Zjazd OW Lobby 2011

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Gwrhkhsh »

W internecie o wiele lepiej się gada, niż na żywo. A już na pewno lepiej, niż na Brudstocku.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Lesio »

Pamel wrote: W gwoli scislosci na woodstocku spotkalo sie 5 osob, tj ja, Anti, Rambo, Lesiok i Pawelec.
No nie ma co Pamel byłeś z nami aż całe 5 minut o ile nawet tyle to trwało bo potem spierdoliłeś z Olą.
Antitheus wrote:Tym razem postaram się tak szybko nie zgubić ekipy z OW i pobyć z nimi dłużej :)
Anti o ile pamiętam to jointa jaraliśmy w lesie z Pawelcem to nie było tak źle. Co prawda można to w tym roku jakoś lepiej to ugrać i zorganizować sobie chociaż ze dwie godziny na to "spotkanie". Zjazd na woodstocku będzie na 100% co do tego nie ma wątpliwości bo zakładam, że kilku graczy pojedzie na bank.
Serpent wrote:Ale pomijając to, to w jakim celu mielibyśmy się "spotkać" ?
Żeby przedyskutować kierunek rozwoju sceny, oraz taktyki gry....jak dla mnie oczywistym jest, że po to aby się najebać i się w końcu zobaczyć na żywo.
Serpent wrote:A tak bez jaj to Woodstock to taki sam pomysł jak ten Krk...
Jakbyś nie zauważył jest to jedyne "spotkanie", które nam jako tako wyszło, co prawda widziałem już się wcześniej z każdym no, ale mniejsza. Wg mnie najodpowiedniejszym miejscem na zorganizowanie jakiegoś spotkania jest Łódź albo Wawa. Bo wybaczcie mi ale ja mam 30 km do granicy z Niemcami i nie widzi mi się zapierdalanie przez całą Polskę. No i oczywiście Sebek ma rację trzeba by było jakoś sobie zorganizować te zjazd już nie koniecznie jakieś gokarty, ale żebyśmy spędzili ten czas wspólnie, a co do osób niepełnoletnich wykluczyłbym je na starcie bo i tak się zapewne nie zjawią.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by torba12345 »

spotkajmy się na biegunie południowym napewno kazdy trafi , jakby ktos sie do mnie wybierał to mnie uprzedzcie na gadu to was poinstrułuje xD , ja ktos transport załatwi to mozna przeciez mobilny melanz zrobic i jechac zbierac ludzi i melanze wszedze robic ja w maju koncze edukacje i mam wolną ręke ,ja kzrobie prawko to jade gdzies na melanz ostateczny , moge zawinąć jakies dobrosci np 10 włada albo z 25 jarania moze xtc albo koks ale to juz mozna bylo by sie sklepac xd <- z takim arsenałem to wszystkie dyskoteki , kluby stoją otworem xD
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

To może zróbmy wstępną listę kto miałby ochotę i mógłby w minimum 80 % jechać. Piszmy też w jakich okolicach mieszkamy i gdzie nam pasuje :

Witcher, Zamość. Pasuje - Zamość, Kraków/Zakopane, Warszawa, Woodstock.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Antitheus »

Broodstock, lubuskie, poznań, wroclove.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Nitek »

Od Czuraka:
DrCzurak, Hajnówka. Pasuje - Białystok, Rzeszów, Zakopane
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Woozi »

Według mnie taki zjazd powinien odbyć się przy okazji jakiejś większej imprezy. Na wódkastock będę na 30%, ale sonisphere i metal hammeru za nic nie ominę.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Woozi, ale akurat wood to taka impreza gdzie większość może się styknąć. Nie wiem ile graczy słucha metalu ale na ten Metal Hammer idziesz Ty, tak samo Nitek do Czech na te chu wie co, 2pac do sobotu na molo etc. To jak już na większe imprezy to może poczekajmy do Euro 2012? ^^
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Anarchy »

Ja mam kumpla w Lwowie na medycynie, niedługo jadę, bierze się ktoś ze mną?^^ Trzeba sensowny termin i miejsce wymyślić, a nie jak wy - z dupy termin, sami się ustawiali pod tę datę przez pół roku i myślą, że ktoś będzie zapierdalał tego samego dnia 1000 km..
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

O, Anarchy. Zabrałbym się bo mam jechać na Ukrainę, bo tam wsio jest tanie. ;D Kiedy jedziesz i na ile? ^^
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by RoysoN »

Nie daję 100% że na woodstocku będę, bo idę do pracy, chyba, że mógłbym sobie wziąć wolne w tym terminie.
Lecimy z tematem!
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Anarchy »

@majnez
- za dwa tygodnie, sroda-piatek. Busa bierzemy, ale ch*j wie, ile miejsca bedzie.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Bierzemy? To kto jeszcze jedzie? ;P
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Lesio »

Anarchy wrote:@majnez
- za dwa tygodnie, sroda-piatek. Busa bierzemy, ale ch*j wie, ile miejsca bedzie.
Nie wiem po co mu odpisujesz skoro on i tak nie pojedzie. Zresztą szczerze wątpię Majonez, żeby Ciebie puścili gdziekolwiek, a do tego waszego zadupia nikt nie wpadnie. No chyba, że się mylę, ale jak tak to życzę miłej zabawy. Co do woodstocku to ja będę na 100%, ale jak dla mnie jest za wcześnie, żeby rozkminiać o spotkaniu się tam bo większość osób będzie wiedziała kilka dni przed czy jedzie.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Nawet jak nie pojade to ten temat jest po to żeby chociaż parę osób się styknęło. ;)
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply