Zjazd OW Lobby 2011

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Jak w temacie. Forside zgodził się na udostępnienie stodoły jako nocleg. ;D Możecie mi nie wierzyć ale mówię poważnie, a nawet bardzo poważnie. Zjazd odbył się na wakacjach tego roku na Zamojszczyźnie.http://maps.google.pl/maps?q=Zamo%C5%9B ... CCIQ8gEwAA , a dokładnie 10 km na południe w Białowoli. Wiem, że wcześniejsze wianki w Krakowie się nie odbyły i wgl ch*jnia ale nie warto spróbować? ^^ Jeżeli nie odpowiada miejscówka jestem otwarty na propozycje. ;]
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Ghost »

460 km. Szac. koszt paliwa: 197.03 zł xD
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Incantatoris »

Ghost wrote:460 km. Szac. koszt paliwa: 197.03 zł xD
Trzeba mieć wpierw samochód :D
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Ghost »

Prędzej rowerem pojadę :/ Bo za pociąg zapłacę nie wiele mniej, 10 przesiadek pewnie xD
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by RoysoN »

Ja bym proponował w Krakowie. Ale muszę najpierw egzamin zdać.
Lecimy z tematem!
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by torba12345 »

Co to ma być ?Jak chcecie sie organizować to ja proponuje jakąś narkotykowo-alkoholową skife wraz z ekipą z krosna oraz wwa zrobić w krk np. Tylo jak przyjadą jakieś 14 latki to ja dziekuje o ile dzieci mają mozliwosc podrozy
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Torba, mówię przecie aby proponować, dawać pomysły. :P Ja dałem ( i Fors) propozycje wstępną. Okazji jest wiele, najbardziej prawdopodobnym miejscem jest Woodstock. Ale z tego co wiem to Rambo ma wbić do nas na wakacje ( o ile coś mu się nie pojebało) i stąd ten pomysł. ;P Bo jest już 10 % Krosna. xD
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Incantatoris »

torba12345 wrote:ja proponuje jakąś narkotykowo-alkoholową skife
Na miejscu można w aptece się zaopatrzyć w tabletki na kaszel :)
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Anarchy »

Ja tam bym mogl, ale i tak wiem, ze to nie wypali, za duzo prob juz bylo. No i z wiadomych przyczyn alco nie kupie, moge co najwyzej dowodu uzyczyc (wy z forsem gdzies po 16 lat macie i drogie sklepy wam zostaja tylko;D). Jak cos, to wstepnie swoja obecnosc zglaszam, wiele zalezy od ilosci osob plus daty.

@incan
- eh, widac ze w gimnazjum jestes;P Takim to teraz tylko syfy pokroju acodinu w glowie..
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Incantatoris »

Anarchy wrote: @incan
- eh, widac ze w gimnazjum jestes;P Takim to teraz tylko syfy pokroju acodinu w glowie..
Jestem też za legalizacją!
Spoiler:
chociaż marihuanę widziałem tylko na zdjęciu.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Anarchy, nie wiesz jak się mylisz. ;D U siebie mam takie znajomości, że mogę spokojnie kupić krzynę piwa, fajki czy też wódkę. Oczywiście w rodzinnej wsi. A samo piwo jest tu tanie - Perła Mocna 2.60 w butelce, Tyskie 2,70? Żywiec 2.60 ? Żubrówka 0.7 l 17 zł? Także o alko się nie martwcie. ;P Jabole też są. ^^
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Sebek »

Zjazd jest dobrym pomysłem, jednak lokalizacja to totalny niewypał. Owszem, miasto nie jest małe, jednak jak na pierwsze tego rodzaju spotkanie lepsze byłoby centrum Polski. Problem w tym, że każdy wybiera opcje jak najbliżej siebie, a z takim podejściem do żadnego zjazdu nigdy nie dojdzie. Zawsze ktoś będzie miał bliżej, a ktoś inny dalej.

Kolejną sprawą jest plan takowego zlotu. Termin - wakacje. Wybór dobry, ale dodałbym do tego jeszcze weekend, gdyż część społeczności ma również zobowiązania w trakcie tygodnia (nawet podczas wakacji). Zakładając, że zlot miałby być 2-3 dniowy należy pomyśleć o sensownej rozplanowaniu czasu. Przykładowo wybieramy jeden hotel, żeby nie być rozbitym po całym mieście. Pierwszy dzień (załóżmy piątek) jest ogólne zapoznanie się towarzystwa. Na wieczór wspólne wybycie do klubu/baru co by było weselej. Wiadomo, że nie każdy jest pełnoletni dlatego można się zastanowić co konkretnie zrobić. Sobota to natomiast dzień na jakiś wspólny mecz piłki nożnej (wynajęcie hali), paintball, gokarty - cokolwiek byle nie siedzenie w hotelu i czekanie na zbawienie. Niedziele byłaby dniem odpoczynku i odjazdów.

Oczywiście liczę się z każdą krytyką i podejrzewam, że część z Was może z przymrużeniem oka spojrzeć na gokarty czy paintball, ale postarałem się przedstawić jak wyglądają zjazdy większych społeczności internetowych, do których w ogóle DOCHODZI. Naturalnie można tylko leżeć i upajać się alkoholem, ale wątpię, iż każdemu będzie to odpowiadać. Okazji do rozmów i tak będzie mnóstwo, a wódka może być tylko dodatkiem, a nie głównym bohaterem. Chodzi o to, żeby gracze byli ze sobą w jakimś kontakcie, a nie jakaś grupa pójdzie tam, inni tam, a część stwierdzi, że jedzie do domu, bo nie ma co robić. Proszę o podsuwanie każdych propozycji.

Pozdrawiam 8)
Image
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by mattin111 »

No pomysl fajny, ale ja 1350 km nie przyjade na to. xD sry
Last edited by mattin111 on Wed Feb 23, 2011 8:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Ghost »

Tak przy okazji, jak by ktoś wybierał się do zakopca w te wakacje, to zapraszam na wyciąg Harenda :D dostaniecie zniżkę na za****ste zdjęcie u mnie ^^
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zjazd OW Lobby 2011

Post by Witcher »

Ghost wrote:Tak przy okazji, jak by ktoś wybierał się do zakopca w te wakacje, to zapraszam na wyciąg Harenda :D dostaniecie zniżkę na za****ste zdjęcie u mnie ^^
Prawdopodobnie będę, o ile nie będę miał jakiejś trasy z orkiestrą. ;)

@ Sebek, o to właśnie chodzi.
Dobra. Pisać co komu i gdzie odpowiada.

Mi - Środkowa Polska, Południowa, ZG raczej nie chyba, że uda mi się na Wooda spi*rdolić. ^^ Te Zakopane to nie głupi pomysł. ;P
Okres - Wakacje.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply