Rozpowszechnianie Originalwar

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
TrósT
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sat May 05, 2012 8:08 pm

Rozpowszechnianie Originalwar

Post by TrósT »

Tu chodzi o to , żeby zachęcać kolegów lub koleżanki do grania w tą grę ale oni nie chcą mówią że to nudna gra ...

Proponuje zrobienie patcha , wiem że to jest trudne ale jak się uda to zagra więcej osób w OriginalWar :)

W tym patchu można wcisnąć kilka nowych wozów jak się da przydadzą się też nowe nacje np polska co zachęci do grania w tą grę .

Może niema administracja czasu na zrobienie tego ale jak by mogła coś dorobić bo trochę nudzi się graczom coraz mniej ich tu jest ja bym radził działać :)

Może to wykracza nasze możliwości ale proszę zróbcie coś bo w końcu nikt nie pogra już z nami


Z Góry dziękuje za czytanie mego tematu może to coś was porusza :)
Image
ZSRR Górą a nie amerykańskie ja świnie
User avatar
+KOZIAR+
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Thu Jul 28, 2011 9:11 am
Location: 51.430° N 21.980° E
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by +KOZIAR+ »

Co Ty ... nasza administracja bardziej robi pathy niż mody. Może ja coś takiego zrobię :D I nie wiem czy wiesz ale już są takie mody o których piszesz? "A zmiana tekstur pojazdów etc. może zająć ponad rok" a przecież są ładne i niepowtarzalne. Najlepiej więcej filmików na YT aby zareklamować grę.
TrósT wrote:Tu chodzi o to , żeby zachęcać kolegów lub koleżanki do grania w tą grę ale oni nie chcą mówią że to nudna gra ...
Bo są za mali i chcą grać w bardziej ... dziecinne gry. Po prostu jej nie rozumieją. Dorobić smerfy to zechcą zobaczysz xD
Last edited by +KOZIAR+ on Mon May 07, 2012 6:09 pm, edited 1 time in total.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Bren »

Koziar, nie pisz dwóch komentarzy pod rząd :P

Na początek trzeba wpisać w Google "Original War". Połowa wyników to: screeny z wersji pre-alpha, teksty typu: "gra do zagrania w tryb multiplayer wymaga programu GameSpy Arcade" i tym podobne. Na początek trzeba tym się zająć - zaktualizować i poprawić błędy w recenzjach i "rozreklamować" najnowszy patch. To wystarczy, żeby starzy gracze, którzy grali w grę przed naszą erą (przed nastaniem multiplayera), lub tacy, którzy nie mają najnowszej wersji, próbowali sił w trybie wieloosobowym.

Druga sprawa to taka: szanować newbie. Przykład: właśnie, po przejściu kampanii, odkryłeś nowy patch do OW, dzięki któremu możesz zagrać z innymi. Wbijasz na serwer (o ile masz szczęście, od razu), a tu zamiast "siema nowy, wejdź na original-war.net, przeczytaj zasady multiplayer i zmień nick na inny niż domyślny" słyszysz: "lol, spier**laj noobie". Będziesz chciał dalej grać? Nie. Potem się ludzie dziwią, że nie ma nowych graczy.

Trzecia to dopiero taka: reklamować OW. Najlepiej nie na siłę, bo to tylko zniechęci potencjalnego gracza, i nie wciskać totalnego kitu (ale trochę podbarwić zawsze można). Lepiej też reklamować OW wśród nieco starszych graczy, bo małe kurduple stwierdzą, że OW to jakieś stare gówno (oczywiście dlatego, bo się nie znają jeszcze) i można się nieźle zniechęcić do reklamowania.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Serpent »

Ta gra już ma swoje lata więc wątpię by jakiekolwiek starania przyniosłyby większe skutki.

Mody, patche dodają grze uroku ale co z tego skoro znane są tylko dla niewielkiej społeczności gry.

A co do pierwszego postu w tym temacie to jestem pewny na 99.9% że nowa nacja się nie pojawi, nie oszukujmy się.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Antitheus »

Jeśli ktoś zrobi wszystkie modele itp to czemu by nie LOL.
A po drugie dzieci chcą <GRAFIKI>, <WYSTRZAŁÓW>! Dajmy przykład Red Alert, które w mojej opinii jest niczym więcej aniżeli tanim ścierwem ale małolaty aż się do tego masturbują.
User avatar
RoysoN
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 143
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:32 pm
Location: Świętochłowice
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by RoysoN »

Original War nie ma dużych wymagań, nie ma grafiki 7D KOSMOS+, ale grafika moim zdaniem jest wystarczająca, żeby połapać się o co chodzi.
Grałem w wiele gier (włącznie z Red Alertem 1 i 2 oraz Yuris Revenge), ale moim zdaniem OW ma najlepszą fabułę!
Fabuła RA z tego co pamiętam jest o tym, że wymazano Hitlera z historii i ZSRR i państwa bloku zachodniego wpadły w konflikt zbrojny. No ok. Dalsza część - Red Alert 2 - w porządku, po za jednym szczegółem: przejmowanie umysłów... Ja Ciebie proszę...
Lecimy z tematem!
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Bren »

