OW Warsztat

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Beholder
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Wed Dec 02, 2015 6:44 pm

Re: OW Warsztat

Post by Beholder »

To co teraz dwoch ludzi robi jednego moda? Moze to i lepiej szybciej powstanie..
Image Omnomn nom nom
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: OW Warsztat

Post by Xander »

Beholder wrote:To co teraz dwoch ludzi robi jednego moda? Moze to i lepiej szybciej powstanie..
Nie ważne ile osób robi tego moda, Creative wszystko robi sam
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Xander wrote:
Beholder wrote:To co teraz dwoch ludzi robi jednego moda? Moze to i lepiej szybciej powstanie..
Nie ważne ile osób robi tego moda, Creative wszystko robi sam
Nie mam siły męczyć się z tym modem Free Europa, zrobię inny, nie zawiodę fanów!
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: OW Warsztat

Post by Xander »

Creative wrote:
Xander wrote:
Beholder wrote:To co teraz dwoch ludzi robi jednego moda? Moze to i lepiej szybciej powstanie..
Nie ważne ile osób robi tego moda, Creative wszystko robi sam
Nie mam siły męczyć się z tym modem Free Europa, zrobię inny, nie zawiodę fanów!

Po raz kolejny Blackmen nas zawiódł. obiecał nam zmutowany krowy! Obiecał nam Original War 2! Obiecał nam fajne mody! GDZIE ONE SĄ!!! Blackmen to oszust i trzeba się go pozbyć za wszelką cenę!! REWOLUCJA! Do broni! Za sprawiedliwość!!!! Precz z Blackmenem i jego kłamstwami!!!
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: OW Warsztat

Post by Szymiew »

I recenzje na kanale TurboPL miały być. :(
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Beholder
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Wed Dec 02, 2015 6:44 pm

Re: OW Warsztat

Post by Beholder »

Xander wrote:Obiecał nam Original War 2! Obiecał nam fajne mody! GDZIE ONE SĄ!!! Blackmen to oszust i trzeba się go pozbyć za wszelką cenę!! REWOLUCJA! Do broni! Za sprawiedliwość!!!! Precz z Blackmenem i jego kłamstwami!!!
Szymiew wrote:I recenzje na kanale TurboPL miały być. :(
To az tyle rzeczy obiecal? Jak typowy polski polityk, naobiecuje nie wiadomo czego by narobil sobie positive feedback a potem jak przechodzi data premiery dziwi sie czemu sa takie komentarze. Podejrzewam ze nigdy nie ujrzymy spelnionych postulatow Creativa.
Drogi panie Creativie, powinien Pan zamiast "robic" mody lepiej bedzie wziasc sie za polityke bo to lepiej Ci wychodzi ;D.

Teraz odbiegajac od tematu. (W sumei sam nie wiem co jest glownym tematem teraz).
Ogolnie nie wiem jak mozna 2 razy te same bledy powtarzac jesli chodzi o swoj mod, czlowiek powinien uczyc sie na bledach, analizowac je, sprobowac znalesc inne rozwiazanie z tej sytuacji, a Ty dalej powtarzasz je.
Image Omnomn nom nom
Image
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: OW Warsztat

Post by Gelwe »

Beholder w samo sedno, a tak btw propsy za K&M w syngnaturce.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Beholder wrote:
Xander wrote:Obiecał nam Original War 2! Obiecał nam fajne mody! GDZIE ONE SĄ!!! Blackmen to oszust i trzeba się go pozbyć za wszelką cenę!! REWOLUCJA! Do broni! Za sprawiedliwość!!!! Precz z Blackmenem i jego kłamstwami!!!
Szymiew wrote:I recenzje na kanale TurboPL miały być. :(
To az tyle rzeczy obiecal? Jak typowy polski polityk, naobiecuje nie wiadomo czego by narobil sobie positive feedback a potem jak przechodzi data premiery dziwi sie czemu sa takie komentarze. Podejrzewam ze nigdy nie ujrzymy spelnionych postulatow Creativa.
Drogi panie Creativie, powinien Pan zamiast "robic" mody lepiej bedzie wziasc sie za polityke bo to lepiej Ci wychodzi ;D.

Teraz odbiegajac od tematu. (W sumei sam nie wiem co jest glownym tematem teraz).
Ogolnie nie wiem jak mozna 2 razy te same bledy powtarzac jesli chodzi o swoj mod, czlowiek powinien uczyc sie na bledach, analizowac je, sprobowac znalesc inne rozwiazanie z tej sytuacji, a Ty dalej powtarzasz je.
Wypraszam sobie. Takich rzeczy nie obiecałem.
Image
Post Reply