Terraria OW Arena

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Terraria OW Arena

Post by Nefarem »

Primy zgubiłeś.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Nie cyknąłem ;<
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by yamasznikow »

Antitheus wrote:Idą święta, pada śnieg - wozy nie przejadą. Konflikt w przeszłości między Amerykanami i Rosjanami po raz wtóry został zawieszony. Dlatego też proponuję mały event w grze Terraria. Spora część graczy OW w wolnym czasie pogrywała w ten tytuł i całkiem dobrze szła nam wspólna zabawa.
Trochę o grze:
Terraria is a land of adventure! A land of mystery! A land that's yours to shape, to defend and to enjoy. Your options in Terraria are limitless. Are you an action gamer with an itchy trigger finger? A master builder? A collector? An explorer? There's something for everyone here
Gierka w wersji 1.2.4.1. waży 64 mb po instalacji i oferuje długie godziny zabawy.
Zrzuty ekranu z gry

Zasady rozgrywki:
  • Z serverem Terrki łączyli będziemy się za pomocą Evolve lub Tunngle (na tunglu lepsza jakość połączenia) IP servera: 89.73.229.209 - dostępny będę również na Evolve, lecz bezpośrednie łącze jest lepszym rozwiązaniem.
  • Fajnie by było, gdybyście zaznaczyli swoje uczestnictwo w tym temacie. Wystartujemy, gdy będzie 8 graczy (po 4 na drużynę).
  • Data oraz czas gry do określenia.
  • Dzielimy się na dwie wrogie drużyny - drużynę czerwoną oraz niebieską.
  • Grę zaczynamy tylko i wyłącznie czystymi - nowymi postaciami. Bez żadnego wcześniej zdobytego ekwipunku i golda. Dopuszcza się vanity items w social slot (zwykłe stroje zmieniające wygląd). Inne itemy zdobyte poza serverem są niedozwolone. Grajmy fair.
  • Na środku mapy znajduje się neutralna baza NPC - nie pojedynkujemy się tam. Z lewej strony mapy znajduje się baza graczy drużyny niebieskiej, z prawej - czerwonej.
  • Bazy graczy oraz baza NPC (ogólnie zbudowane z Green Brick) nie mogą być niszczone. Jeśli zniszczysz cokolwiek - odbuduj. Zmienianie czegokolwiek w bazie npc jest również niedozwolone.Gracze mogą budować wewnątrz swoich baz (teren oddzielony Green Brick) i tego gracze przeciwnej drużyny też nie niszczą. Miejsca jest mało, więc musicie się dogadać wewnątrz drużyny. Budynki poza bazami mogą być w pełni niszczone, wysadzane i cokolwiek tam sobie wymyślicie - jednakże, nie niszczymy lin prowadzących do baz!
  • Nie wchodzimy do bazy przeciwnej drużyny, nie używamy teleporterów przeciwnej drużyny, nie kradniemy ze skrzynek pozostałych graczy (dlatego ustawiono Sejfy). Dla niesfornych mamy przygotowane bany.
  • Pozostały teren mapy (oprócz baz graczy i NPC) może być dowolnie niszczony i przekształcany. Można zastawiać pułapki, budować swoje pierdoły, polować na innych graczy i utrudniać im życie tak, jak się tylko chce.
  • Npc mieszkać mogą tylko w neutralnej środkowej bazie - nie zmieniamy miejsca ich housingu.
  • Wszystko co robisz poza bazami to Twoja sprawa - możesz robić cokolwiek chcesz - w tym przyzywać bossy i aktywować HM.
  • Staramy się utrudniać grę graczom z przeciwnej drużyny. Raz wybrana drużyna jest permanentna - nie można jej zmieniać. PvP musi być cały czas włączone - nie ma zmiłuj się.
  • Możemy wymieniać się przedmiotami wewnątrz drużyny, wspierać zasobami słabszych graczy.
Tych kilka zasad przełoży się na lepszą zabawę. Grajmy fair i bawmy się w najlepsze. Wystarczy tylko nie niszczyć bazy npc i nie włazić do bazy przeciwnej drużyny.

Kilka screenów z przygotowanej mapy:
Spoiler:
Górna część bazy NPCImage
Dolna część bazy NPC Image
Baza czerwonych Image
Baza niebieskich Image
  • Wszystkie bazy zostały zbudowane wysoko nad ziemią - nie będą utrudniały graczom rozgrywki
  • Mapa średniej wielkości
  • Mapa skażona jest Crimson - 2 pola i 3 jaskinie
  • Mapa zawiera 4 latające wyspy
  • Dosyć rozległa dżungla z 5 ulami
  • Spory dungeon z różowej cegły
  • Podczas budowy baz nic nie zostało na mapie zmienione - wszystkie skrzynie i ukryte przedmioty czekają na znalazców.
  • Eye of Cthulhu Nie zaatakuje samodzielnie i trzeba przyzwać go ręcznie.
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba. Piszcie, jeżeli jesteście chętni - dobierajcie się w drużyny i takie tam. Podczas gry mile widziana obecność na TS3: original-war.net .
Osoby, które już wspólnie grały: Antitheus, Nefarem, Kubalol, Thor, Terminat.
Proszę o niezaśmiecanie tematu wypowiedziami w stylu "nie podoba mi się, nie będzie mnie" itp. Pytania + zgłoszenia only.

