Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Ghost »

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/ga ... ml#galeria

Twórczość owego zespołu jest ogólnodostępna, strony internetowe, nagrania na yt, profile na fb itd. Temat pozostawiam do przejrzenia, przeanalizowania, przemyślenia i wypisania wniosków i zdania tutaj. Liczę na poważne podejście do sprawy.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Antitheus »

Akurat teraz na temat łysych panów piszę projekt zaliczeniowy, gdyby podano więcej informacji mogłoby być nawet przydatne.

Wystąpienie walczących z komunizmem panów skwituję, jednak, bardzo lapidarnie za często (co prawda) używanym przeze mnie zwrotem: "głupota ludzka nie zna granic."
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Lazarus »

Z jednej strony deb**e i z drugiej strony deb**e, skoro zespół nie gra muzyki prokomunistycznej to po co im symbol komunistyczny na plakacie? A łysi id**ci zareagowali jak na nich przystało.
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Philly »

Liczę na poważne podejście do sprawy.
nie wiem co tu brac na powaznie :lol:
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by YuriStriatov »

No i o co sie wogole rozchodzi? Banda lysych pacanow zabladzila z ulotkami?

Zespol gra sobie parodie ska wzorujaca sie na zespolach typu Leningrad ktore maja z polityka tyle wspolnego co ja z kosciolem - czyli mieszaja sie tylko wtedy jak trzeba parodie zrobic. Leningrad ma zakazane granie koncertow w moskwie, bo ich frontman publicznie beltal burmistrza moskiewskiego. I o to samo chodzi tutaj, a ze lysa cholota haczyk polknela to tylko lol :D
Image
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Ghost »

Tak więc w imieniu własnym i zespołu dziękuję za poparcie ;)
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Antykomnizm, Patriotyzm czy Muzyka?

Post by Pamel »

ku**a, ja tam w ogole nie widzego zadnego problemu w zwiazku z koncertem wyzej wymienionej kapeli. Tyle, ze zyjemy w czasach poprawnosci politycznej i gdyby rzecz dotyczyla kapeli propagujacej prawicowe poglady to jestem pewien, ze pro lewackie media typu GW wywieralyby publiczna presje na organizatorach z tytulu propagowania faszyzmu.
Niestety trendy sa takie, a nie inne i lewactwo zawsze znajduje poparcie. Skoro jest przyzwolenie na noszenie koszulek z Che, ktory jest odpowiedzialny za smierc wielu istnien ludzkich (skala nie odbiega to wiele od pogromu dokonanego przez III Rzesze czy ZSRR za rzadow Stalina) dlaczego nie ma przyzwolenia na noszenie koszulek z facjata malarza z Austrii :wink:
Post Reply