Melo Warszawski

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Melo Warszawski

Post by ajdem »

Yo bracia i siostry ci co pamiętają to pozdro ci co nie to poznają xD
Motyw jest taki ze aż i ponieważ melanżuje prawie już rok w Wawie można by ogarnąć jakiś melanż z ludzmi z wawy i okolic ze sceny. Co wy na to ?
Możecie rzucać propozycjami jestem człowiekiem ogarnięntym więc jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
Btw.Sory za ortografię :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by Antitheus »

do ZG a nie do Wawy.
Na zachodzie lepiej się pije.
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by ajdem »

Spoko Antek jestem Obywatelem świata Katowice,Kraków Warszawa Olsztyn więc do ZG też pewnie zawitam któregoś dnia i damy nieżle w palnik hehe :) I tak miałem w planach ogarnąć ZG trzeba ogarnąć tamte rejony ciebie pamelke i lesioka też hehe xD
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Melo Warszawski

Post by Anarchy »

Jak bys wpadl do Katowic, to bym ci pokazal, jak sie pije:P
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by ajdem »

O Anarchy a ty z kat ? 17-18 mam termin w urzędzie jako że z moim wykształceniem w tym kraju niema pracy muszę się podpisać że jestem bezrobotny xD A jak z kat to centrum czy dzienia a jak tak to jaka ? Kurcze że ja niewiedziałem no xD
User avatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 106
Joined: Thu Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Melo Warszawski

Post by ramhell »

Jesteś z zawodu "kat"em czy co ? Albo za dużo czesia bo jeśli chodzi o to "skąd" jest to tak to powinno wyglądać panie leniu :) Ludzie którzy pracują, uczą się nie mają zbytnio czasu na jechanie przez pół Polski aby się z kimś napić, nie lepiej wejść na skypa, popić i się pośmiać ? ;> W dzisiejszych czasach w weekend ciężko znaleźć czas na cokolwiek :)

// kat = Katowice; nie popisałeś się, wystarczy trochę dedukcji i przeczytania poprzednich postów. - Gothuk
Ja nie mieć zbytnio czasu na czytanie, ja wejść i myśleć że musieć napisać :)
Last edited by ramhell on Tue Oct 11, 2011 10:37 pm, edited 1 time in total.
Fan OW'ara z trójmiasta :)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by Antitheus »

ludzie starszej daty preferują spotkania vis-a-vis.
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by ajdem »

Choćbym do krwi zajechane miał łapy choćbym na kolanach kroczył alkocholu panienek i spotkania z ludzmi z gsa nigdy nie odmówie. Btw zobacz że każdy zjazd to niewypał kimkolwiek jesteś a ja i w krk byłem i na mazurach i w wawie i w górach i trochu ludzi ze sceny poznałem a takie właśnie pracuje nie mam czasu to wymówka a co do skypa to można i freda wywalić najprzód i bajerować panienkę. Po trzecie jestem ze starej gwardi gdzie ludzie byli kiedyś na gsa jak rodzina a klan był świetością, a po 4 wujek Wampir wie że moja ortografia jest jaka jest i nigdy mi tego nie wybaczy hehe stare dobre Jpp xD pozatym jestem jak wibrator palikota powiesz mi Wrocław bede powiesz Kraków bede powiesz ukrain bede. Nie ważne gdzie nie ważne jak pełen spontan musi być.memory five do szefa niema mnie i jestem juz gdziekolwiek jak to szefo stwierdził ty jesteś zewsząd, bo jesteś obywatelem świata i wszędzie się dopasujesz. Ave ziomki

PS.Co do avka to jest stary jak świat a dwa Kat, katy to normalna mowa tak samo jak Wawa, krk itp. And three thx gothuk wiesz że cie lubię oczywiście jak i całą resztę old players xD Eh chłopaki i co z nami będzie gdy spotkamy się na zakręcie xD
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Melo Warszawski

Post by RoysoN »

Ja mam 45 min tramwajem do Katowic jak coś więc kto z tego okręgu możemy się kiedyś zgadać :-)
Lecimy z tematem!
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Melo Warszawski

Post by Mari »

Antitheus wrote:ludzie starszej daty preferują spotkania vis-a-vis.
Co racja to racja, ale nie można zapominać też, że do dobrej zabawy trzeba też wynająć jakiś lokal lub też udać się do jakiegoś lokalu co kosztuje nie dużo, ale ktoś to musi zoorganizować.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Post Reply