Terraria OW Arena

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by Gelwe »

Ilu jest ludzi na serwerze?
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Gelwe wrote: Wed May 03, 2017 7:14 pm Ilu jest ludzi na serwerze?
Jeszcze nie wystartował. Dobuduję jeszcze pvp areny. Czekamy głównie na pluginy (i oficjalny release tshocka). Do gry zawsze chętny ja i (raczej) Nefarem i Yamashnikov. Może uda się pozyskać Stukacza i Chrisa oraz innych graczy (ostatnio grał z nami Marek1906). ważne, by grało z nami stale przynajmniej z 4-6 osób. Im mniej graczy tym mniej uroku.
Last edited by Antitheus on Wed May 03, 2017 8:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

I świeża porcja mojej twórczości z serwera:

PvP Arena:
Spoiler:
Image
jeszcze raz baza gracza:
Spoiler:
Image
Domek clothera (do farmy szkieletora):
Spoiler:
Image
Domek szamana (obowiązkowo w dżungli):
Spoiler:
Image
Domek truffla:
Spoiler:
Image

Dodatkowo koncept bonusów za trofea z bossów. Oprócz zaproponowanych nagród - 1 unikalne trofeum = 1 plat w kieszeni gracza.
  • Oko - gracz: postawienie warpa w dowolnej lokacji, drużyna: silver gear dla wszystkich obecnych i przyszłych graczy z drużyny
  • Mózg - gracz: spawn meteoru na życzenie, drużyna: demonite lub crimtane gear dla wszystkich obecnych i przyszłych graczy z drużyny
  • Szkielet - gracz: pet Dungeon Guardian, drużyna: +15 platinum coins
  • WoF gracz: Muramasa, team: molten armor set, team hellevator
  • King Slime - gracz: +15 Obsidian skin potions, drużyna: dowolny Music Box
  • Queen Bee - gracz: Blue Horseshoe Balloon, drużyna: dodatkowy region na farmę w podziemiach i warp
  • Wszystkie mechaniczne bossy - gracz: resize regionu bazy, dodatkowy region poza strefą drużyny, drużyna: Hallowed Set
  • Plantera - gracz -1 Broken Hero Sword, drużyna: boost HP i Mana do MAX dla każdego członka drużyny
  • Golem - gracz 10 Truffle Worm, drużyna: duże pole chlorophyte gdzieś pod bazą drużyny
  • Diuk - gracz: Golden Fishing Pole, drużyna: Chlorophyte Set
  • Kultyści: drużyna:Cell Phone
  • Moon lord - gracz: 100 luminite ore, drużyna: brak pomysłu
  • Bossy z inwazji: brak pomysłu
Last edited by Antitheus on Sun May 07, 2017 6:39 pm, edited 12 times in total.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Póki co gramy fanowsko na expert mode: 89.67.42.227 - dzisiaj na serverze siedziały 4 osoby
Last edited by Antitheus on Wed May 10, 2017 9:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Terraria OW Arena

Post by Don Hard »

Nie wiem czy to wina pirata, ale często nie mogę się połączyć z serwerem - pisze mi łączenie i jakoś nie może się połączyć.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Bo to server odpalony kiedy jestem online. Zaden vpn.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Gdyby ktoś nie zauważył - zmieniło się IP: 89.70.234.22:7777
https://terraria-servers.com/server/2613/
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Podbijam temat, abyście mogli zobaczyć, jacy gracze OW są zajebiści w inne gry :)
Spoiler:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Spoiler:
Antitheus wrote: Tue Dec 09, 2014 12:07 pm Idą święta, pada śnieg - wozy nie przejadą. Konflikt w przeszłości między Amerykanami i Rosjanami po raz wtóry został zawieszony. Dlatego też proponuję mały event w grze Terraria. Spora część graczy OW w wolnym czasie pogrywała w ten tytuł i całkiem dobrze szła nam wspólna zabawa.
Trochę o grze:
Terraria is a land of adventure! A land of mystery! A land that's yours to shape, to defend and to enjoy. Your options in Terraria are limitless. Are you an action gamer with an itchy trigger finger? A master builder? A collector? An explorer? There's something for everyone here
Gierka w wersji 1.2.4.1. waży 64 mb po instalacji i oferuje długie godziny zabawy.
Zrzuty ekranu z gry

