Były mistrz USA w zapasach amatorskich. Widziano go wiele razy z narkotykami. Jego samotność sprawiła, że popadł w alkoholizm. Do nie dawna był na odwyku.
* Chodzą słuchy, że zanim Frank Forsyth przeszedł przez EON, Archanioł i Frank byli w tej samej kompanii zwiadowczej w Afganistanie.
* Za śmierć rodziców wini komunistów. Pragnie zemsty na ówczesnym komendancie odpowiedzialnym za sprawy w woj. Zamojskim do 1990 r.


edit: Backero, zrobione. Historia edytowana.
Last edited by Witcher on Mon Jan 17, 2011 2:06 pm, edited 11 times in total.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.


Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 471
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#11

Post by Mart » Sat Jan 15, 2011 11:18 pm

1. Pełne nazwisko: Sergiej Iwanowicz
2. Narodowość: Rosjanin
3. Płeć: mężczyzna
4. Wiek: 27
5. Umiejętności: Survival to jego żywią. Zna się na pojazdach mechanicznych oraz myślistwie. Jest świetnym teoretykiem wojennym. Posiada bardzo dużą siłę którą idzie w parze z inteligencją.
6. Charakter: Jest momentami porywczy (najczęściej po wódce), mimo to w krytycznych sytuacjach potrafi zapanować nad emocjami. W wolnych chwilach lubi wyjść z kumplami na miasto bądź obejrzeć dobry film lub przeczytać dobrą książkę. Sergiej jest osobą twardą kierującą się własnymi zasadami, potrafi być miły ale tylko dla osób zaufanych dla innych jest oschły i nieprzyjemny.
7. Historia: Urodził się w małej wiosce na Syberii. Po ukończeniu szkoły podstawowej wyjechał do Moskwy gdzie ukończył Technikum Mechaniczne im. Lenina specjalizacja: mechanik samochodowy. W Moskwie poznał też swoją miłość Karine. Razem planowali wziąć ślub. Plany pokrzyżowały śmierć Kariny która zginęła z rąk seryjnego mordercy Iwana Miniczenko. Od tego czasu Sergiej zamknął się w sobie i postanowił wstąpić do wojska. Podczas swojej służby w 61 Dywizji Zmechanizowanej zajmował się naprawą pojazdów wojskowych głównie jeepów i transporterów miał też do czynienia z lekkimi pojazdami bojowymi, czasami też z racji jego dość dużej siły i dobrej znajomości broni pełnił wartę na terenie bazy gdzie stacjonowała jednostka. W czasie swojej służby wojskowej poznał pewnego Polaka Piotra Skalińskiego z którym się zaprzyjaźnił, dzięki niemu zrozumiał ile krzywd wyrządziło ZSRR innym narodom. Pewnego dnia kiedy Sergiej pełnił wartę zauważył jak jeden z rosyjskich oficerów próbował zgwałcić kobietę. Jego reakcja była natychmiastowa. Oficer z połamanymi żebrami oraz zwichniętą ręką trafił do szpitala. Sergieja czekało 30 lat przymusowych robót w kopalni złota na Syberii. Wtedy to doszła do niego propozycja wzięcia udziału w tajnej misji, na którą bez większego namysłu przystał.
Last edited by Mart on Mon Jan 17, 2011 9:36 pm, edited 2 times in total.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)

User avatar

Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 264
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#12

Post by Maniek » Sun Jan 16, 2011 12:49 am

Image
1. Pełne nazwisko: Juan Pérez
2. Narodowość: Meksykanin(po stronie Amerykańskiej.
3. Płeć: Mężczyzna
4. Wiek: 46
5. Umiejętności: Nic szczególnego. Stara się nie wychylać nigdy przed szereg. Z mniej ważnych cech: umie grać dobrze w karty, ogrywał wszystkich w bazie. Zna się trochę na budowie, pracował dorywczo na budowach.
6. Charakter: W życiu chce mieć tylko święty spokój. Umie dotrzymywać sekretów i jest bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół i pracodawców. Myśli prostolinijnie, lecz nie jest głupi.
7. Historia: W bardzo młodym wieku wraz z rodziną wyemigrował z ojczyzny do Ameryki. Jego rodzice znaleźli pracę u Mike'a Drury'ego - jednego z wyżej postawionych wojskowych. Matka zmarła na zawał gdy miał 22 lata. Nie był żonaty. Gdy miał 38 lat zmarł jego ojciec - zapił się i wpadł pod samochód. Wtedy Ron(syn Mike'a, też żołnierz) u którego pracował, zaproponował mu pracę woźnego w bazie wojskowej. Ron znał Juana od małego, wiedział że może na niego liczyć.
Wszystko było dobrze, Pérez pół roku spędzał w obiekcie wojskowym, pół "na wolności". Zarabiał dużo pieniędzy, nigdy nie wtrącał się w sprawy, które się rozgrywały w bazie. Wiedział tylko o tym, że jest prowadzony jest tajny projekt nad potężnym teleportem lub urządzeniem tego rodzaju. W końcu przyszedł dzień w którym na bazę napadł wróg. Juan wiedział, ze jeżeli nie znajdzie drogi ucieczki z bazy zostanie zabity jak reszta. Zauważył, że żywi uciekają w stronę urządzenia. Pobiegł razem z nimi... Do teleportu dało radę dobiec bardzo mało ludzi, w tej małej grupie był też Juan - nie zawahał się ani chwili, wiedział że wybór się kończy na śmierci albo wskoczeniu w urządzenie. Nie wiedział, że maszyna przeniesie go tak daleko od domu. Tak człowiek, który można powiedzieć "tylko tu sprzątał" znalazł się dwa miliony lat wstecz po środku wojny o surowce.
8. Uwagi: <można rozstawić puste, to pole dla tych co chcą np: być bratem innej postaci sesji>
Last edited by Maniek on Sun Jan 16, 2011 1:05 pm, edited 1 time in total.

