OW Warsztat

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1108
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: OW Warsztat

Post by Nefarem »

Creative wrote:Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Nie...
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 693
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: OW Warsztat

Post by Gelwe »

Creative wrote:Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Nie dla dorosłych.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Nefarem wrote:
Creative wrote:Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Nie...
Czemu?
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1108
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: OW Warsztat

Post by Nefarem »

Creative wrote:
Nefarem wrote:
Creative wrote:Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Nie...
Czemu?
Gelwe wrote:
Creative wrote:Można już pobierać mody z warsztatu na steam, skoro jest publiczny?
Nie dla dorosłych.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Chris01cz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 30
Joined: Mon Dec 29, 2014 8:52 pm

Re: OW Warsztat

Post by Chris01cz »

Workshop is public now.
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Qyzdo bez mojego pozwolenia wrzucił mojego 4 moda na steamie, (jestem jego autorem) którego dałem Nefaremowi, żeby zagrał. Mało tego Qyzdo przywłaszczył go sobie, raportuje to na steamie i jeśli to nie pomoże zgłoszę to w odpowiednich placówkach.

Jeśli nie usunie w ciągu 24h:
wypełnij nasz formularz roszczenia DMCA o naruszenie praw autorskich tutaj
Ten mod który przywłaszczył sobie posiada 1 misję, 1 kampanii, a ja mam już zrobione po dwie misje z 2 kampanii.
Dodatkowo jest moja mapa ze snipera 8 misji jako dowód że to mój mod.

Image
Last edited by Creative on Fri Dec 04, 2015 2:13 pm, edited 5 times in total.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: OW Warsztat

Post by Anarchy »

Spamował też na forum. Dostał bana, temat wstawiłem do ukrytego działu, bo myślałem, że to jakiś wirus. Próbowałem odpalić to w wirtualce, żeby się przekonać, niestety technologia mnie pokonała, nie umiałem ściągnąć tego ze steama...
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: OW Warsztat

Post by Xander »

Creative czy (zgodnie z prawem.) masz papier potwierdzający twój (lub twoich współ-tworzycieli) udział w tym modzie? wiesz musisz mieć dokument. takie słowne gadki to możesz sobie w żyć wsadzić, wiesz że nikt nie ma prawa do modowania w OW?

Bohemia nie zezwoliła (chyba że do nich napiszesz z prośbą). a ty już tutaj 3 mod wypuszczasz. Ja cie zgłosiłem już do bohemi, oni zrobią z takimi łamiącymi prawa ludźmi jak ty porządek. więzienie ciebie nauczy przestrzegać prawa. >:C
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Xander wrote:Creative czy (zgodnie z prawem.) masz papier potwierdzający twój (lub twoich współ-tworzycieli) udział w tym modzie? wiesz musisz mieć dokument. takie słowne gadki to możesz sobie w żyć wsadzić, wiesz że nikt nie ma prawa do modowania w OW?

Bohemia nie zezwoliła (chyba że do nich napiszesz z prośbą). a ty już tutaj 3 mod wypuszczasz. Ja cie zgłosiłem już do bohemi, oni zrobią z takimi łamiącymi prawa ludźmi jak ty porządek. więzienie ciebie nauczy przestrzegać prawa. >:C
Ja łamie prawo? A kto zabrał mi 4 moda i wypuścił go jako swój?

Dowód że to jest mój mod:

Image
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: OW Warsztat

Post by Xander »

Dziwne. na workshopie nie widzę innego moda niż Free Europe. Uważam ten screen za foto montaż. posłuży screen jako dowód w sądzie, dzięki za dostarczenie dowodów że to nie twój mod.
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Xander wrote:Dziwne. na workshopie nie widzę innego moda niż Free Europe. Uważam ten screen za foto montaż. posłuży screen jako dowód w sądzie, dzięki za dostarczenie dowodów że to nie twój mod.
A wiesz? Mój mod był ukryty. Przestań bronić tamtego cebulaka który wołał ode mnie 10$ :roll:

Image

Dziwne że trzyma go razem z moimi modami, zobacz datę wrzucenia FE.
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: OW Warsztat

Post by Xander »

Creative dziwne, tworzysz kupę gówna, kładziesz na półce i jesteś z tego gówna dumny, potem ktoś Ci zabierze gówno i robisz aferę większą niż politycy. bo ktoś Cb strolował że to niby jego gówno XD

nikt nie jest w stanie, stworzyć czegoś takiego, jak ty, nikt nie jest na tyle ułomny, by wymyślić te dialogi, i nikt nie jest na tyle głupi, aby pisać na forum "jaka jest komenda, że po śmierci kogoś coś się wykonuje). naprawdę. przestań.
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1238
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: OW Warsztat

Post by Creative »

Xander wrote:Creative dziwne, tworzysz kupę gówna, kładziesz na półce i jesteś z tego gówna dumny, potem ktoś Ci zabierze gówno i robisz aferę większą niż politycy. bo ktoś Cb strolował że to niby jego gówno XD

nikt nie jest w stanie, stworzyć czegoś takiego, jak ty, nikt nie jest na tyle ułomny, by wymyślić te dialogi, i nikt nie jest na tyle głupi, aby pisać na forum "jaka jest komenda, że po śmierci kogoś coś się wykonuje). naprawdę. przestań.
Widać ze FE to mój mod, ale moda dałem nefaremowi a od nefarema wziął ten Qyzdo i wrzucił na steama jako swój.

Moda on wrzucił wczoraj z 1 misją 1 kampanii, a ja mam teraz 2 kampanie po 2 misje ;)
Image
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Re: OW Warsztat

Post by stucuk »

Bottom line is your 2nd image is a complete fake. When you make Fake images to try and prove that you made something you lose ALL TRUST.

No one will believe you when you make fake images.

I honestly have no clue if you made it or not. All i know is that people who make stuff and their work is stolen don't resort to making fake images.
- Stu
OWSupport
Post Reply