Minecraft

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Minecraft

Post by Bernkow »

Jak dla mnie Minecraft jest grą na miesiąc, góra dwa - potem się już nudzi. Grałem w singla, jakiś miesiąc i znudziło mi się to ciągłe budowanie, zabijanie, eksperymentowanie. Moi koledzy ciągle w to grają ,ale mi jakoś Minecraft nie przypadł jakoś do gustu ,co innego było z counter strikiem 1.6 , grałem początkowo na non steamie, ale po około roku kupiłem sobie steama ,i przyznam, że nie żałuję tych pieniędzy :)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Minecraft

Post by Anarchy »

Ilość spędzonego czasu przy tej grze jest taka, jak bogata twoja wyobraźnia. Jeśli całe życie spędziłeś przed kompem, czy telewizorem, to się później nie dziw, jak ci się Minecraft nudzi w tydzień. Ja od pół roku od czasu do czasu gram (głównie w czasie nudnych wykładów) i ciągle mam pomysły, co robić, żeby się nie nudzić.
User avatar
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 58
Joined: Sun Oct 23, 2011 5:33 pm
Contact:

Re: Minecraft

Post by Silceq »

Ja gram od wersji 1.2 - Wtedy zaczołem zabawe , odkryłem Kanały JJay i CTSG , zobaczyłem co oni robiąi robiłem podobne rzeczy na moim świecie :D

Jak sie nudze bo niemam w co grać to sobie odpalam Minecrafta.
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.




"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Minecraft

Post by Bernkow »

Anarchy wrote:Ilość spędzonego czasu przy tej grze jest taka, jak bogata twoja wyobraźnia. Jeśli całe życie spędziłeś przed kompem, czy telewizorem, to się później nie dziw, jak ci się Minecraft nudzi w tydzień. Ja od pół roku od czasu do czasu gram (głównie w czasie nudnych wykładów) i ciągle mam pomysły, co robić, żeby się nie nudzić.
Może i masz rację, w tym tygodniu co mówiłem , grałem 2-4h dziennie w minecrafta, lecz nie powrócę już do niego, poprostu nie podoba mi się ta gra ,ani żadna tego typu.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Minecraft

Post by Bren »

Ostatnio grałem w Minecrafta, na najnowszej wersji (1.2.4) i odkryłem dziwne rzeczy w trybie świata "Superpłaski" - po pierwsze, czasami przetrwanie w nim jest czasami możliwe ze względu na wioski NPC (oczywiście jeśli nie odznaczyłeś odpowiedniej opcji), a po drugie, pojawiają się wręcz ogromne ilości slime'ów.
Jak by tego mało, to dróżki w wiosce ułożyły mi się w kształt przypominający swastykę (LOL!)!!! Dla niedowiarków mam seeda, możecie zobaczyć:
-618441817300931921
Polecam odpalić na creative, polecieć trochę w górę i załadować mapę na dalekim, bo możecie mieć trudności z dostrzeżeniem wioski.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 203
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Minecraft

Post by tomek795 »

Bren wrote:czasami przetrwanie w nim jest czasami możliwe ze względu na wioski NPC a po drugie, pojawiają się wręcz ogromne ilości slime'ów.

Mapa ,,Super Płaska" powstała by budować na creativie, a nie prowadzić normalny surviwal, lecz do slimów masz racje pojawia się ich za dużo, ale to ze względu na nisko położony teren gdzie slimy poprostu mogą się spawnować.
User avatar
Silceq
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 58
Joined: Sun Oct 23, 2011 5:33 pm
Contact:

Re: Minecraft

Post by Silceq »

Po pojawienie sie wersji 1.1 odpusciłem sobie stawianie klocków (:D) i jak mam czas izobacze jakiś filmik na yt to odpalam sobie stawiam budynek " taki w pizdu" jak to mawia mój kolega i wyłączam. Ostatnio pojawiła sie nowa wersja z "Dżunglom" to wpadłem, porozglądałem sie pobudowałem z tego nowego drewianka i do tej pory bawie się z tym biomem :) Noth (tak tak: NOCZ :D ) miał genialny pomysł :)
Gram w OW od chwili kiedy nauczyłem się klikać myszką :)
Dyslektyk często zapominający poprawiać własne błędy.




"God of the World - God of the Humanity"
"God of the Humanity - God of the war"
"God of the War - God of the World"
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Minecraft

Post by Bren »

Jak dla mnie, to ten biom dżunglowy to jakiś za bardzo realistyczny. Nie chce się palić :F
Co do desek, to teraz jest ich parę rodzajów i można nawet fajne rzeczy z nich zrobić. Nawet nooby mieszają parę rodzajów drewna w domkach i nie są już jednobarwnymi klocami :D
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Minecraft

Post by Anarchy »

Odpaliłem sobie dzisiaj tą grę. Tak mój komputer osłabł przez te parę miesięcy, czy ta gra ma teraz wymagania na kompy z NASA?
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Minecraft

Post by Bren »

Poszukaj sobie takiego moda do Minecrafta, nazywa się OptiFine. Dwa razy mniejsze lagi będą, jeśli zainstalujesz. Do tego popraw parę ustawieniach w opcjach. Efekt murowany.
Zresztą, wymagania tej gry rosną prawie tak szybko, jak w OW :D
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Minecraft

Post by Mari »

Słuchajcie chciałbym zacząć grać w minecrafta i moje pytanie, czy trzeba kupować oryginalną grę czy da się ściągnąć i jakoś grać bo z tego co wiem trzeba mieć jakieś konto, ja tam żadnych kont nie mam, ale słyszałem, że można grać normalnie bez żadnych kont sobie.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Minecraft

Post by Bren »

Niby można grać bez kupowania oryginalnej gry, ale albo w wersję Classic na oficjalnej stronie Minecrafta (mocno ograniczona wersja, ledwie parę klocków możesz położyć i w zasadzie tyle), albo "spiracić". Jak się grę "spiraci", to zwykle wszystko działa, ale nie można grać na normalnych serwerach, lecz tylko na "spiraconych", co nie stanowi problemu, bo 95% serwerów to właśnie pirackie.
Co do tego, jak "spiracić", to wystarczy w Google poszukać Minecrafta w wersji Alpha. Potem, po instalacji, po prostu wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk i się sam zrobi upgrade do najnowszej wersji.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Minecraft

Post by Marcinszabla »

Niedawno zacząłem grać w Minecrata.Napiszę krótko: szlachetna gra! :)
Powoli zaczyna mi się ona nudzić ,ale chyba nie znudzi mi się ona całkiem ,ponieważ istotą tej gry jest stawianie przed sobą wyzwań oraz rozwijanie swej wyobraźni i kreatywności.
Mam nadzieję ,że nie zabraknie u mnie pomysłów.Puerwszy już mam: załóżmy wspólny serwer dla graczy OW. :D Anarchy za swoje nieznudzenie grą dostanie head admina. :D
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Minecraft

Post by Bren »

Ostatnio próbowałem bez żadnych hacków, modów itp. zrobić wielki, trójwymiarowy pomnik Kapitana Bomby, ale zrezygnowałem po tym, jak mi eksplodowało TNT, z którego zrobiłem element jego ubioru (trzeba było grać na peacefullu - creepery :/).
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Minecraft

Post by Marcinszabla »

A ja oczyszczam zawartość swoich skrzyń bo nie wracam na noc do domu. :D
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Post Reply