League of Legends (LoL)

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by Terminat »

To ja już chyba Psycha spotkałem :>
Mój nick Terminat12
Gram na Nordic&East
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by pomek »

a ja mam konto na oby dwoch .. na wescie lamię najlepiej rumblem (solo top/mid). w sumie ogarniam wszystko i wszystkim, wiec jakbym byl potrzebny to moglbym zagrac. :>
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: League of Legends (LoL)

Post by Nitek »

Ja mam kupca na mojego shitbooka, więc w najlepszym wypadku pod koniec tygodnia będę miał już kompa. Przydało by mi się wrócić do jakiejkolwiek formy i mogę grać. Proponuję jakiegoś customa 5vs5 na serwerze WEST, najlepiej z ludźmi tylko z OW (jeżeli będzie brakować mam ekipę ~15 osób i praktycznie zawsze kilka osób będzie chętne na dołączenie na customa) najlepiej 30 levele. Proponuję zagrać pod koniec miesiąca, tak jakoś po 25. Pospamujcie do innych ludzi z OW i może uda nam się uzbierać pełną dyszkę. Na PW mi napiszcie (żeby nie robić spamu) jeżeli chcecie grać, podajcie swój nick i pozycję na jakiej najlepiej Wam idzie.

Póki co lista chętnych na customa wygląda tak:
Nitek - Mid, AD Carry, Support
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by Rutek »

Nitek mamy 10 osób co więcej możemy zrobić 5v5 EAST vs WEST
Ekipa EAST:
Ja, Gamer, Psycho, Pomek, Terminat
Ekipa WEST:
Ty, Shadowrun, Czurak, Luffy, Krecik
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: League of Legends (LoL)

Post by Nitek »

Nie da się grać między serwerami. Na różnego rodzaju turniejach ludzie grają z 3 stref (NA, EUW, EUNE) tylko i wyłącznie dlatego, że używają klienta turniejowego. Dodatkowo porównaj poziomy:
Ty - 11. poziom
Gamer - 30. poziom unranked, do tego świetne buildy (WW: Ionianki, kosa na lifesteala; Lee: kupił madredy małe i kosę, ale nie złożył latarni; Ahri: Lich Bane [to jeszcze da się przeżyć], AP Nidalee), teleport na AP Carry
Psycho - 5. level west, ostatnia gra 7 miesięcy temu; 11. level NA, ostatnia gra 2 miesiące temu; podałeś pewnie zły nick
pOmek gra chyba głównie na weście
Terminator - trolololo glass cannon Nocturne, buildy niemalże Tier Gejmero.
Luffy - ELO 900-1000 (i się chyba poddał :D), kolejny ze świetnymi buildami, 2 skompletowane strony run (i to w dodatku runy dosyć kiepskie)
Szadoł widzę, że jest fanem kielicha, poza tym lubi sobie pograć useless Katariną
Czurak i ja uwielbiamy świetną postać i kosiliśmy nią jeszcze zanim dostała meganerfa (czyli Eve) i dlatego to mój bóg.
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by mattin111 »

Nitek wrote: Luffy - ELO 900-1000 (i się chyba poddał :D), kolejny ze świetnymi buildami, 2 skompletowane strony run (i to w dodatku runy dosyć kiepskie)
Nitus, nie gralem pol Roku i w dodatku Klanu nie mialem zawsze byly Nooby w Teamie w Ranked. I Jak mialem wygrac walki z 2 AP i bez Tanku? xD Co do Run, AD upelnione gram Fiore z tym. AP chcialem skonczyc ale znudzilo mi sie i gralem BF3 xD
User avatar
DrShadowrun
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 145
Joined: Thu Mar 25, 2010 9:52 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by DrShadowrun »

Czekajcie, i tak to bez sensu. Póki nie powbijamy elo 1500+ to nie ma co grać. Przecież Nitek z nami nie zagra. Przecież on nie będzie zniżał się do poziomu, na który on zawsze patrzył z góry :S Jak już oceniasz, to jeszcze selekcję zrób i rozdaj wejściówki na tego customa...
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by pomek »

Oceniasz po rankingu? Zobacz na wescie nick "pomek" i ocen mnie na jego podstawie ;))
A pozniej ze mna zagraj i ocen mnie na podstawie ogarniecia gry.
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by Rutek »

Nitek źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że nie da się grać pomiędzy serwerami, dlatego byśmy ustatlili między sobą na jakim serwerze gramy. To nic, że mam 12 level. Reszta mojego teamu ma 30 poza tym często gram z Psychem i Gamerem na jakieś wysokie levele i wygrywamy ;). Nie gramy o jakieś nagrody tylko zwykły sparing, dlatego sądzę, że możemy se pograć po prostu dla zabawy.
BTW: Teraz też gram Katarinką ;D.
BTW2: Psycho gra na NE i ma nick "PSYCHO666"
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: League of Legends (LoL)

Post by Nitek »

@Shad:
Chciałem pokazać poziomy Rutka, Psycha i reszty low-leveli. A skoro mogę kogoś wyśmiać to dlaczego miałbym odmówić sobie takiej przyjemności? :)
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by Rutek »

Akurat Psycho ma 30 level ;]
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: League of Legends (LoL)

Post by Lazarus »

A weźcie wy tego lola olejcie i w ow grajcie... albo idźcie się najebać LOL
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by DrCzurak »

Nie patrze tam zbytnio na elo, ale akurat Ja do rankedow solo/duo szczescia nie mam. Bardzo czesto, wychodzi mi jakis gosc, badz feeduje linie. Z elo hell jest baaardzo ciezko wyjsc.

Jezeli chodzi o moja gre, bardzo czesto lubie trolowac ;), szkoda tylko ze jeszcze jeden warn i ban :(.

Co do Eve, teraz po tym buffku jest calkiem uzyteczna. - Na pewno bardziej niz wczesniej.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: League of Legends (LoL)

Post by Rutek »

Ostatnio zbieram 3150 ip na jakiegoś bohatera i zastanawiam się kto jest lepszy - Xin Zhao, Lux lub inny bohater za tą kwotę. Jak uważacie kogo mam kupić?
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: League of Legends (LoL)

Post by Nefarem »

Wg mnie Xin ;] dużo nim grałem.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Post Reply