Podziękowania

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
Gizd
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Mon Oct 18, 2010 9:41 pm

Podziękowania

Post by Gizd »

Tak się ostatnio zastanawiałem(jestem sobie takim swobodnym obserwatorem "sceny" OW, od właściwie początku powstania tej gry :arsmile: ) czy istnieje gdzieś temat, jakiś dział zawierający podziękowania dla osób które wspierają rozwój tej sceny - podziękowania dla najaktywniejszych twórców modów, łatek, tłumaczeń, podziękowania dla adminów i moderatorów tego forum/strony ,organizatorów zawodów w multi i wielu innych którzy się zasłużyli(nawet te emotki są genialne :D )
Nie wiem jak innym, ale mnie strasznie miło się robi gdy pomyślę że mimo upływu lat jest jakiś taki bastion ludzi których równie mocno jarała ta gra(i jara) jak mnie i że oni nadal poświęcają swój wolny czas aby jakoś pchać to wszystko do przodu.

Jeśli istnieje gdzieś takie miejsce to prosiłbym o linka a jeśli nie to może ktoś ogarnięty w tym wszystkim stworzył by kącik podziękowań,jakąś listę, może nawet artykuł o najbardziej zasłużonych, małe wywiady z tymi osobami.Tym ludziom naprawdę należą się podziękowania i brawa za pracę i trud w to włożony.

Pozdrawiam Gizd, wierny fan gry OW :)
User avatar
Jeanks
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 305
Joined: Fri Feb 16, 2007 1:34 pm
Location: Grudziądz

Re: Podziękowania

Post by Jeanks »

No nie istnieję i chyba już za późno aby ktoś coś takiego wymyślił
Jeanks zgarnia wszystko ot co xD
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Podziękowania

Post by pomek »

Bede z Toba szczery - srednio nas obchodzi kim jestes :P
Gizd
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Mon Oct 18, 2010 9:41 pm

Re: Podziękowania

Post by Gizd »

Nie przedstawiłem się jakoś dokładnie żeby pisać "średnio obchodzi nas kim jesteś" - tak tylko rzuciłem to o obserwatorze, głównie chciałem nawiązać do podziękowań więc nie wiem po co taka wypowiedź. Dziękuje że szczerze wypowiedziałeś się za całą scenę Original War, widzę że masz posłuch u wszystkich.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Podziękowania

Post by pomek »

Widzisz, siedzisz tu tyle lat, a nie wiesz, ze chamstwo to moje drugie imie dla wazeliniarzy.
Gizd
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Mon Oct 18, 2010 9:41 pm

Re: Podziękowania

Post by Gizd »

Chamskich ludzi którzy nie mają nic do pokazania światu historia bardzo szybko zapomina, wyobraź sobie że jestem taką historią ;) Co do wazeliniarstwa - a co miałbym tym osiągnąć? Chcę być po prostu miły i podziękować tym osobą za trud który w to wszystko włożyli(jeśli Ty coś zrobiłeś to pochwal się tym zamiast wyzywać innych).
Scena prawie wymarła a tu jednak trafił się jakiś nieuprzejmy typek, no popatrz, coś na wzór karalucha i końca świata. :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Podziękowania

Post by pomek »

Scena nie umarła, tylko zamarzla. My czekamy az stuczek naprawi gre :D
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Podziękowania

Post by Mari »

Podziekować można udzielając się i wyłapując błędy, generalnie samemu zacznij pomagać to będzie to największe podziekowanie dla twórców, modderów itd.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Podziękowania

Post by Serpent »

Widzę łopatologia w modzie.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Post Reply