Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche czasu

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
marti11013
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 4
Joined: Sun Jan 22, 2012 12:15 am

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by marti11013 »

APB - (All Points Bulletin) nie polecam nudzi się bardzo szybko mi się znudziło po jakiś 2 dnaich.... A jak najbardziej polecam GTA IV a klucz do multi kosztuje 2,50 zł :) Kupiłem właśnie dzisiaj :) MI się to dalej nie znudziło a gram już pol roku.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Bernkow »

marti11013 wrote:APB - (All Points Bulletin) nie polecam nudzi się bardzo szybko mi się znudziło po jakiś 2 dnaich.... A jak najbardziej polecam GTA IV a klucz do multi kosztuje 2,50 zł :) Kupiłem właśnie dzisiaj :) MI się to dalej nie znudziło a gram już pol roku.
GTA4 - nie jest już takie fajne jak San Andreas, ogólnie rzecz pojmując jedyne co w niej fajne to fajna grafika, samochody ,ale tutaj nie o to chodzi - fabuła - nie jest za dobra ;//. A w San Andreas gram już od 2005 roku - i nadal wracam - fajne misje, nie które śmieszne, a fabuła to wymiata.
A Vice City :)) - też fajna gierka, ogólnie fajny plażowy klimat jest :))
Więc polecam całą serię Grand Theft Auto :), - ale co do ,,czwórki,, nie jestem w 100% przekonany (mam oryginał,).
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 203
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by tomek795 »

Serpent wrote:Szkoda że K&M ma zwalony mp, nie da się zagrać :|
Zagrać się da trzeba tylko pobrać patcha. Chociaż jest tam mało opcji. Z tego, co patrzyłem są okropne lagi, gdy zrobi się sporo jednostek. I w dodatku nie ma (a przynajmniej nie zauważyłem) możliwości dodania sojuszu między graczami.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Marcinszabla »

Jest taka paroletnia gra strategiczna - Castle Strike , bardzo ciekawa.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 58
Joined: Sun Oct 23, 2011 5:33 pm
Contact:

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Silceq »

tomek795 wrote:
Serpent wrote:Szkoda że K&M ma zwalony mp, nie da się zagrać :|
Zagrać się da trzeba tylko pobrać patcha. Chociaż jest tam mało opcji. Z tego, co patrzyłem są okropne lagi, gdy zrobi się sporo jednostek. I w dodatku nie ma (a przynajmniej nie zauważyłem) możliwości dodania sojuszu między graczami.
Możliwość sojuszy jest ;)
Ja nigdy nie miałem lagów jak dużo jednostek było - poprostu po jakimś czasie z dużą ilością wojska wymiera mi miasto x_x Niby farm bużo , piekarni dużo a tu nagle ni ma żarełka dla wojaków :P
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.




"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Mari »

Grał ktoś z was w KKND?
Świetna strategia czasu rzeczywistego, coś jak OW, może nie do końca, ale podobieństwo jest takie, że mamy jednostki, badanie technologii tutaj akurat jest trochę uproszczone bo klikamy na jeden budynek potem klikamy na inny i go upgradujemy tym budynkiem.
Są 2 nacje, maszyny i takie potwory ala pająki, itd.
Jest to gra mojej młodości podobnie jak Red Alert 2, chociaż RA jest dużo lepszy, ale to tylko moja opinia.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Krotos
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Thu Nov 04, 2010 4:37 pm
Location: Poland

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Krotos »

@Up:

A grałem, grałem. Usiłowałem nawet sobie multi ogarnąć, ale coś mi nie wyszło.

Rasy były dwie w KKND: Xtreme (KKND 1). Survivors i Beastmen. Ci pierwsi to wysoka technologia i normalni ludzie, Beastmen to powrót do szamanizmu, mutacje ciała i oswajanie dzikich zwierząt (wielkie skorpiony).

W KKND 2 miałeś jeszcze roboty Serii 9. :P

Ja ostatnio nie miałem co robić, więc grałem w moją młodość tj. C&C Tiberian Sun z dodatkiem Firestorm. Gra przedstawia konflikt o surowiec tyberium między siłami GDI i Bractwu Nod. 35 misji SP, sporo mapek na multi i równie duże modding community daje wiele godzin dobrej zabawy. =)

@Offtop:

O matko, wieki mnie nie było. Większość pewnie nawet nie wie, kim jestem. (podpowiedź: Shadow z czasów Akademii OW, kiedy to jeszcze była ona oddzielnym tworem)
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Bren »

Piętnastego maja wychodzi Diablo III, o czym wszyscy słyszeli (a raczej powinni słyszeć), tak więc proponuję przygotować portfele, bo to świetna gra będzie.

// Jeden z wielu nudnych hack'n'slash...
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Lazarus »

Risen 2, w końcu godny następca G2:NK
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Anarchy »

Jakbym miał jeszcze kompa, żeby go odpalić, to byłoby fajnie:P
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Lazarus »

Minimalne wymagania nie są takie tragiczne
Spoiler:
System operacyjny: Windows XP (z Service Pack 2)
Procesor: dwurdzeniowy 2.1 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Wolne miejsce na dysku: 5.5 GB
Karta graficzna: AMD Radeon 3870 lub NVidia GeForce 8800 GTX (512 MB VRAM)
DirectX: 9.1c
Dźwięk: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX
Ale ciekawe jak to się ma do rzeczywistości, bo optymalizacja jest jeszcze gorsza niż w ow ^^. Na moim sprzęcie z grafiką na full mam ledwo 30 fps, a w W2 czy skyrim'e 60 :F
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Anarchy »

No to teoretycznie powinno mi odpalić. Ale na więcej, jak 5 fpsów raczej nie liczę (W2 na minimalnych ledwie 20-30 fpsów wyciągał):P
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Bren »

Ostatnio grałem w Skyrima i odkryłem, że pomiędzy nim a Morrowindem jest jedna, zasadnicza różnica: mag nie jest do dupy :D
A tak na serio: usprawnili wiele rzeczy, w tym najbardziej walkę. Jest dużo mniej bugów w porównaniu do poprzednich części.
Jak tylko zarżnę parę smoków, to przeskakuję na Obliviona, bo jeszcze nie dane było mi go przejść.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Lazarus »

Anarchy wrote:No to teoretycznie powinno mi odpalić. Ale na więcej, jak 5 fpsów raczej nie liczę (W2 na minimalnych ledwie 20-30 fpsów wyciągał):P
Czyli bez AA powinien śmigać na co najmniej 25 fpsach.

Jakby ktoś miał problemy z przechodzeniem to niech pisze na pw/gg.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Szukam ciekawych gier, żeby spędzić przy nich troche cza

Post by Radzio »

Bren wrote:Ostatnio grałem w Skyrima i odkryłem, że pomiędzy nim a Morrowindem jest jedna, zasadnicza różnica: mag nie jest do dupy :D
A tak na serio: usprawnili wiele rzeczy, w tym najbardziej walkę. Jest dużo mniej bugów w porównaniu do poprzednich części.
Jak tylko zarżnę parę smoków, to przeskakuję na Obliviona, bo jeszcze nie dane było mi go przejść.
Już od Obliviona mag nie jest do dupy.
Post Reply