Original War RPG

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
Sidson
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat May 25, 2013 8:32 am

Original War RPG

Post by Sidson »

Mam takie bardzo generalne pytanie. Stworzyłem konto właściwie tylko po to, żeby je zadać. Mianowicie mam zamiar stworzyć system papierowego RPG, który będzie bardzo mocno bazował na Original War. Plany wydania go są BARDZO w planach i być może nigdy do tego nie dojdzie, niemniej jednak chciałbym wiedzieć, do kogo ewentualnie pisać w przyszłości o pozwolenie na wykorzystanie motywów z gry?
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Original War RPG

Post by $ushiWIR »

Altair - twórcy OW, są pochłonięci przez Bohemię i wątpię żebyś uzyskał takie pozwolenie :) jestem fanem RPG i pytanie - system papierowy? tzn? znając życie oby nie skończyło się to tylko na zapowiedzi o ile masz ambicję by takie coś zrobić ;) pozdrówki :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Original War RPG

Post by Antitheus »

Zagadnienie to było już poruszane 2-3-krotnie (Przeglądarkowe RPG). Jeśli dysponujesz odpowiednią fantazją i umiejętnościami oraz z tytułu swojej pracy nie zamierzasz czerpać zysków - nie widzę przeciwwskazań.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Original War RPG

Post by $ushiWIR »

tak jak wyżej, podpinam jeden temat ;)

viewtopic.php?f=5&t=3756

EDIT: sorry za spam, mozilla się ścięła ;/...
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Sidson
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat May 25, 2013 8:32 am

Re: Original War RPG

Post by Sidson »

Dzięki za odpowiedzi :) Jeszcze nie wiem, jak bardzo ten temat się rozwinie - zobaczymy.

Jednak projekt ten realizuję na forum: http://www.rpgmanufacture.pl i jeśli ktoś jest zainteresowany RPG (ogólnie, nie koniecznie tym projektem) to serdecznie zapraszam.
Szczególnie przez mój link referencyjny:
http://rpgmanufacture.pl/member.php?act ... eferrer=44

Pozdrawiam i w razie problemów będę się z wami konsultował, jeśli pozwolicie :)
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Original War RPG

Post by $ushiWIR »

pisać możesz zależy kto Ci odpisze ;) ja Tobie kibicuje bo jestem fanem RPG'ów i nawet czekam na taką innowację, bo sam jestem zielony w tworzeniu takich rzeczy :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Post Reply