Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
krl2211
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Tue Aug 18, 2015 11:03 am

Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by krl2211 »

Siemanko, jestem tu nowy.
Choć w OW rozegrałem połowe dzieciństwa :D

Poszukuje instalki OW którą mogę ściągnąć z neta, takiej pewnej, by hulało.

Ewentualnie gdzie mógłbym kupić Oryginalną wersje tej gry sklep stac./internetowy ????

Trochę już po necie szperałem, ale znalazłem tylko na chomiku..
Nie da się już nigdzie kupić oryginałów tej legendarnej gierki ??

Z góry dzięki za pomoc.
User avatar
Night
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 146
Joined: Sat Jun 26, 2010 10:06 am

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Night »

http://store.steampowered.com/app/235320/
Chociaż nie powiem. Jak na prawie 15 letnią grę to drogo. Podobno czasem bywały promocje po 1 euro.

///EDIT

Akurat na allegro jest kilka fizycznych i kilka kluczy:
http://allegro.pl/gry?id=9&order=m&stri ... l-1-1-0807
krl2211
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Tue Aug 18, 2015 11:03 am

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by krl2211 »

Ok, zamawiam na allegro, chyba że serwis "steampowered" który poleciłeś jest pewny i stosunkowo szybko dostane tę grę tam.

Za miesiąc jak zdążę się wdrożyć zacznę z wami grać na multi ^^

dziękuje :)
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Nefarem »

krl2211 wrote:Ok, zamawiam na allegro, chyba że serwis "steampowered" który poleciłeś jest pewny i stosunkowo szybko dostane tę grę tam.

Za miesiąc jak zdążę się wdrożyć zacznę z wami grać na multi ^^

dziękuje :)
Na steamie jak zakupisz to odrazu dodaje ci do biblioteki.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Night
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 146
Joined: Sat Jun 26, 2010 10:06 am

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Night »

krl2211 wrote:Ok, zamawiam na allegro, chyba że serwis "steampowered" który poleciłeś jest pewny i stosunkowo szybko dostane tę grę tam.

Za miesiąc jak zdążę się wdrożyć zacznę z wami grać na multi ^^

dziękuje :)
0.o można nie używać... sam nigdy nie uzywałem, ale znać to się zna. Dziwne, że nigdy nie słyszałeś o steamie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Steam

A co do pogrania w multu.... cóż nie byłbym optymistą, przynajmniej nie w ciągu miesiąca ;). Na forum w najnowszych tematach można zobaczyć, że rozpoczęły się pracę nad odkryciem co psuje multi. Ile potrwaja i czy przyniosą rezultat, a co dopiero mówić o naprawie... nie wiadomo :).
Markok
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 314
Joined: Thu Sep 04, 2014 12:53 am
Location: Oberschlesien
Contact:

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Markok »

Też chciałbym nie znać Steama i mieć w ten sposób wrócone setki godzin wyjęte z życiorysu (nie mówiąc o kilku innych, jakże cennych w dzisiejszym świecie setkach..) :)
Multi raczej jest na dobrej drodze, skoro AB i Flagi działają elegancko, a różne Randy psują inne mapy, co można naprawić, jesteśmy praktycznie na mecie.
User avatar
tomek795
Soldier level 5
Soldier level 5
Poland
Posts: 203
Joined: Fri Dec 17, 2010 5:58 pm

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by tomek795 »

Nefarem wrote:Na steamie jak zakupisz to odrazu dodaje ci do biblioteki.
Jeżeli chodzi o OW to na pewno, ale podczas promocji różne rzeczy się już działy. Ostatnio czekałem 3 dni na AoE HD, bo się klucze skończyły :P
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Gelwe »

Night wrote: A co do pogrania w multu.... cóż nie byłbym optymistą, przynajmniej nie w ciągu miesiąca ;). Na forum w najnowszych tematach można zobaczyć, że rozpoczęły się pracę nad odkryciem co psuje multi. Ile potrwaja i czy przyniosą rezultat, a co dopiero mówić o naprawie... nie wiadomo :).
Jest napisane jak byk że synchra zostala naprawiona -.-
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Night
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 146
Joined: Sat Jun 26, 2010 10:06 am

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Night »

Gelwe wrote:
Night wrote: A co do pogrania w multu.... cóż nie byłbym optymistą, przynajmniej nie w ciągu miesiąca ;). Na forum w najnowszych tematach można zobaczyć, że rozpoczęły się pracę nad odkryciem co psuje multi. Ile potrwaja i czy przyniosą rezultat, a co dopiero mówić o naprawie... nie wiadomo :).
Jest napisane jak byk że synchra zostala naprawiona -.-

Jak byk to mój post ma odpowiednią datę, którą byś sprawdził przed napisaniem głupot.
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Gelwe »

Night wrote: Jak byk to mój post ma odpowiednią datę, którą byś sprawdził przed napisaniem głupot.
Umieściłeś posta po 22
Spoiler:
Image

zaś patch naprawiający synchre został zamieszczony na forum przed 17, a godzinę później jego działanie zostało potwierdzone.
Spoiler:
Image
Następnym razem nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Night
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 146
Joined: Sat Jun 26, 2010 10:06 am

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Night »

Ok, przynaję się cześciowo do błędu, jako, że czytałem tylko wyrywkowo posty Stucuka, kończąc na:
"It doesn't "Fix" the problem. All it does is pause the game when it detects packet loss. Which then allows clients to catch up.

There still can be a bug in the engine which is increasing the chance of sync loss."
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by Xander »

Night wrote:Ok, przynaję się cześciowo do błędu, jako, że czytałem tylko wyrywkowo posty Stucuka, kończąc na:
"It doesn't "Fix" the problem. All it does is pause the game when it detects packet loss. Which then allows clients to catch up.

There still can be a bug in the engine which is increasing the chance of sync loss."
ponieważ synchra dalej jest, przy przeciążeniu albo przy nagłym wielkim spadku synchronizacji (przez co tickety za daleko pofruną)

Co nie zmienia faktu, że ten patch to jak na razie tymczasowe rozwiązanie problemu z synchrą. póki co narzekać nie ma co.
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: Gdzie Mogę znaleźć/kupić tę grę ???

Post by stucuk »

I said in my posts that it mitigates(make less severe, serious, or painful) the problem. Sync Pauses currently are only setup to detect packet loss and when it detects it the game pauses automatically. This prevents clients getting further and further behind.

There is however no single cause of Sync Loss. Multiple situations can cause it. Its just when one persons PC does something different to others (Thus they become out of Sync). However based on the results of peoples tests of Build 31 it seems like Packet Loss is the main cause of Sync Loss that people have been experiencing.

So it doesn't "fix" the problem, it just hides it behind occasional pauses.
- Stu
OWSupport
Post Reply