User avatar

Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 161
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#13

Post by Woozi » Sun Jan 16, 2011 1:51 am

1. Pełne nazwisko: Roman Brzęczyszczykiewicz
2. Narodowość: Polak
3. Płeć: Mężczyzna
4. Wiek: 45
5. Umiejętności: Bardzo dobry mechanik, złodziejstwo.
6. Charakter: odważny, spostrzegawczy, zdeterminowany, komunista, rasista, szowinista(Polska ludowa jest najważniejsza!), bardzo agresywny, ma bardzo duży pociąg do kobiet, lubi wypić, nienawidzi demokracji.
7. Historia: Był wykładowcą na Politechnice Białostockiej na wydziale mechanicznym, został wyrzucony po romansie z uczennicą. Nigdzie nie mógł znaleźć pracy, stracił cały majątek i stał się bezdomnym. Przez długi musiał uciekać z kraju, udał się do Rosji gdzie zbierał złom by mieć pieniądze na jedzenie i alkohol. Natrafił na jak myślał opuszczoną bazę wojskową, zaczął wynosić z niej różne konstrukcje stalowe. Gdy przyłapał go patrol postanowił schować się w "zielonym kiblu".....
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(


2pac
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 94
Joined: Fri Apr 09, 2010 8:38 pm
Location: Świdwin
Contact:

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#14

Post by 2pac » Sun Jan 16, 2011 1:53 am

1.Pełne Nazwisko:Alex Ferguson
2.Narodowość:Anglik
3.Płeć:Mężczyzna
4.Wiek:24 lata
5.Umiejętności:Strzelec wyborowy, zwiadowca biegle prowadzi samochody jak i potrafi obsługiwać samoloty oraz helikoptery,Duża znajomość survivalu
6.Charakter:Znany z odwagi,precyzji oraz cierpliwości. jednak jego wadą jest małe zważanie na swoje zdrowie względem zdrowia innych, perfekcjonista.
7.Urodził się w Walii i tam dorastał.Wyjechał do wyższej szkoły strzelców wyborowych w Yorkshire, skąd po ukończeniu zaawansowanego treningu bojowego został oddelegowany do elitarnej jednostki SAS.W której pozostał do otrzymania misji najwyższego szczebla miał jako oddelegowany udać się do Ameryki i tam wypełnić zadanie które powierzy mu Generał John McConnel musiał cofnąć się w czasie urządzeniem zwanym EON-em i przetransportować razem z oddziałem amerykańskich żołnierzy z Syberii syberyt (paliwo do EON-u) na tereny Amerykańskiej Alaski.

User avatar

Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 294
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Sesja RPG Original War [zapisy i dyskusja]

#15

Post by Ghost » Sun Jan 16, 2011 4:19 am

1. Pełne nazwisko: Siergiej Wasiljewicz Rachmaninov
2. Narodowość: Rosjanin
3. Płeć: Mężczyzna
4. Wiek: 34
5. Umiejętności: Pianista. Niedzielny strzelec. Przejął nieco fachu po ojcu który był pirotechnikiem.
6. Charakter: Rozsądny, odważny, bystry, cierpliwy, ciężko się z nim czasem dogadać, oschły i nieufny. Patriota, zawsze wierny ZSRR.
7. Historia: Siergiej Wasiljiewicz Rachaminov urodził się dnia 1 kwietnia 1873 w Siemionowo. Jego pierwszym nauczycielem gry na fortepianie był jego Ojciec. Później studiował w konserwatoriach w Sankt Petersburgu i Moskwie. Ze względu na sytuację polityczną w kraju w 1917 wyjechał na Węgry gdzie osiadł na stałe. Tam pracował dla Akademii Muzycznej w Budapeszcie. Komponował i dyrygował. Jednak ciągle zajmował się fizyką oraz własnymi patentami technicznymi, początkowo zawodowo, później coraz bardziej go to pochłaniało. Czytał wiele literatury inżynierskiej. Z czasem stał się zawodowym architektem i projektantem. Jednak nie zdołał wiele w tym kierunku osiągnąć. Pewnego dnia, otrzymał list od przyjaciela z Siemionowa, o tajnym projekcie CZAPA. Jego życie zostało przewartościowane. Kariera pianisty już go nie interesowała. Siergiej nie namyślał się długo. Pozostawił żonę, z myślą, że powróci do niej, i wyjechał do Moskwy.
8. Uwagi: Jego pierwszą miłością w młodości była Nina Yunusow.
(;* nituś ^^)
Attachments
portreto.jpg
portreto.jpg (7.35 KiB) Viewed 1882 times
Last edited by Ghost on Mon Jan 17, 2011 9:36 pm, edited 3 times in total.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest