Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

Post by Mari »

Ostatnio chwilami pogrywam w poke-life, levelujesz pokemony, zbierasz, sprzedajesz, inwestujesz w trening itd.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Deyero
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Sun Jul 27, 2008 10:04 pm

Re: Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

Post by Deyero »

Witam, pierwszy raz od bardzo dawna odzywam się na OW :p Może niektórzy mnie pamiętają.
OW sobie z pewnych względów odpuściłem, a lukę trzeba było czymś zapełnić. Pogrywałem głównie w Warcrafta3 na Garenie - DotA i inne umsy, graliśmy nawet skromną ekipą z ow, ale poza nimi nie spotkałem nikogo. Oprócz tego EU3 oraz największy zjadacz czasu - WoW, na polskim serverze Sunwell. Osiągnięć szczególnych (tj. fk) nie mam, byłem jednak w topowych gildiach PvE. Teraz można mnie znaleźć głównie na Dota2.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

Post by Anarchy »

Deyero wrote:graliśmy nawet skromną ekipą z ow,
Taką skromną, że prawie całe GSA maniaczyło wtedy:P
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

Post by Mari »

Cześć Deyero mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętasz, odezwij się na gg kiedyś to pogadamy :D
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Dawni wymiatacze OW, a ich osiągnięcia w innych grach.

Post by kurzel131 »

W sumie ja to ostatnio w mu online grywałem dobre bulidy robi ę na serwerach pvp a jeszcze lepsze duele mem z graczami z serwera pvm na zasady pvp. RTCW na hard w 3 dni jako łebek jakieś rekordy z kam i kam remake w tym 8 misja w remake tsk bez strat łuczników przy ataku barbarzyńców.
Post Reply