Ja grałem w Red Alert 3 i, szczerze mówiąc, to gówno z dobrą grafiką. Kampania jest za łatwa (tam najwyższy poziom trudności można porównać z łatwym w OW) i wygrywasz nawet wtedy, kiedy wiesz, że w ogóle nie ogarniasz. Nawet multiplayera się nie da porządnie zhackować :D
Mojemu kuzynowi się to podoba. Ma 10 lat.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Krol_Sedesow
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 26
Joined: Sat Dec 11, 2010 4:30 pm

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Krol_Sedesow »

No cóż, niema co się kryć, że Original War to trudna gra, ma swoje lata, a multiplayer nie jest taki przyjemny i łatwy do ogarnięcia niż takowy w Starcraft'cie (narób woja i rozwal wroga w pizdu). Tu trzeba znać "zasady", które nie są jasno określone w samej grze. Do tego, przez co ja nie gram w MP w Original War, ta gra jest potwornie wolna (raz zagrałem sobie w MP i od razu mnie uderzyło, że nie można przyspieszać gry).
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Bernkow »

Tak jak wspomniał Serpent - ta gierka ma już swoje lata - w moim wieku praktycznie nikt nie wie co to 'Original War' - teraz głównie młodziez patrzy na nowości - nowe gry itp. - jak to się mówi oceniają gry po 'grafice'. Ja się wychowałem na Diablo, Twierdzy itp. - wracam do tych tytułów ciągle :) .
Co do patcha to dobry pomysł .:)
KaRzYe
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 23
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:44 pm
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by KaRzYe »

Dokładnie...
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Bernkow »

Co do tego rozpowszechniania Original War - sprawdziłem z ciekawości oficjalny fanpage naszej strony - z tego co pamiętam jest tam zaledwie 74 'lubię' - możnaby jakoś zacząc działac na tym profilu , dodawac jakies ciekawostki, moze jakis knkurs - niech ludzie się wypowiadają .;) to i nowych ludzi na forum przybędzie.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by pomek »

Uwierz, ze jesli ktos chce cos zrobic, to neiwazne jak - i tak to zrobi. Nie wciskaj ludziom gry. Oni musza odkryc jej piekno na nowo. Ty rzucisz tytul 'orignial war'. Krotko opiszesz slowami typu 'strategia, zajebsita giera i nie produkuje sie ludzi jak w innych grach to bywa'. Gry, w ktorych ludzie sie produkowali wg mnie nie byly zbyt atrakcyjne [znam wyjatki]... Jezeli trafisz w gust tym krotkim opisem, to gosciu sam zacznie szukac, a jak szuka to znajdzie:)
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Bernkow »

pomek wrote:Uwierz, ze jesli ktos chce cos zrobic, to neiwazne jak - i tak to zrobi. Nie wciskaj ludziom gry. Oni musza odkryc jej piekno na nowo. Ty rzucisz tytul 'orignial war'. Krotko opiszesz slowami typu 'strategia, zajebsita giera i nie produkuje sie ludzi jak w innych grach to bywa'. Gry, w ktorych ludzie sie produkowali wg mnie nie byly zbyt atrakcyjne [znam wyjatki]... Jezeli trafisz w gust tym krotkim opisem, to gosciu sam zacznie szukac, a jak szuka to znajdzie:)
Zazwyczaj jest tak, że jezeli gościu nie zna tytułu (nie jest jakis rozpoznawalny) to nawet jak mu opwiem - to i tak małe prawdopodobienstwo ze pobierze - a jak juz pobierze i zagra - to rzuci ją po pierwszej misji . Ja 'piękno' tej gry odkryłem dopiero po przejsciu kampanii amerykanskiej.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Anarchy »

Póki nie zostaną naprawione błędy powodujące desynchronizację gry i wszelkie crashe, żadna większa reklama nie wchodzi w grę. Nie zabiją mnie chyba, jeśli powiem, że pojawił się pomysł, który może przyciągnąć wielu graczy. Ale póki co tylko pomysł.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rozpowszechnianie Originalwar

Post by Serpent »

Anarchy wrote:Póki nie zostaną naprawione błędy powodujące desynchronizację gry i wszelkie crashe, żadna większa reklama nie wchodzi w grę. Nie zabiją mnie chyba, jeśli powiem, że pojawił się pomysł, który może przyciągnąć wielu graczy. Ale póki co tylko pomysł.
Może się z nim podzielisz? :arwink: Skoro to pomysł to warto by było o nim podyskutować.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply