☭tawariś Gorky☭ się melduje

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
☭tawariś Gorky☭
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Dec 05, 2012 6:52 pm
Location: 中国
Contact:

☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by ☭tawariś Gorky☭ »

Witam, w OW gram długo, jednak z przerwami. Nigdy wcześniej nie grałem na multi. Nie jestem jakimś pro, do OW, Zeusa pana olimpu, serii earth 2140+, Dungeon Keepera2 i innych wspaniałych produkcji zaglądam sobie od czasu do czasu. Niedawno odkryłem, iż wciąż istnieje i prężnie działa grupa zapaleńców odkurzającą tą wspaniałą grę, pomyślałem, że muszę dołączyć. :arhello: Opowiem w kilku słowach o sobie, jestem studentem, studiuję język chiński na uniwersytecie Sichuańskim w Sichuanie, w Chinach. W wolnym czasie lubię pograć w jakąś Dobrą grę oraz poczytać dobrą książkę. OW zakupiłem razem z czasopismem "Play!". Niestety, nie zachowała się ona do dziś... Próbowałem zachęcić innych kolegów do grania w nią i więcej już jej nie widziałem. Teraz niestety, używam pirata. Mam zamiar kupić nową grę jak będę w Polsce na wakacjach. Jeśli ktoś chciałby mnie wprowadzić w rozgrywkę
multi, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki...
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Serpent »

:arhello:

Spocznij towariść! I napij się vódki :ruhello:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Marcinszabla »

Witamy towarzyszu! :ruhello: Może być problem tylko z kupnem wersji innej od pirackiej.
Swoją drogą trzeba się uczyć jak ty chińskiego, a nie angielskego , tylko dla potwierdzenia patrzeć na prężnie rozwijający i opanowujący rynki kraj.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
☭tawariś Gorky☭
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Dec 05, 2012 6:52 pm
Location: 中国
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by ☭tawariś Gorky☭ »

Gdyby OW powstawał dzisiaj, pewnie zamiast kampanii arabskiej była by chińska. Jeśli ktoś z Was myśli o tym na poważnie o nauce chińskiego, mogę wysłać jakieś książki. Jest ktoś chętny zagra ze mną na multi? A przed zagraniem wyjaśnić zasady. Mam też pomysł na moda do OW :amhello:
Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki...
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Lazarus »

Добро пожаловать товарищ, пожалуйста, подготовьте для брань на лобби нубов.
User avatar
☭tawariś Gorky☭
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Dec 05, 2012 6:52 pm
Location: 中国
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by ☭tawariś Gorky☭ »

То есть товарищ! нубов смерти!
Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki...
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Bren »

Jeśli chcesz grać, to od 17 do 22 czasu polskiego (zwłaszcza w weekendy) powinni się jacyś ogarniający inaczej zdarzyć, a może nawet ogarnięci przy odrobinie szczęścia. W wyjątkowych przypadkach mogą się zdarzyc pseudo-nooby (czy tam pseudo-ogarnięci), tacy jak ja. Jak ktoś ma przy nicku jakieś literki typu VS, B&B czy PIV (uwaga: przy PIV niektórzy to uważają za dyskusyjne), to prawdopodobnie ogarnia.
Co do zasad grania:
http://original-war.net/articles.php?a= ... matchtypes
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
☭tawariś Gorky☭
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Dec 05, 2012 6:52 pm
Location: 中国
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by ☭tawariś Gorky☭ »

Zasady już czytałem, to jest jak z jazdą samochodem, możesz znać teorie, ale jak sam nie usiądziesz i nie zobaczysz jak sprzęgło chodzi, nie pojeździsz :rucry: Teraz jak włączam launchera pisze mi, ze mam wersje 1.10. Najnowsza, to 1.12? Czy zanim zainstaluje najnowsza, powinienem zainstalować patch pomiędzy moim, a aktualnym? Czy od razu przeskoczyć do tego nowego? :arhello:
Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki...
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Marcinszabla »

