Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

Post by $ushiWIR »

Image
Od jednej z akcji charytatywnych (nie WOŚP) jestem stałym bywalcem Humble Bundle (+ 25 gier do steama za 40-50zł a nie za 700-800 - fcuk yeah). Wczoraj wieczorem otrzymałem maila z tygodniową akcją wraz z naszym "zaprzyjaźninym" studiem - Bohemią Interactive.
Sam się wkurzyłem gdyż niecały tydzień temu zakupiłem ARMĘ: Gold Edition w Saturnie za 10zł, z myślą że i tak tego nigdzie taniej nie wrzucą już hehehe ;P

Po jakimś czasie do przedstawionej oferty (zazwyczaj na kilka dni przed końcem) dodają dodatkowe rzeczy na sprzedaż np: soundtracki, skórki, DLC i dodatkowe tytuły a więc:
widzielibyście dodane OW do oferty i to na STEAMA ?! :D

Pozdrówki ^_^
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

Post by Serpent »

Jak i tak mam ow na steamie ;)
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

Post by Nitek »

W ten oto sposób kupię po raz kolejny kilka gier na steam, czego później w ogóle nie ruszę :D
Od Humble Bundle z Battlefieldem 3 zacząłem regularnie kupować różne gry na wyprzedażach, nie tylko od HB. Polecam stronę www.lowcygier.pl - sporo informacji na temat wyprzedaży. Dzięki tej stronie kupiłem Fallouta 3 GOTY za ~15zł (bodajże 11 R$) z brazylijskiej strony ^^ Tego bundla kupiłbym nawet dla samej Army 2 z dodatkiem, niestety standalone DayZ swoje kosztuje.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

Post by $ushiWIR »

Nitek - wiesz, w przeliczeniu 6$ to koło 20-25zł, a gry masz o wartości do 250 jakby na oko zsumować, ja np tka kupiłem batmany i feary za jednym strzałem i inne tego typu gierki ^_^ więc opłaca się ;d jak ktoś będzie chciał mogę Armę GOLD EDITION odsprzedać za 3zł przelewem xD :P jak to kupie w otatni dzień ;p
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Humble Bundle wraz z Bohemią Interactive

Post by Nefarem »

Serpent wrote:Jak i tak mam ow na steamie ;)
Chyba spoza ;pp
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Post Reply