Diablo III

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Diablo III

Post by Creative »

Co sadzicie o tej grze ? Kto czeka na premierę tej gry ?
Image
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Diablo III

Post by Backero »

Ja ^^

Klasyk to klasyk, choć jak dla mnie rozgrywka wydaje się trochę monotonna. Mam jednak nadzieję, że się mylę i zobaczymy wiele ciekawych potworów i lokacji, a w przyszłości ciekawi mnie szczególnie to PvP, nawet jeśli PvP to sprawa drugorzedna w tej grze :)

Grać nie zacznę od razu, bo mam jednak wydatki i sesję w niedługim czasie i niepotrzebnie bym się tylko rozpraszał. W razie czego mój battletag to Backero#2336 i grać będę Witch Doctorem
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Diablo III

Post by Bren »

Coś nie zdaje mi się, żeby coś, nad czym Blizzard pracował od 2008 roku (oficjalnie, bo pracował dużo dłużej) , okazało się kiczem. Jak to nie będzie świetna gra, to się, wulgarnie mówiąc, wk**wię.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Diablo III

Post by Antitheus »

kolejny denny hack'n'slash. Bieda.
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Diablo III

Post by Bren »

Co ktoś się odezwie o Diablo III, to Pan Admin to samo :F
Hack'n'slash, ale przynajmniej będzie porządny. Na tyle dobry, że myślę, że nawet przeciwnicy gier takiego typu będą się mogli do niej przekonać.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Diablo III

Post by Antitheus »

Jeśli ma się 15 lat, to każda nowa gra wydaje się porządna. Pograj sobie w pierwsze Fallouty lepiej.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Diablo III

Post by Mart »

^^
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Diablo III

Post by zoNE »

Cóż, o ile w Diablo II kiedyś mogłem nolifić, a premiera Diablo III to był obowiązek, by dostać nową wersję po 12 latach z pierwszego rzutu. O tyle chyba już za stary jestem na takie rzeczy, bo jakoś praca mnie wciągnęła i nie expie dalej. Ale miło, że w końcu wyszło to oczekiwane dzieło - jednak starych dobrych czasów nie przywróci pewnie.
User avatar
Bernkow
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Tue Feb 08, 2011 6:29 pm
Location: Kołobrzeg
Contact:

Re: Diablo III

Post by Bernkow »

No cóż, chociaż jestem fanem Diablo (przeszedłem 1 oraz 2 w ''dwójke'' gram do dziś na singlu :D) , to i tak nie zamierzam kupywać Diablo 3 - powodem jest napewno to , że po pierwsze składam nowy pc i wyniesie mnie to około 2,5 k więc kasy nie mam, po drugie przedpremierą było taniej niz teraz po premierze - powodem jest to ,że za dużo niby sprzedano egzemplarzy gry i teraz pewnie chcą więcej zarobić bo naprawdę sprzedaz diablo 3 była ogromna - a po czwarte z tego co czytałem ,to juz nie to samo diablo co kiedyś .. dwójka to klasyk - z tego co wiem to w 3 szybko się singla przechodzi .. ale pewnie ładna się gra na battle necie .. :)
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Diablo III

Post by Mari »

To tak jakby firma, która tworzy nasze ulubione surówki nagle stworzyła coś do dupy co się nie da zjeść i tak było z d3, mam ofc grę i wszystko fajnie tylko, że tak ją spieprzyli, że w ogóle mi się nie podoba.
A dwójka chyba będzie wiecznie na topie bo lepszej gry chyba nie zrobią. Wiem co mówię bo na bn jeszcze masa ludzi gra w dwójkę, można to łatwo sprawdzić, pozdrawiam.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Post Reply