Powitanie

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Kacy
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Wed Jul 31, 2013 10:29 am
Location: Radomsko

Powitanie

Post by Kacy »

Witam postanowiłem się zarejestrować ponieważ dawno temu byłem związany z grą Original War. Mogę powiedzieć że od początku kiedy to jeszcze na multi GSA bywało ponad 50 a nawet i więcej osób. Było w tych czasach wielu dobrych graczy takich jak : Phantom , Pamel , Nadol , Yuri , i wielu innych których nie sposób wymienić. Człowiek był młodszy nie miał wielu obowiązków i mógł się zająć graniem w super tytuł jakim był i jest Original War.

Pozdrawiam Wszystkich starych i nowych graczy. :)
"Pat­rząc zaw­sze przed siebie, myśląc o tym, jak zro­bić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. " - Henry Ford
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Powitanie

Post by Mari »

Witam, co do starych czasów to może na początek wrzucę screena z czasów gsa.

http://zapodaj.net/bc46e40d4c2a7.bmp.html

Również tęsknie za tym okresem świetności gsa, działo się wtedy.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Powitanie

Post by $ushiWIR »

@Mari, aż łezka się kręci :..) i avatar Phantoma którego nigdy nie zapomnę :D
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Powitanie

Post by pomek »

Phantom rok temu wszedł na ow. zagrał kilka gier w swoim kampiącym stylu i stwierdził, ze nie ma sensu.
Post Reply