Trudna decyzja

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Trudna decyzja

Post by Marcinszabla »

To nie jest żaden "płaczek temat" tylko informacja. O zamknięcie tematu poproszę w razie potrzeby.

Dnia 30.08.2014 podjąłem ostateczną decyzję na temat mojej działalności dla społeczności Original War - odchodzę na czas nieokreślony, być może na zawsze. Dlatego:
1.Proszę usunąć mi kolorek na forum.
2.Proszę o sprywatyzowanie zwiastunu, jeśli nie znajdzie się kontynuator serii na YT.


Wiem, że zachowałem się niehonorowo, powiecie, że jak byle szmata czy coś, ale uwierzcie - ciężko mi się zmusić do grania w OWa, ta gra mi już zbrzydła. Nie idzie mi też nagrywanie, nie chce mi się tego robić, napotykam problemy techniczne, źle na dodatek to wszystko sobie rozplanowałem ropoczynając prace na dwóch kanałach jednocześnie, totalnie mnie zdezorganizowała też sprawa z Korwinem. Uwierzcie, tak musi być i w du**e mam waszą krytykę. Być może kiedyś powrócę i coś jeszcze zrobię dla tej sceny, ale na razie dla świętego spokoju wolę mieć na nią wy***ane.
Paradoksalnie wielu teraz powinno się odczepić, gdyż po moim nieszczęsnym filmie o Panu Januszu, wielu deklarowało, że chcą, abym przestał promować OWa.

Inna sprawa z moim prywatnym kanałem - zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Trudna decyzja

Post by $ushiWIR »

powiem ci po śląsku - skończ dupcyć. nie chcesz nie rób, trudno ;) polityke ma wielu w du**e i to wyśmiało i tyle, bo korwin to wielki zbawca gimbazy. pis joł.
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Trudna decyzja

Post by Terminat »

Polityka to bagno, poróżni nawet przyjaciół. Rada na przyszłość: nie wygłaszaj swoich poglądów tym bardziej na swoim kanale. ^^
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Trudna decyzja

Post by Nefarem »

Chyba że masz 70K widzów ;p
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Trudna decyzja

Post by Szymiew »

Albo jesteś jednym z youtuberów głównego nurtu. Ich widzowie raczej nie odróżniają prezydenta od protestanta i demokracji od deklamacji.
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Trudna decyzja

Post by Marcinszabla »

Miałem odejść, ale jeszcze coś napiszę. :)

Gdybym powiedział coś na poważnie o Korwinie i powiedział, że go szanuję, to by pewnie była kłótnia w komentarzach, trochę hejtu, ale być może ktoś by mnie obronił i jakoś bym przeżył. Dzieci, skoro jest pierwszy września, lekcja na przyszłość : nie róbcie takich filmików jak tamten. :D



Spadam. bo już sobie nagrabiłem.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Trudna decyzja

Post by Terminat »

Nadal nie dodajesz nowych filmików :<
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
Post Reply