org. war

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
se7en
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Jan 27, 2007 2:26 pm
Location: Katowice

Post by se7en »

1. eee tam ;)
2. mi wielkiego nie trzeba, jakiś lamerski lub inny a wspomoge wielką siła obronną :D (ponoć niezłą obrone umie stworzyć 8) )

a Wy tu wlasnego klanu nie macie??
8)
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Mnie oto nie pytaj, sam jestem tu od niedawna 8)
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

se7en listę klanów masz w Clanbase (http://original-war.net/?act=clanbase&pr=01) :lol:
Image
User avatar
se7en
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Jan 27, 2007 2:26 pm
Location: Katowice

Post by se7en »

Shaman wrote:se7en listę klanów masz w Clanbase (http://original-war.net/?act=clanbase&pr=01) :lol:
o dzieki :D duzo klanów ni ma :roll: :wink:
narazie se pogram 1v1 :D
bedzie ktos chętny?
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

omg mógłby ktoś zamknąć ten topic?? bo nie moge patrzeć na to co tu opisujecie LOL jeden lepszy od drugiego:|
btw
2) Klany są, choć niezbyt wiele tych polskich. Wiem że przyjmuje CBN, ViP też pewnie przyjmuje, nie wiem jakie tam jeszcze są. AW i NSW dosyć niedawno zostały zamknięte. Innych większych polskich klanów nie znam Wink

*ViP* nobów nie przyjmuje, CBN nie istnieje a AW i NsW zostały zamknięte bardzo dawno temu do tego NsW było klanem najemniczym>.>
powiem tak:
Skoro nie wiesz, to nie pisz-.-
Image
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Sam aż tak bardzo obeznany nie jesteś... CBN instnieje, choć ma kłopoty ostatnio, zresztą zajrzyj na stronę klanu a zobaczysz że nie został zawieszony i wciąż istnieje. A co do ViP to nie chodziło mi czy przyjmuje noobów czy nie, tylko oto że wogóle przyjmuje.
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

www.nr.ir.pl również strona istniej a kalnu nie ma w CB również nie ma CBN wiec mi tu nie mów że istnieje, bo później przyjdzie jakiemuś k***ynowi do głowy żeby zrobić CBN i szczycić sie że iles tam juz istnieje - nie ma klanowiczy, nie ma klanu proste, a co do VIP to akurat w tym temacie nie powinieneś pisać że przyjmuje bo tu akurat jest temat noba wiec wiesz>.> a co do tego czy ja wiem co się dzieje na GSA to akurat moge ci powiedzieć jedno - wiem, bo jestem codziennie(co prawda na away i zaglądam tylko czasem) ale wiem kto w chodzi a kto nie>.>
Image
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Mi to na upadły czy też zawieszony klan nie wygląda :P : http://www.cbncbn.ovh.org/news.php
User avatar
se7en
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Jan 27, 2007 2:26 pm
Location: Katowice

Post by se7en »

bez takich, oceniac kogoś ze jest noobem podczas gdy się nie przekonales na froncie :? :roll:
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

ja potrafie rozpoznać noba po jego tekstach>.> a w grze to moge cie zjechać jak będę mial czas, nawet buldożerami;o
Image
User avatar
se7en
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Jan 27, 2007 2:26 pm
Location: Katowice

Re: temat

Post by se7en »

NaDoL wrote:ja potrafie rozpoznać noba po jego tekstach>.> a w grze to moge cie zjechać jak będę mial czas, nawet buldożerami;o

hehe to że ktos miło pisze, to juz noob, super :roll:
dla mnie noob to totalny frajer, łamiący zasady gry i w ogole nie umiejacy budować bazy, ja dopiero i tak co zaczynam grać ale nie powiem ze nie umie zbudowac bazy :lol:
User avatar
Scyzor
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 78
Joined: Wed Dec 27, 2006 10:59 am

Re: temat

Post by Scyzor »

se7en wrote: hehe to że ktos miło pisze, to juz noob, super :roll:
dla mnie noob to totalny frajer, łamiący zasady gry i w ogole nie umiejacy budować bazy, ja dopiero i tak co zaczynam grać ale nie powiem ze nie umie zbudowac bazy :lol:
Ej koles nie rozbrajaj mnie :P dla czego jak kazdy nowy noob zaczyna grac to mysli ze jest cool ??
nieprawidłowa sygnatura
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Nie zdziwie sie jak dostaniesz range "Upierdliwy" z powrotem :roll:
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

No co ja poradzę, że on jest upierdliwy :? Nie każdemu chce się odgrzebywać tematy z przed miesiąca...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
se7en
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Sat Jan 27, 2007 2:26 pm
Location: Katowice

Re: temat

Post by se7en »

Scyzor wrote:
se7en wrote: hehe to że ktos miło pisze, to juz noob, super :roll:
dla mnie noob to totalny frajer, łamiący zasady gry i w ogole nie umiejacy budować bazy, ja dopiero i tak co zaczynam grać ale nie powiem ze nie umie zbudowac bazy :lol:
Ej koles nie rozbrajaj mnie :P dla czego jak kazdy nowy noob zaczyna grac to mysli ze jest cool ??
ja nie powiedzialem ze mysle lub jestem cool, po prostu nie chciałbym by mówiono "noob" :D
Post Reply