Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Serpent »

Dopóty, dopóki stukacz ma kod tylko dla siebie nic się w sprawie synchry nie zmieni :P
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by mattin111 »

Serpent wrote:Dopóty, dopóki stukacz ma kod tylko dla siebie nic się w sprawie synchry nie zmieni :P
To na co on trzyma, jak sam nic nie robi? Niech odda komus ktory sie zainteresuje.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Marcinszabla »

To niech przyśle ktoś mu pocztą jakiś prezent najlepiej dobrą wódkę.

PS. Można legalnie przez granicę dwie butelki chyba.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Gothuk »

Kod nie jest własnościa Stuarta, dlatego on nikomu go oddać nie może - jest uwiązany umową poufności z Altarem / Bohemią.
A Bohemia nie jest zbytnio zaintersowania otwarciem kodu OWara - tyle w tym temacie.
User avatar
Siwson
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 135
Joined: Sat Dec 27, 2008 8:53 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Siwson »

Ja pierdziele wróciłem do żywych, na dniach zaczne pracować nad wywiązaniem się z obietnic dotyczących akcji promocyjnych.
Thanks, biacz.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Mari »

Gothuk wrote:Kod nie jest własnościa Stuarta, dlatego on nikomu go oddać nie może - jest uwiązany umową poufności z Altarem / Bohemią.
A Bohemia nie jest zbytnio zaintersowania otwarciem kodu OWara - tyle w tym temacie.
Ich strata, bo z gry już praktycznie nic nie zarobią, mało nowych dochodzi a nawet jeśli to ściągają pirackie wersje OW. A gdyby jedynka się upowszechniła to kto wie czy nie warto by było drugiej części im zrobić. Dyskusji zawsze jest wiele, kiedyś nawet pisałem do nich maila ale co to da jak nie odpisują.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Serpent »

Powiem tak, nawet najlepsza reklama nie pomoże. Grałem przez te 2-3 dni na multi i tragedia, w każdej grze padała synchra (ukończyć się dało chyba tylko 2 gry).

Jak już coś robić to cofnąć się do wersji 1.02 i coś z tym kombinować. Nie wiem co Stukacz robił w kodzie gry ale mam podejrzenia że trochę winny leży też po stronie obecnych systemów operacyjnych typu Win8 (przykładowo u mnie widać ścinki fps).

No ale skoro nikt nie chce udostępnić kodu no to cóż. Jak to mówią "czasami człowiek chce ale nie może" ;D
//jak Wałęsa :P
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Nefarem »

Mógłby dać ten kod a nie się srać jakimiś umowami. Po za tym nawet ci goście z którymi zawarł umowę chyba mają wy***ane czy udostępnił ten kod czy nie.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Gothuk »

nefarem, pogadamy jak dorośniesz.
Tak można złamać umowe, i tak w zależności co zwaliłeś zostaniesz podciągnięty do odpowiedzialności.

Pisaliśmy do Bohemii, ale tak jak już wcześniej wspomniałem, aktualnie bez większego echa.
I co z tego czy obchodzi ich OW nadal czy nie, sprzedają OW we własnym sklepie internetowym...
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Anarchy »

Ich nie interesuje wymarła gra, z której nie uzyskują żadnych dochodów. Mogą sprzedać sto, czy tysiąc kopii po 5 euro dzięki popularyzacji gry. Dla przeciętej osoby to nie są małe sumy, ale dla firmy, która obraca rocznie nawet kilkoma setkami euro (bazuję na liczbie 200 pracowników z wiki; nie mam pojęcia ile z tego to zysk, pewnie rzędu kilku procent), to są grosze. Trzeba raczej ich przekonać, że to będzie dobra reklama innych produktów firmy.


