Dyskusje nt. kampanii OW - kurzel131

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Antitheus »

Główne złoże rozciąga się również przed południowym krańcem wzgórza ruskich. Jest to lepiej widoczne w drugiej kampanii.
Po przejęciu Legionu opracuj sobie technologie biodetekcji. Zobaczysz, że pod Twoją bazę podchodzą żołnierze Przymierza (przy kontakcie włączają częściową niewidzialność). Najmniejsze obrażenia powodują, że są z powrotem teleportowani do bazy.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

Na razie to się stresuje bo już 3 raz podchodzę do misji, zawsze kogoś zabijają teraz zbuduje 3 koszary i niech se robią co chcą a już tym bardziej jak skończę budować wieże z drugiej strony :P
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Antitheus »

Pamiętaj żeby po przybyciu Hugh Stevensa rzucić najlepszych ludzi do laboratorium i zacząć opracowywanie bomby oraz zaraz po tym rozpocząć jej budowę. Jeśli do 1:00:00 jej nie wybudujesz (lub nie zniszczysz bazy ruskich) - jesteś w poważnej du**e.
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Odyseusz »

Antitheus wrote:Jeśli do 1:00:00 jej nie wybudujesz (lub nie zniszczysz bazy ruskich) - jesteś w poważnej du**e.
Skądś to znam. Ostatnio przechodząc 15 na mistrzu strategii ocaliło mnie o włos granie na czas. W ciągu tych 2-3 min (nie pamiętam dokładnie), które dał mi Płatonow zdążyłem skończyć produkcję bomby. Chyba po raz pierwszy grając w OWara tak nerwowo zerkałem na zegarek.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

O bombę się nie martw do godziny zbudowałem za 1 razem 3. Na wzgórzu w uzbrojeniowo-syberytowym opracuje wszystkie podstawowe poza rozszerzeń podstawowych technologii i tych z małpoludami w uzbrojeniowym wszystko poza ulepszania dział i metalurgi w syberytowym wszystko plus zbiorę skrzynie z południa wschodu i tamte 3 z przełęczy czy, co to jest plus rozbudowania zbrojownia kopalnia alaskitu i 2 elektrownie słoneczne. Na samym początku buduję skład denis niesie skrzynie i kopalnie buduje reszta łącznie z makmilanem mechanikiem i andym lekarzem atakuje 2 ruskie czołgi potem zbrojownia w takim miejscu, by pojazdy musiały podjeżdżać i się bawię w badanie naprawę i zbieranie. A potem opracowuje lunety i dla beki niewidzialność radar i wykrywanie materializacji. 2 najlepszych medyków z tej bazy reszta na snajperów 2-3 osoby zabije legionem przejmuje rozbudowania ruskich, rozbieram budynki (zobaczyłem martwego kozłowa, zabijam tego kabla też znika za każdym razem po zgunie) skrzynie pakuje do arabskich składów z jednego do drugiego potem reszta bierze ciężarówką jaką zrobię, nie miałem czasu rozebrać budynków. Dalej w arabskim labie optycznym kamerke badam instaluje kilka kamer w miejscu respa ruskich i jak zbadam resztę technologi ze wzgórza cofam linię frontu buduje arabskie koszary obok amerykańskich. Ruscy niszcza małą bazę na wzgórzu a ja buduje fabryke am z syberytem kompami cywilią gąsienicami radarami najpierw ręcznie sterowany tir zbiera trochę skrzyń w tym te z arabskich składów po opracowaniu pr0 podwozia buduje normalnie komputerowo na zaawansowanym podwoziu radar buldożer dźwig komorę i drugą fabrykę z syberytem działami laserami rakietami i gąsienicami jakoś, wtedy wbija joan z wozami. 2 fortyfikacje po pracowaniu pr0 sztucznej inteligencji zamieniam w podwójny laser automatyczny, jako że ruscy lubią wbijać do bazy. potem jakoś fabryka legionu i tu miałem rozkminę jak odblokować bomby latające i zdalne sterowanie wystarczy syberytowe rozbuydowanie i radary, więc am radary usuwam u legionu będzie pojemniki, syberytowe, radary i gąsienice rozbudowuje 1 linię obrony budując ciężkie działo laser wyrzutnie rakiet i to samo, z drugiej strony i 2 lasery przy wejściu, a trochę za podestem radar potem go usuwam i daje za wieżami po bokach. Roth próbuje negocjować ja robię swoje, Dalej arabski lab uzbrojeniowo syberytowy kończę badać technologie potem rozbieram i buduje biologicznio optyczny badam małpy itd. wbija hju rozszczepiam syberyt buduje rakietę i mamy czas akcji 55 minut. Przechwyciwszy transmisje biorę 2 doktorów i kilku moździerzy sabotuje pojazdy i mechaników wracam do bazy mamy około godziny, wmawiam temu id**cie ,że też mom bombę i mam spokój od większych wybryków na razie. Tak jakoś 2h jak jest czas akcji kogoś mi zabiją, bo 8 operatorów jest poza bunkrami takie wsparcie na wypadek rakiet długodystansowych (nie wiem czemu się nazywa z syberytem a w opisie jest rakieta). Wysyłam małpę do zielonych ta przemawia ludzkim głosem i w zasadzie na razie tyle zdołam zrobić tirem zbieram skrzynie a buldożerem wycinam drzewa w koło bazy.





