Propozycja na najlepsze mody

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Propozycja na najlepsze mody

Post by Szatyn »

Witam, podzielę się z wami moim misternym planem ;]
Otóż tak, moim zdaniem aby powstawało więcej ciekawych odsłon modów, oraz żeby były robione konkretnie a nie na odwal się, proponuję dać jakąś ilość czasu na stworzenie moda przez chętnych na ten pomysł, najlepsze 2 mody byłyby uhonorowane jakąś nagrodą pieniężną bądź rzeczową za czas i poświęcenie w projekty, to jest jedynie sugestia, nie każdemu może się to podobać, ale za to jaka aktywność by się zrobiła, czekam na wasze zdanie na ten pomysł, szczegóły można omówić dopiero jeżeli większa część z was będzie za.
Luke
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 64
Joined: Sat Feb 12, 2011 9:04 pm
Location: woj. Łódzkie
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Luke »

Szatyn wrote:Witam, podzielę się z wami moim misternym planem ;]
Otóż tak, moim zdaniem aby powstawało więcej ciekawych odsłon modów, oraz żeby były robione konkretnie a nie na odwal się, proponuję dać jakąś ilość czasu na stworzenie moda przez chętnych na ten pomysł, najlepsze 2 mody byłyby uhonorowane jakąś nagrodą pieniężną bądź rzeczową za czas i poświęcenie w projekty, to jest jedynie sugestia, nie każdemu może się to podobać, ale za to jaka aktywność by się zrobiła, czekam na wasze zdanie na ten pomysł, szczegóły można omówić dopiero jeżeli większa część z was będzie za.
Pomysł do dupy, przecież taki mod można tworzyć rok gdyż zawsze może wyskoczyć jakiś kretyński problem :amlol:
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Serpent »

Znajdź sponsora a będę chętny :D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by pomek »

Serpent tworzy moda juz rok, a to nie dlatego, ze ma to w du**e, a dlatego, ze czasami sprawy poza komputerowe odciagaja od pracy. Poza tym, jezeli mnie zasponsorujesz, to i ja naucze sie robic mody. Nawet mam pomysl na kilka misji ^^
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Szatyn »

To będą miały szanse na wygranie mody które zostaną zrobione wcześniej niż za rok, po drugie co do nagród to najpierw większość musi być na tak, dopiero wtedy możemy działać konkretniej, a i jeszcze co do długości robienia modów sądzę że nagroda będzie motywacją żeby nie trwało to chociażby rok. Poza tym czy ktoś komuś zabrania działać w grupach 2-3 osobowych ? Tyle że będzie trzeba się podzielić po wygranej;] ale można też nagrodę taką wyznaczyć co będzie odpowiednia do dzielenia się
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by pomek »

To będą miały szanse na wygranie mody które zostaną zrobione wcześniej niż za rok,
Nie zrozumiales? Czas nie jest wyznacznikiem pracy. Moge robic moda przez 24h na dzien przez tydzien i moze byc tak samo dobry, jak przykladowo Serpenta.
najpierw większość musi być na tak
Darmowa kasa, myslisz, ze ktos bedzie na nie? W jakich Ty czasach zyjesz ;o
robienia modów sądzę że nagroda będzie motywacją żeby nie trwało to chociażby rok.
A kto bedzie ocenial mody? Matrix z kolegami, ktory na zlosc mi zaglosuje na nie? Czy moze jakis uzytkownik, ktory szuka w modach super blyskotek, choinek i słitasnych glosow Justinka B.? Tutaj nie bedzie rywalizacji, tylko wygra ten, kto jest bardziej lubiany - czyli nie bede mial szans ;D
Tyle że będzie trzeba się podzielić po wygranej;] ale można też nagrodę taką wyznaczyć co będzie odpowiednia do dzielenia się
Czym Ty sie chcesz dzielic, jak przez 8 lat zaden grasz nie wlozyl w te scene wiekszych pieniedzy? Z tego co pamietam, to "sebek sobie kupil admina" i kilku graczy poprostu dokladalo male sumy jako nagrody w turnieju.
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Szatyn »