Zasady rozgrywki:
  • Z serverem Terrki łączyli będziemy się za pomocą Evolve lub Tunngle (na tunglu lepsza jakość połączenia) IP servera: 89.73.229.209 - dostępny będę również na Evolve, lecz bezpośrednie łącze jest lepszym rozwiązaniem.
  • Fajnie by było, gdybyście zaznaczyli swoje uczestnictwo w tym temacie. Wystartujemy, gdy będzie 8 graczy (po 4 na drużynę).
  • Data oraz czas gry do określenia.
  • Dzielimy się na dwie wrogie drużyny - drużynę czerwoną oraz niebieską.
  • Grę zaczynamy tylko i wyłącznie czystymi - nowymi postaciami. Bez żadnego wcześniej zdobytego ekwipunku i golda. Dopuszcza się vanity items w social slot (zwykłe stroje zmieniające wygląd). Inne itemy zdobyte poza serverem są niedozwolone. Grajmy fair.
  • Na środku mapy znajduje się neutralna baza NPC - nie pojedynkujemy się tam. Z lewej strony mapy znajduje się baza graczy drużyny niebieskiej, z prawej - czerwonej.
  • Bazy graczy oraz baza NPC (ogólnie zbudowane z Green Brick) nie mogą być niszczone. Jeśli zniszczysz cokolwiek - odbuduj. Zmienianie czegokolwiek w bazie npc jest również niedozwolone.Gracze mogą budować wewnątrz swoich baz (teren oddzielony Green Brick) i tego gracze przeciwnej drużyny też nie niszczą. Miejsca jest mało, więc musicie się dogadać wewnątrz drużyny. Budynki poza bazami mogą być w pełni niszczone, wysadzane i cokolwiek tam sobie wymyślicie - jednakże, nie niszczymy lin prowadzących do baz!
  • Nie wchodzimy do bazy przeciwnej drużyny, nie używamy teleporterów przeciwnej drużyny, nie kradniemy ze skrzynek pozostałych graczy (dlatego ustawiono Sejfy). Dla niesfornych mamy przygotowane bany.
  • Pozostały teren mapy (oprócz baz graczy i NPC) może być dowolnie niszczony i przekształcany. Można zastawiać pułapki, budować swoje pierdoły, polować na innych graczy i utrudniać im życie tak, jak się tylko chce.
  • Npc mieszkać mogą tylko w neutralnej środkowej bazie - nie zmieniamy miejsca ich housingu.
  • Wszystko co robisz poza bazami to Twoja sprawa - możesz robić cokolwiek chcesz - w tym przyzywać bossy i aktywować HM.
  • Staramy się utrudniać grę graczom z przeciwnej drużyny. Raz wybrana drużyna jest permanentna - nie można jej zmieniać. PvP musi być cały czas włączone - nie ma zmiłuj się.
  • Możemy wymieniać się przedmiotami wewnątrz drużyny, wspierać zasobami słabszych graczy.
Tych kilka zasad przełoży się na lepszą zabawę. Grajmy fair i bawmy się w najlepsze. Wystarczy tylko nie niszczyć bazy npc i nie włazić do bazy przeciwnej drużyny.

Kilka screenów z przygotowanej mapy:
Spoiler:
Górna część bazy NPCImage
Dolna część bazy NPC Image
Baza czerwonych Image
Baza niebieskich Image
  • Wszystkie bazy zostały zbudowane wysoko nad ziemią - nie będą utrudniały graczom rozgrywki
  • Mapa średniej wielkości
  • Mapa skażona jest Crimson - 2 pola i 3 jaskinie
  • Mapa zawiera 4 latające wyspy
  • Dosyć rozległa dżungla z 5 ulami
  • Spory dungeon z różowej cegły
  • Podczas budowy baz nic nie zostało na mapie zmienione - wszystkie skrzynie i ukryte przedmioty czekają na znalazców.
  • Eye of Cthulhu Nie zaatakuje samodzielnie i trzeba przyzwać go ręcznie.
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba. Piszcie, jeżeli jesteście chętni - dobierajcie się w drużyny i takie tam. Podczas gry mile widziana obecność na TS3: original-war.net .
Osoby, które już wspólnie grały: Antitheus, Nefarem, Kubalol, Thor, Terminat.
Proszę o niezaśmiecanie tematu wypowiedziami w stylu "nie podoba mi się, nie będzie mnie" itp. Pytania + zgłoszenia only.

Osoby zapisane: (8/min8)
  • Antitheus
  • Nefarem
  • Terminat
  • MisterGelwe
  • Biggle
  • yamasznikow
  • Kubalol
  • Thor
Wciąż można się zapisywać!

Update
  • Mapa została zaopatrzona w dodatkowe skrypty - nie musimy się już martwić npc, niszczeniem baz ani włączaniem pvp. O wszystko zadba server.
  • Dla niesfornych graczy najpierw czekało będzie więzienie lub instant kill - powstrzymamy się od kicków i banów.
  • Spawn raty zostały zwiększone w celu zwiększenia trudności rozgrywki - zobaczymy co z tego wyjdzie (ewentualnie je zmniejszymy).
  • Nieopodal bazy NPC pojawiła się nowa budowla - Świątynia Qtacza! (tak, nie miałem lepszej nazwy)
    Śmiałkowie będą mogli spróbować przejść naszpikowany pułapkami labirynt, by zdobyć czekający na nich skarb. Korytarze są wąskie a pułapki są śmiertelne. Bystre osoby znajdą drobne pomoce a naiwne - szybką śmierć. Ze względu na to, że ja to budowałem i tym bardziej ze względu na trudność labiryntu - wyłączam siebie z "próby zdobycia skrzyni".
    Spoiler:
    Niepozorne wejście do świątyni
    Image
Btw, brakuje nam 1 osoby. Niech ktoś się zapisze i będziemy mogli przez weekend pograć :)
Zarosna
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Fri May 22, 2020 2:58 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by Zarosna »

Gra ktoś w terrarię jeszcze?
puki
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 1
Joined: Fri May 22, 2020 4:21 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by puki »

Aktualizacja była do gry zrup ktoś serwer plox plox plox.
Post Reply