Bajki z dzieciństwa

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by zoNE »

$ushiWIR wrote:zoNE: odpaliłem listę anime i.. grałeś kiedyś w karciankę Duel Masters :D? ja mam prawie 500 kart do dziś z czego 70 oryginalnych :D
Nie, w różne gry karciane grałem w latach '90, ale w tę nie, bo to już było powyżej roku 2000. Aktualnie nawet w sumie czasami gram w 1 karciankę on-line (M&M Duel of Champions), bo na klasyczne karty nie bardzo starcza czasu i chęci.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by $ushiWIR »

no klasyczne nie starcza, fakt, ostatnio byłem na boisku i dzieciaki grały, to byłem załamany że podstaw z tego nie znają i na zajutrz im pokazałem z czym to się je hehehe :D Duel of Champions za bardzo pod publikę poszło i przez to zrobił się wysyp na gry cyfrowe karciane, nawet Magic the Gathering wydało własną grę o ile Cię to interesuje ;)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2061
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by zoNE »

Wiem, nawet przed Ubisoftem wydali :P.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by Creative »

Dla mnie nie ma lepszego anime niż Dragon Ball ale podobno Naruto też fajne.
Image
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by Mari »

Najlepsze anime to bezapelacyjnie dragon ball aczkolwiek, każdy ma swój gust, nie można nikomu nic tłumaczyć.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by Marcinszabla »

W dzieciństwie miałem tylko cztery kanały i wspominam w większości raczej dobranocki, między innymi Kaczor Donald leciał co sobotę.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Bajki z dzieciństwa

Post by Szulce »

Jako brzdąc oglądałem tylko kreskówki na kanałach stacji naziemnej, m. in.: Looney Tunes (wtedy Canal + jeszcze było dostępne), Pokemon i takie tam. Po krótkim czasie "odkryłem" stacje satelitarne i wtedy się posypało: bajki Marvela, blok Toonami na Cartoon Network, Yin, Yang, Yo! (to trochę nowsze, ale stary nie jestem) oraz Naruto. Ogólnie to teraz te bajki takie nijakie mają, jedynie Fineasza i Ferba z czasu obejrzę, a reszta to chłam.
Image
Post Reply