Dyskusje nt. kampanii OW - kurzel131

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Jaka łata do misji 15am?

Post by kurzel131 »

Ale znika poza moją bazą? dziwne poza mapą znika jak sam ucieka a tu ledwo wzgórze opuścił i nie ma go a trochę hp mu zostało.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Anarchy »

To jest 4 ruska misja, nie? W niej nie ma sensu w ogóle stawiać pojazdów, 2 wieżyczki na tym wzgórzu nad bazą, po jednej na każde wejście, przy samych wjazdach do bazy walnąć koszary i 2 wieże (w jednej działo, w drugiej gatlingę), wszystkich oprócz 2 inżynierów przerobić na żołnierzy (ewentualnie profesorka zostawić jako medyka) i przenosić ich do miejsc, gdzie są najbardziej potrzebni. Warto też walnąć w środku bazy koszary, jakby którąś z flank rozwalili, by można było się bezpiecznie cofnąć. Tak bez problemu można wygrać i na najtrudniejszym.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Antitheus »

W moim rozwiązaniu nie robisz nic. Wszystko podczas ataku robi się samo i mowy nie ma, by cokolwiek poszło nie tak - na poszukiwaczu przygód, dowódcy oraz na MISTRZU Strategii. A, że skrzyń starcza - warto podbić doświadczenie niektórych żołnierzy w mechanice - dodatkowe pojazdy nie zaszkodzą.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Anarchy »

Ciekawe. Zostawiasz grę i samo ci wygrywa? Chcę to zobaczyć:P Moja wersja jest najoszczędniejsza w zasoby, bardzo łatwa w obronie.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Antitheus »

Anarchy - tak. Czasami muszę czołg wycofać bo wyjechał za daleko/oberwał no i wybrać się po Gajdara. Nic poza tym. W tej misji zawsze mamy taki sam pakiet zasobów, który jest uzalezniony od trudności. Nie ma sensu "oszczędzać" tylko zrobić to z pierdolnięciem.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by kurzel131 »

Po co oszczędzać jak podążamy metodą spalonej ziemi i ani beczka ropy nie przejdzie do następnej misji z tej. Skrzynie nie gumki nie służą do zbierania tylko do używania.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Dyskusje nt. kampanii OW - kurzel131

Post by kurzel131 »

Chciałem zabić tych 2 co wyłażą z bazy zrzuciłem bombę za przeprawą w las a tu reakcja łańcuchowa a przecie złoża nie są dalej jak w obrębach wzgórz ruskich. Po wczytaniu i przejściu misja skończona w 2h, ale trzeba, by ją ponowić dla lepszych statów;p.

A wg to przymierze jedzie na kodach, bo używa masowej teleportacji cały czas.
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Szymiew »

A próbowaliście zablokować wyjście różowym? Po pewnym czasie robi się z tego mała armia, nieźle osłaniająca flankę :)
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
SW94
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Fri Apr 26, 2013 7:23 pm

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by SW94 »

Szymiew wrote:A próbowaliście zablokować wyjście różowym? Po pewnym czasie robi się z tego mała armia, nieźle osłaniająca flankę :)
Owszem, próbowałem, blokowałem drogę składami i długimi budynkami (np. laboratorium). Dzięki tej metodzie łatwo mi poszła misja na Mistrzu.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Wed Jan 09, 2013 2:48 pm

Re: Główne złoże w lesie?

Post by nadwrazliwosc_zebow »

Jeśli podmuch (obszar, który bomba odsłoniła) choćby dotknął wzgórza, nawet z boku - przegrałeś.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Główne złoże w lesie?

Post by Anarchy »

Nie, to zależy gdzie trafisz. Musisz w plikach poszukać, jak wielki jest obszar "zakazany". Ja w mojej pierwszej grze niszczyłem obronę wroga, strzelając w górną przeprawę na rzece.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Anarchy »

Ja grałem fabularnie, nie chciałem okradać swoich towarzyszy i brałem tyle surowców, ile potrzebowałem:P
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by kurzel131 »

Platonov od modlitwy za poległych chcę cię zlikwidować tu nie wysyła surowców ino jakieś marne 2 ciężarówki a potem znowu daje się nam pobawić arabami, prosta droga do nas też mi coś.
Last edited by kurzel131 on Sat May 17, 2014 6:08 pm, edited 1 time in total.
User avatar
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 98
Joined: Fri Apr 25, 2014 4:33 pm
Contact:

Re: Główne złoże w lesie?

Post by kurzel131 »

Tylko wiesz ,że z podglądem kodu mi nie wyszło rozpisaliśta mi drzewo ale nie wiem czegoś mi brakowało w plikach albo co.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Post by Anarchy »

Też tak właśnie myślę. Płatonow zaczyna rozumieć, że jesteśmy lepszym dowódcą od niego i kombinuje, z obawy o własny stołek. Stąd te samobójcza misja obronna, później "tam nie ma żadnej rzeki", a na końcu sąd polowy. Co nie zmienia faktu, że wykorzystane przez nas surowce nie mogą zostać wykorzystane w walce z imperialistami na innych odcinkach frontu!
Post Reply