Widze ze wszystko jest u ciebie na nie, po pierwsze zrozumialem co napisales, ale nikt nie bedzie czekal rok na moda niestety, po drugie oceniac moga ludzie ktorzy sie juz zasluzyli np radzio, antitheus, yuri itp, to ze do tej pory nikt wiekszej kasy w to nie wlozyl to nie znaczy ze tak bedzie zawsze, ale widze ze ty wiesz lepiej i tylko wszystko podwarzac, zamiast isc do przodu to mendzisz, nie chcesz brac w tym udzialu wporzadku, ale chociaz nie psuj atmosfery.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by pomek »

myslisz ze my nie mamy co robic, tylko oceniac jakies mody, w ktore NIE GRAMY?
zamiast isc do przodu to mendzisz, nie chcesz brac w tym udzialu wporzadku, ale chociaz nie psuj atmosfery.
siedze na scenie 6 lat i wiem troche lepiej czego tu brakuje.. twoje pomysly sa glupie i to jest ostatni post w tym temacie z mojej strony.

antitheus - on sie ku*wa naprawde zasluzyl !

imho, zagraj w GSA Mod, to jest najlepszy mod. teraz wyplac kase autorowi:)
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Szatyn »

Mam wrazenie ze rozmawiam ze sciana, wywyzszasz sie ile mozesz widze, myslisz ze originalem tylko ty tyle sie interesujesz czasu? pozatym to jest tylko pomysl, wziales na klate za mocno, tak jak mowisz lepiej juz nic nie pisz
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Witcher »

Szatyn wrote:Widze ze wszystko jest u ciebie na nie, po pierwsze zrozumialem co napisales, ale nikt nie bedzie czekal rok na moda niestety, po drugie oceniac moga ludzie ktorzy sie juz zasluzyli np radzio, antitheus, yuri itp, to ze do tej pory nikt wiekszej kasy w to nie wlozyl to nie znaczy ze tak bedzie zawsze, ale widze ze ty wiesz lepiej i tylko wszystko podwarzac, zamiast isc do przodu to mendzisz, nie chcesz brac w tym udzialu wporzadku, ale chociaz nie psuj atmosfery.
nie raz się na tej scenie czekało na coś ponad rok więc się nie martw. Nauczyliśmy się cierpliwości xD.
Jak ma być nagroda pieniężna to proponuje aby sponsor wyłożył 100 zł a uczestnicy konkursu złożyli się po 10 zł. Wtedy pula będzie większa ale po chu mam dawać 10 zł po to, aby Serpent miał potem 130 zł xD (zakładając, że w konkursie bd Ja, Pomek i Sierp) ;P

GSA Mod, to jest najlepszy mod. teraz wyplac kase autorowi:)
Propsuje :disco:
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Serpent »

Głosowanie to akurat najprostsza sprawa, ankieta i po krzyku. Gorzej ze sponsorem, ale Szatyn najwidoczniej chce za sponsorować tą jakże dobroczynną idee :amlol:

PS: Gdzie te moje 130zł? xDD
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by pomek »

Głosowanie to akurat najprostsza sprawa
Zapomniales, ze sa osoby na forum tylko w celum destrukcyjnym... Wymieniac nie musze, zawsze najwiecej sie pluja do mnie..:)
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Witcher »

stucuka się poprosi o wybranie moda, jest chyba najbardziej neutralną osobą. Albo jakiegoś czecha/słowaka
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Serpent »

Witcher wrote:stucuka się poprosi o wybranie moda, jest chyba najbardziej neutralną osobą. Albo jakiegoś czecha/słowaka
Ta może Obama wybierze mod, trochę głupi pomysł.
pomek wrote:
Głosowanie to akurat najprostsza sprawa
Zapomniales, ze sa osoby na forum tylko w celum destrukcyjnym... Wymieniac nie musze, zawsze najwiecej sie pluja do mnie..:)
To i tak jest 2-5 osób a przy załóżmy 50 głosach daje 10%. Za mało żeby mieć wpływ na cokolwiek.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Propozycja na najlepsze mody

Post by Radzio »

Witcher wrote:stucuka się poprosi o wybranie moda, jest chyba najbardziej neutralną osobą. Albo jakiegoś czecha/słowaka
Jestem "czech/słowak". Mogę zacząć oceniać?
Post Reply