Projekt OW 2

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Projekt OW 2

Post by Gelwe »

Image
Więcej informacji wkrótce
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Projekt OW 2

Post by Nefarem »

o_O ale kto się tym zajmuje ?
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Projekt OW 2

Post by Szymiew »

Ta mapka to chyba twoja :mrgreen:
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Projekt OW 2

Post by Nefarem »

Nie wydaje mi się.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1246
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: Projekt OW 2

Post by Creative »

Szkoda że to nie RTS.
Image
Morvan
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 32
Joined: Fri Aug 05, 2016 11:04 pm

Re: Projekt OW 2

Post by Morvan »

Ktoś ma tutaj jakieś pojęcie o prawach autorskich itp? Zastanawia mnie co w momencie jeżeli studio tworzące daną gre jak OW zostaje zlikwidowane? Czy oni mogą sprzedać prawa do tej gry i czy wgl oni posiadają jeszcze jakieś prawa do niej? Co gdyby w momencie chciał ktoś kontynuować serię OW, kto mógłby go oskarżyć o naruszenie praw? Nieistniejące już studio?
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Projekt OW 2

Post by Szymiew »

Prawa do OW przejęła Bohemia (twórcy m.in. Army). Mogliby skasować taki projekt bez problemu, ale czy by się na to zdecydowali, to już inna sprawa. Na pewno mieliby wiele przeciwko gdyby twórcy OW 2 chcieli na swoim dziele zarobić. Jeśli byłby to projekt fanowski, darmowy, to mamy loterię - albo skasują albo nie. Całkiem niedawno EA nakazało zaprzestania prac studiu Frontwire, które zamierzało stworzyć Battlefronta takiego jaki powinien być bo mogłoby to zaszkodzić wynikom sprzedaży ich serii. Swego czasu, ale o tym tylko słyszałem, Warner Bros skasowało fanowski projekt wielkiej konwersji Skyrima do świata Władcy Pierścieni. Podobno dlatego że w produkcji był wówczas Shadow of Mordor i zaś, tak wielki i bogaty mod mógłby zaszkodzić wynikom sprzedaży.
A znowu mody o Władcy Pierścieni do Total Warów egzystują sobie nieźle, więc - różnie to bywa ;D Chociaż były to głównie mody i submody do starego M2TW, teraz zobaczymy czy coś spadnie na łeb twórcom moda do Total War: Attyla.
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
12345
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 4
Joined: Mon Jul 25, 2016 1:55 pm

Re: Projekt OW 2

Post by 12345 »

OW i tak już prawie nikt nie kupuje więc "skasowanie" takiego typu projektu przez twórców jest wątpliwe.
Post Reply