Reaktywacja SoD

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy jestes za reaktywacja SoD?

Tak..
9
53%
Nie..
8
47%
 
Total votes: 17

User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Reaktywacja SoD

Post by Nazim »

w zwiazku z powstaniem tej strony i ogolna idea zalozenia CB, uwazam, ze istnieje szansa na reaktywacje SoD, ktore mogloby przy okazji stac sie potega, jak calkiem nie tak dawno temu i pilnowac porzadku na gsa.. to tyle z mojej strony, taka mala propozycja :roll:
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

Osobiscie popieram chodzaz blizej bylem zawsze do RH :) ale zachowuje pelny szacunek dla klanu Sof a pozniej SoD byli tam wyjatkowi gracze :)
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Tylko pytanie komu będzie sie chciało SoD reaktywować i jeśli już to w jakim składzie. I sam myśle że jeśli ktos by mial SoD reaktywować to tylko po powstaniu clan base, czy generalnej rewolucji na ow.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

SoD juz by nie bylo potegą chyba ze powrociliby starzy gracze co jest raczej niemozliwe :(
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Ja bym tego jeszcze teraz nie ruszal.
User avatar
Stalinmen
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Wed Apr 12, 2006 4:04 pm
Location: Prontera
Contact:

Post by Stalinmen »

Jestem za tak :D niech powstanie z popiołów ale czy bedzie potegom to zobaczymy :D
ImageImage
User avatar
Raptor The Hawk
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:51 pm

Post by Raptor The Hawk »

heh ja sie nie moge wypowiedziec bo mnie w czasach SoD nie było na gsa Ale szkoda :( :D myśle Że gdyby ten klan reaktywować to Naprawde (może) coś na gsa by sie zmieniło więc jestem za tak ;)
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Raptor The Hawk wrote:heh ja sie nie moge wypowiedziec bo mnie w czasach SoD nie było na gsa Ale szkoda :( :D myśle Że gdyby ten klan reaktywować to Naprawde (może) coś na gsa by sie zmieniło więc jestem za tak ;)
Bardzo coś w to wątpię, aby reaktywacja SOD zmieniła coś na GSA. Wiesz, może jak Yuri zostając znów najwyższą rangą w SOD by został też adminem GSA, to może by to coś zmieniło, bo by można było dać bana dla kilku osób, ale na tę chwię nie widzę takiej możliwości.
User avatar
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:08 pm
Location: twoja stara
Contact:

Post by Majkel »

Raptor The Hawk wrote:heh ja sie nie moge wypowiedziec bo mnie w czasach SoD nie było na gsa Ale szkoda :( :D myśle Że gdyby ten klan reaktywować to Naprawde (może) coś na gsa by sie zmieniło więc jestem za tak ;)
boze niech ktos zabierze tego kretyna ;/

btw. SoD zyje i zyc bedzie zawsze.. tylko ze pod nazwa BoB :shock:
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Hah , ja bym poczekał z SoD'em to rewolucji na ow, albo to powstania PRAWDZIWEGO Clan Base ( nie mylic z par.. z czarna pietnastka). Teraz to nawet nie ma kto go reaktywowac. Yuri nie gra, Pain , Gaze , czy Fafik to już wogóle zamierchle czasy. Jedynie Phantom pogrywa i to ostatnio nie.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

ehh no niby cacy ale nie bedzie to wywazone.. nawet jakby powstal.. bo jakiego bedziecie mieli roga i jakie zagrozenie? RH nie istnieje praktycznie FU zgnielo zanim sie narodzilo, NR nie stanowi zagrozenia dla Sod w grze 2v2 Joker.. hm.. nie ma szans z Sod, EFP dopiero sie rodzi.. czyli teretycznie bedzie tak jak kiedys.. wszyscy beda sie bili o 2 miejsce...
Image
User avatar
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 90
Joined: Wed Apr 12, 2006 6:28 pm
Location: Earth

Post by Philly »

maydex za nisko oceniasz JOKER w 2vs2 sa niepokonani prawie...bo teraz maja najlepszy sklad maja duzo sredniakow.... a Jawor i Stinkin to juz sa wyzyny jesli chodzi o skill :wink:
Image
User avatar
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 12
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:08 pm
Location: twoja stara
Contact:

Post by Majkel »

wyzyny :D az sie nie chce wierzyc .. ciekawe jak stinkin teraz gra .. nie moge sprawdzic :( ale wiem ze calkiem niedawno jechalem po nim jak .. ( bede kulturalny :D:D:D) widac k**as caly czas rznie w OW


btw. o ET nie wspomne nawet.. tylko akurat wtedy mialem straszne lagi XDD
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

eee philly.. mocno przesadzasz.. wiekszosc z Joker (polacy ) przesliby do Sod.. i kto by tam zostal? W sodzie sa sami indywidualisci... :)
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

A moim zdaniem nie ma po co reaktywować, już samo słowo mi się źle kojarzy :? Kazdy będzie oczekiwał nie widomo czego... To tak jak z filmami, prawie zawsze pierwsza część jest najlepsza. PS. I nie mówie tak dlatego, że teraz Yuri jest w BoB :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
Post Reply