U ruskich skończyłem szerokie wody w jakoś 35 min jakoś zwątpili i po zabiciu szejka wieże i koszary puste 200 litrów ropy na tira i drugiego zbudowanego tira 3 pojazdy na 1/2 gąsienicach z działami 4 małpy hju zabity i następna misja, gdzie zdobyłem bazę i próbowałem zdobyć buldożer, ale mnie wódka wołała.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Główne złoże w lesie?

Post by nadwrazliwosc_zebow »

kurzel131 wrote:hju zabity
To akurat chyba nie był najlepszy pomysł.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

Czemu? 3 medale dostałem

4 próba i przypadkowo kogoś wygoniłem z bazy zgun jak już atakuje ruskich od południa i skasowałem przymierze chyba wszystkimi wyjdę zostawię małpy. Za zabitą małpę tez nie dają medalu?
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Główne złoże w lesie?

Post by nadwrazliwosc_zebow »

Teraz może 3 medale dostałeś, ale czasami wdzięczność może okazać się silniejsza od patrzenia na strony konfliktu. ;)

Ja zawsze wsadzam 2 najsilniejszych mechów do wieży kontrolnej, buduję buldożer, 3-4 zdalne ciężkie działa i tym rozwalam południową defensywę ruskich jeszcze zanim przyjedzie Hugh. Ludzie potem wchodzą na wzgórze właściwie jak na wycieczkę krajoznawczą - oczywiście po uprzednim zniszczeniu Przymierza.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

W której misji konkretnie do nas dołącza albo co bo raczej ponowię ja. Z przymierzem mam chyba bug wysadziłem wszystkie wieże obronne makmilan coś tam gada potem dobrze ,że jesteś po naszej stronie i wszyscy łącznie z tymi pod drzewami uciekają z mapy przyłączył m i się tylko małpolud.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Główne złoże w lesie?

Post by nadwrazliwosc_zebow »

Nie chciałem spoilować, ale... :)
Spoiler:
W czternastej misji rosyjskiego przymierza JMM i Burłak znajdują się na terenie, na którym Amerykanie testują bombę syberytową. Pokonany Stevens, mając w pamięci darowanie mu życia, odda plany bomby, ale inny dowódca może się tak łatwo na to nie zgodzić.
Z Przymierza ktoś się przyłącza? Pierwsze słyszę, prawdę mówiąc. Z Legionu jak najbardziej, ale że z Przymierza...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Antitheus »

Może jednostki, które zostały przeteleportowane do bazy Przymierza i nie chciały się do nich przyłączyć ponownie do nas wracają. Nigdy nie pozwoliłem im nikogo "ukraść" więc nie jestem pewnien.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

To by tłumaczyło powrót małpy, stevens zawsze oddawał plany ale nie pamiętam czy go zostawiałem czy zabijałem czy wypuszczałem. Roth po uzdrowieniu chyba dołącza do nas co nie? Misja ponowiona tera bierzemy buldożer i gatlinga na gąsienicach:P.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Główne złoże w lesie?

Post by nadwrazliwosc_zebow »

Roth akurat zawsze ucieka z mapy.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

krok po kroku - baza am i brak skończ misję

Post by kurzel131 »

Miałem zabrać buldożer i manualny czołg z gatlingiem a zająłem całą bazę dużo tam mają surki nie powiem. Opcji skończ misję nie było i nie zboostowałem postaci, No i naszykowanych w sumie było 2 ruskie ciężarówki ze skrzyniami 3 moje z syberytem 3 małpy z ak i 2 działa arabskie ani małp ani dział nie miałem.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Anarchy »

Ta, do nas wracają ci, którzy nie zgodzili się dołączyć do legionu.
Post Reply