Btw.
Despite this acquisition, Bohemia Interactive promises that the acquired companies, including Altar Games, will continue to operate individually.[6]
Former Altar Games works now as a Brno subsidiary of Bohemia Interactive Studio. Now it focuses on ArmA III development.[7][8]
http://en.wikipedia.org/wiki/Altar_Games

Może więc trza pisać znów do Altara, nie Bohemi. Niech się jakiś forumowy prawnik wypowie:P
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Mari »

"Nagrywanie obrazu z gier komputerowych - czyli test najlepszych rozwiązań płatnych i darmowych pod Windows 8 i Windows 7"

Dlaczego nie ma dla starszych systemów operacyjnych typu xp?
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by zoNE »

Gdyż opisywane tam programy radzą sobie również z XP (sam system jako taki jest już dosyć archaiczny i sporo artykułów na jego temat zostało napisanych) - więc powielanie tego samego w sumie nie miałoby sensu, a artykuł był napisany z myślą o osobach, które przeszły na 8. Wiele aplikacji tego typu nie jest już rozwijanych (ich epoka skończyła się mniej więcej w 2001-2004 roku ;p) i trudniej trafić na aplikację do nagrywania audio/video działającą w pełni pod nowym systemem. Sam testowałem kilkadziesiąt aplikacji szukając tej, która dawałaby mi najlepsze wyniki pod 8 - chciałem oszczędzić innym tej zabawy. Pod 8 też nie było wcześniej takiego testu - a przynajmniej ja nie widziałem, dlatego starałem się zapełnić tą lukę.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Mari »

Ja pod xp używam frapsa, dobry jest zarówno do screenów jak i kręcenia filmików.
Prosta intuicyjna obsługa wystarczy jeden przycisk nacisnąć, tylko, że filmiki powinno się jeszcze poddać obróbce żeby tyle miejsca nie zajmowały kiedyś się tym zajmowałem, bo kręciłem filmiki do diablo 2.
Cóż ja tam się cieszę, bo może i mam starego kompa ale jakby wziąć pod uwagę, że w ubogich państwach prawie wcale ich nie mają to nie jest tak źle.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Antitheus »

To może być dopiero promocja :)
Cześć Klocuch!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jestem wielkim fanem Twoich recenzji i wyrazić stosowne wyrazy uznania dla Twojej pracy. Z niecierpliwością czekam na nowe vlogi.

Z tego też powodu piszę do Ciebie. Zauważyłem, że lubisz zajmować się nierzadko starszymi, często legendarnymi tytułami (Fallout, Mafia, Sims etc.), stąd też moje pytanie i prośba.

Od wielu lat jestem fanem starej gry strategicznej Original War. Jestem również administratorem polskiego comunity gry (przeczytasz o niej więcej: http://original-war.net/articles.php?a=welcome ). Gra łączy w sobie różne style rozgrywki, oferując nieliniową, bardzo ciekawą fabułę. Przypomina gry z serii Warcraft, czy Red Alert, lecz moim zdaniem jest od nich stokrotnie lepsza. Do wyboru masz 3 nacje (Amerykanów, Związek Radziecki i Arabów) - każda z nich zaopatrzona jest we własne technologie, pojazdy oraz budynki. Możesz skonstruować dowolny pojazd (wybierasz rodzaj podwozia, silnik, wielkość pojazdu a w końcu jego broń). Zalety gry wymieniać można w nieskończoność.

Domyślnie do wyboru masz dwie kampanie - Amerykanów i Rosjan. Pracujemy również nad Kampanią Arabską - może chciałbyś podłożyć głos pod którąś z postaci (tak jak w przypadku gry Fallout - też brałem udział w podkładaniu głosów)?

Zapraszam Cię do zagrania w tę grę i podzielenia się z nami swoją opinią.

Pozdrawiam,
<podpis> vel Antitheus
Zapomniałem mu napisać że gra jest w całości po polsku :P
Thor1507
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Wed May 30, 2012 9:55 am

Re: Rozwój OW - nagrywanie gier i promocja w Internecie

Post by Thor1507 »

Co do nagrywania OW wrzuciłem krótki 50s film
http://youtu.be/eN-oh201QIY
Mam też zamiar przerobić moje filmy z nieprofesjonalnych i amatorskich do lepszych z intrem i outrem
Post Reply