Osoby zapisane: (8/min8)
  • Antitheus
  • Nefarem
  • Terminat
  • MisterGelwe
  • Biggle
  • Kubalol
  • Thor
Wciąż można się zapisywać!

Update
  • Mapa została zaopatrzona w dodatkowe skrypty - nie musimy się już martwić npc, niszczeniem baz ani włączaniem pvp. O wszystko zadba server.
  • Dla niesfornych graczy najpierw czekało będzie więzienie lub instant kill - powstrzymamy się od kicków i banów.
  • Spawn raty zostały zwiększone w celu zwiększenia trudności rozgrywki - zobaczymy co z tego wyjdzie (ewentualnie je zmniejszymy).
  • Nieopodal bazy NPC pojawiła się nowa budowla - Świątynia Qtacza! (tak, nie miałem lepszej nazwy)
    Śmiałkowie będą mogli spróbować przejść naszpikowany pułapkami labirynt, by zdobyć czekający na nich skarb. Korytarze są wąskie a pułapki są śmiertelne. Bystre osoby znajdą drobne pomoce a naiwne - szybką śmierć. Ze względu na to, że ja to budowałem i tym bardziej ze względu na trudność labiryntu - wyłączam siebie z "próby zdobycia skrzyni".
    Spoiler:
    Niepozorne wejście do świątyni
    Image
Btw, brakuje nam 1 osoby. Niech ktoś się zapisze i będziemy mogli przez weekend pograć :)
// Gratulacje, potrafisz używać opcji quote. Tylko po co?
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by Terminat »

To teraz może pobawimy się w Starbounda? ^^
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Terraria OW Arena

Post by Nefarem »

Minecraft ! XD
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Terminat wrote:To teraz może pobawimy się w Starbounda? ^^
Świetny projekt. Szkoda tylko, że developerzy go porzucili i wypuszczają niewiele wnoszące poprawki w odstępstwie 6 miesięcy. Gierka ma wciąż wiele luk w swoim systemie, co sprowadza się do tego, że miejscami mój wooden pc nie jest w stanie jej uciągnąć (podobno nawet lepszy sprzęt ma z tym problemy). Może sprawdzimy betę Edge of Space? (mam na Steamie, kiedy kupiłem było niegrywalne, lecz gierka co tydzień przechodzi duży update).
Minecraft - ok. Grałem tylko chwilę. Gdyby ktoś potrafił ogarnąć tę grę - jasne.
User avatar
Terminat
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 217
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:32 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by Terminat »

Wygląda nieco jak Terraria przerobiona na science-fiction. Ale czemu by nie. Tutaj jednak u mnie w grę wchodzi jedynie piracka wersja.
Nikt was tak nie *****
Jak będzie was ***** Langusta

~Terminat. 2016.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Próbowaliśmy z Nefaremem Minecrafta - więcej problemów, niż jest to warte. Tworzę server Terrki z domyślnym pvp ("na włączenie"), opcją dodawania prywatnych terenów budowlanych oraz opcją zamykania skrzyń przed innymi userami. Zapraszam (chcecie się dogadać - jestem i będę dostępny na MS, Evolve i forum OWN). 89.73.229.209

Gramy <nowymi i czystymi> postaciami. Serwer czyści każdy niezdobyty na miejscu gear.
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by yamasznikow »

w minercrafcie na nowy świat si ma nową postac
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Terraria OW Arena

Post by Nefarem »

yamasznikow wrote:w minercrafcie na nowy świat si ma nową postac
Zaiste odkrywcze ...
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Wyszła terraria 1.3 gramy w weekendy i czasami w tygodniu. Na expert mode 89.73.229.209 .
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Świeża porcja screenów ze "świątecznego" serwera Terrki (wciąż online).
Spoiler:
Early game:
Image
Image

Tradycyjna baza NPC:
Image

Boss arena:
Image

Baza Marka:
Image

Baza Yamahy:
Image

Moja zabudowa:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

I na koniec screen mapy świata (3 drzewa, jedna piramida, crimson):
Image
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by yamasznikow »

jak tam serwer jeszcze ktoś gra ???? (yamaha)
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Terraria OW Arena

Post by Antitheus »

Odezwij się na FB lub Steam to odpalę i podam Ci IP.

Edit: Sporo nowych pluginów zainstalowałem. Przyszłe servery będą już stały na world regenie (przywraca domyślny świat poza istniejącymi regionami).
Oczywiście bazy, które wybuduje sobie gracz będą przenoszone na nowe światy bez żadnych problemów. Z tym, że nowy świat = nowe postaci i wszelki gear ze skrzyń i stojaków będzie wyczyszczony. Figurki, mechanizmy, pułapki, farmy nie będą usuwane.
Ip servera: 89.67.42.227 - jeżeli jest wyłączony dać mi znać na FB lub Steam.
User avatar
yamasznikow
Soldier level 3
Soldier level 3
Poland
Posts: 79
Joined: Wed Dec 03, 2014 2:12 pm

Re: Terraria OW Arena

Post by yamasznikow »

jaka wersja terrari ???
Post Reply