Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

wsparcie tzn? :) chodziło mi tu o follow up do tych 1-2 misjowych perełek hehe :D
ostatnio zebrało mi się na wspominajki z dawnych (Game Spy Arcade <3...) czasów gry i do dzisiaj znając tylko z pamięci zasady CB oraz z walki na pustyni z Szeherezadą (gdy byłem jednym z lepszych na tej mapie w starym klanie NR <3...) dlatego niewiedza zostaje. a z doświadczenia wolę posłuchać z przykładami o tym niż czytać i nie mieć nic obok żeby pokazać na czym to polega :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

Przypomniałem sobie jedną rzecz odnośnie rozrastania się sceny jak i czegoś na co w tej chwili natrafiłem.

Najpierw małe znalezisko. Wchodzę dzisiaj na stronę TNTTORRENT i ktoś udostępnił plik torrent z OW z końcowym zdaniem ( nie udostępniam linku, nie szerzę piractwa ;) ):
Spoiler:
"Zapraszam wszystkich na stronę polskiej społeczności z nie dowiesz się wszystkiego o modach multi klanach i jak pisać własne mody ta gra ciągle się rozwija i można grac prze interfejs gry z najnowszym patchem o zasadach gry multi i nie tylko zapraszam na stronę dodam jeszcze ze na stronie jest mnóstwo modów czyli misji stworzonych przez graczy jest misja arabska i wiele innych do zabawy każdy może spróbować swoich sił w modach tworzeniu własnych misji i zmierzeniu się z graczami nikt już nie gra przez game - spey teraz gra sie przez interfejs"
Strony nie podał ale ktoś otworzy google i może poszuka ;]

Jeszcze przypomniałem sobie że przed paroma miesiącami (16.02) Let's Player ROJO nagrał odcinek "Sentymentalnie przez gry" w którym opowiada o OW:

http://www.youtube.com/watch?v=AHI6_JTlrHQ

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AHI6_JTlrHQ[/youtube]

Ponad 40k wyświetleń robi też swoje :)

Admini mogą sprawdzić, ile od czasu wrzucenia tego filmiku przez ROJA wzrosło wejść na stronę i pochwalić się statystyką tak przy okazji - nie namawiam :)

Jakoś to żyje, że gracze dalej myślą o OW i to szerzą, a nie są powiązani z naszym forum ;)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by Serpent »

Admini mogą sprawdzić, ile od czasu wrzucenia tego filmiku przez ROJA wzrosło wejść na stronę i pochwalić się statystyką tak przy okazji - nie namawiam :)

W moim odczuciu nie wzrosło wcale, brak nowych użytkowników, tylko 20 użytkowników aktywnych. Jeszcze rok temu to było coś około 30-45.


A co do tej strony to chyba chodziło mu o OWN ;D
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

możliwe, ale chodzi mi nie o statystykę kont i rejestracji tylko odsłon strony :)

EDIT: co do ukazanego wyżej linku do filmiku ROJA znalazłem teraz osobny post na tym forum: http://forum.original-war.net/viewtopic.php?f=5&t=3769 więc przepraszam za dublownie linku :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by Gothuk »

Image

Porównanie odsłon i odwiedzin strony od 1 sty do dziś w porównaniu do tego samego okresu w zeszłym roku. Czerwoną strzałką zaznaczyłem 1 sty.

2giego stycznia wzrosło nam około 60 odwiedzin i prawie 700 odsłon strony. Kolejnego dnia zaś +10 odwiedzających niż dzień wcześniej i jeszcze 300 odsłon. Czyli to co wrzucił Rojo pomogło tylko lekko w liczbie odwiedzających :P.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

no ale zainteresowanie jednak jest :) tak jak inny Let's Player Soushibo przez dał link do darmowej gierki online ale ukrył go pod rodzajem "reflinka" w którym widział tylko ile osób weszło przez ten link na tą grę :) zainteresowanie jest ważne :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

czytam raz na jakiś czas kila portali z grami, otworzyłem dzisiaj jeden z ich - miasto gier i natknąłem się w newsach na taki artykuł:

http://www.miastogier.pl/publicystyka,407.html

kilka miesięcy temu Rojo, teraz kolejny portal, kilkukrotnie pojawienie się na torrentach ostatnimi czasy kopii gry, kampania Arabska która ma 22k wyświetleń - choć to tylko statystyka - czyżby OW przeżywało drugą młodość tak jak panuje obecnie drugi boom na hip-hop ^^?
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by Antitheus »

IMHO to raczej zasługa zaistnienia OW na globalnym serwisie społecznościowym (fejs). Jeszcze tak sześć-siedem lat temu o OW wiedzieli głównie ludzie, którzy byli posiadaczami OW od 2001-2003 roku (kampania promocyjna gry była maksymalnie biedna - więc albo zakupili albo dostali wraz z gazetą). Dzisiaj dowiadują się o niej (bądź też przypomina ją sobie) za sprawą serwisów społecznościowych.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Nowe sposoby na rozrośnięcie się Sceny.

Post by $ushiWIR »

... ale jakoś to działa :D ja akurat miałem chyba pożyczone OW jak dobrze pamiętam (1. ojciec sporo grał w gry i do teraz gra for fun 2. miałem chyba 8-9lat więc trochę czasu minęło xd) i potem jak wracałem z rodzicami z miasta było OW w EXTRA KLASYCE - wtedy jeszcze gazetce z dołączonymi pudełkami bądź kopertami i tam było OW z okładkami do wycięcia :D więc ja się dowiedziałem o grze jak większość naszego pokolenia - przez pożyczanie :D

szkoda że to tak się wszystko potoczyło. mam na półce trylogie UFO ale gdybym nie zobaczył znaczka też bym nie wiedział że to od Altara. ot takie czasy stare :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Post Reply