Bren wrote:Jeśli chcesz grać, to od 17 do 22 czasu polskiego (zwłaszcza w weekendy) powinni się jacyś ogarniający inaczej zdarzyć, a może nawet ogarnięci przy odrobinie szczęścia. W wyjątkowych przypadkach mogą się zdarzyc pseudo-nooby (czy tam pseudo-ogarnięci), tacy jak ja. Jak ktoś ma przy nicku jakieś literki typu VS, B&B czy PIV (uwaga: przy PIV niektórzy to uważają za dyskusyjne), to prawdopodobnie ogarnia.
Co do zasad grania:
http://original-war.net/articles.php?a= ... matchtypes
Jestem także w klubie pseudo-noobów?
// offtopic
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Bren »

Hej, Szanowny Panie Administratorze, czemu cytat też skreśliłeś? To nie był offtop! Za to to jest.
// Decydowanie o wypowiedziach nie na temat - zostaw nam :disco:
Towarzyszu Gorki, jak ci się nie chce czytać ze zrozumieniem linka Antitheusa, to najpierw instalujesz 1.12.2, a potem 1.12.7.
Jeśli chodzi o granie, to na serwerze bezczelnie pytasz się, czy możesz wziąć obserwatora i kradniesz strategie. Jak się bierze? Wybierasz drużynę, a potem w tabelce z nacjami zjeżdżasz na sam dół (od razu nie widać), bierzesz obserwatora i dajesz "jestem gotów". W trybie obserwatora nic nie możesz zrobić - po prostu widzisz całą mapę i możesz pisać, ale tylko do wszystkich.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Serpent »

Bren wrote: Same bzdury...
Weź ty nie słuchaj tego trolla. Bren każdemu chce narzucić ciągłe granie oklepanego na amen CB przez co wszyscy stąd uciekają :lol:

PS: A z tym obserwatorem to pojechałeś, kiedyś nie było speca i jakoś ludzie grali.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
☭tawariś Gorky☭
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Dec 05, 2012 6:52 pm
Location: 中国
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by ☭tawariś Gorky☭ »

Proszę się nie obawiać, nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Sam mam niski próg tolerancji dla id****w i braku używania swoich zwojów mózgowych. Jak to wyraził się George Carlin "I have a very low tolerance level for stupid bullshit". (polecam tego komika, jest fenomenalny) Gra jest już aktualna. Myszkowałem trochę po forum i zastanawia mnie jedna rzecz. Do meczy ustalane są określone zasady, za których łamanie jest zapewne ban. Ale czy nie ma tu takich zwykłych gierek for fun? Róbta co chceta, byle się dobrze bawić, bez bycia wyzwanym od nobów? Bez jakiś utartych schematów, czysty fun? Tak tylko pytam :amwink: Jestem pewny, że jeśli mur/beton się trochę wyluzuje nowi gracze dłużej posiedzą przy tej pozycji. Jutro mam zamiar wejść do lobby i popatrzeć co ludzie robią, ale jeśli mam być szczery, to wolę zrobić swoje, mieć z tego frajdę i przegrać, niż grać ze stoperem w ręce, aby nie przegapić timing na drugiego laba... To nie SC! :arhello: Ot moje 2 grosze
Pozdrawiam
PS.: Widziałem kilka gameplay'i na YT, zastanawiam się, czemu nie używano tam pojazdów sterowanych manualnie? W kampanii uwielbiam grać dużo piechotą :arhello: tak jest!
Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Antitheus »

Ok, już Ci tłumaczę.
1. Za złamanie zasad nie ma już banów - można mówić raczej o sankcjach ze strony społeczności.
2. OW to OW - nie ma za grosz balansu. Zasady mają zrównoważyć rozgrywkę.
3. Można grać bez zasad, ale rozgrywka trwała by wtedy za długo (nikt nie ma czasu na parogodzinne mecze, kiedy OW ma to do siebie, że często traci się synchronizację.
4. Polecam zasady HC - gra polega wtedy na przyjmowaniu rozmaitych taktyk, a nie rushowaniu komputerowymi HG na zaawansowanym podwoziu. I imho są to jedyne zasady, które dają realną szansę arabom w starciu z Am i Ru.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: ☭tawariś Gorky☭ się melduje

Post by Serpent »

Polecałbym ci grę na mapach innych niż AB, wtedy możesz wykorzystać pełny potencjał gry a nie tylko sztuczne granie na hg, snipy i platformy.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply