Reaktywacja SoD

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy jestes za reaktywacja SoD?

Tak..
9
53%
Nie..
8
47%
 
Total votes: 17

User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

czasami czesc 2 jest lepsza :) na przykladzie filmow obcy :) ale moze zrobilibyscie jakis klan bo bom to nie jest to za malo tam indywidualizmu.. nalezenie do bob to szczerze mowiac nic trudnego skoro nalezal tam hawk.. a pamietam ze nalezec do sod bylo zaszczytem mam racje? phant?
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Nie ja przyjmowałem hawka ;P ale ja go za to wy***ałem 8) Troszke modernizacji i by się polepszyło... Co do aliena to mam inne zdanie, jak na czasy jedynki to był wielki boom, a nastepne części były owszem zajbiste, ale nie miały "tego czegoś"...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Bo z BoB moim zdaniem jest pewien problem. Liderzy chca wziac klan, ale ogranicza sie do paru k**w na krzyż zagonienia do roboty i co najwyzej pojawieniu sie 2-3 razy na gsa. Potem wszystko zostaje po staremu.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Nie bardzo Cię rozumiem Mules... :? Wyraź się jaśniej :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

No że patrz. ( teraz podam już konkretny przykład) Jest zebranie. Proklamuje sie na nim, że chcemy zmienić scenę, uporządkowac klan etc. Zebranie się kończy. I co? I nic. Ci którzy na gsa grali, graja dalej, a ci którzy weszli od czasu do czasu dalej robią to samo. Reasumując BoB to klan wielkich graczy, słów i nadzieji, ale niestety nie wielkich czynów.
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Cóż po połączeniu się z AC wszystko stoi w miejscu, nie ma ani strony ( choć w/g mnie od początku jej nie było...) nie rekretujemy graczy, nawet nie mam ustalonych rang dla tych co są teraz w klanie. Trzeba trochę czasu, chęci i wszystko się rozkręci, narazie to sam wiesz co Yuri ma na głowie ;P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Nazim
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 125
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:40 pm
Location: Prypiat, Chornobyl
Contact:

Post by Nazim »

no to co z tego? caly klan jest uzalezniony od Yuriego? BoB istnieje juz troche czasu, wiec wystarczy ustalic jakies rangi, walnac chociazby prowizoryczna strone i cos by sie z tym moze ruszylo? odwagi panowie :lol:
Добрий день.. Акуна Матата!

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Tak na odwałke to nie ma co robić ;p Wszystkim nie dogodzisz, taki Mules potem Ci powie, że to klan wielkich słów, a brak w nim organizacji, strona na odwal etc... Poczekamy zobaczymy.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

No stary ja wyrażam swoją opinie tylko i mój pogląd widziany moimi oczyma. Tak to według mnie wyglądało jak twierdzisz inaczej ok. No cóż ja wyleciałem z BoB przez konfilikt z Soplem i przez to że Hawk był w BoB. Potem nie wiele wiecej sie zmienialo. A i wiadomo, że kazdemu nie dogodzisz....
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
Brown
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:02 pm

Post by Brown »

dałem na nie, poniewaz SOD był potezny kiedys , aa teraz potajcie przyklady graczy którzy by mogli w nim byc :?: :?:
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Ja bym ci znalazł odpowiedni skład do SoD... Uważasz, że teraz to nie ma dobrych graczy :? Owszem jest więcej noobów niż kiedyś, ale dałoby się jeszcze sklecić pożądny skład. Jak ja zaczynałem grać to w SoD tylko True tak naprawde się wyróżniał ( Yuri nie gniewaj się, ale z tobą to nawet chyba do dzisiaj nie zagrałem żadnego 1v1 :P ) Ale nie w tym rzecz, trzeba stworzyć dobry klan ale nie pod tą nazwą moim zdaniem...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
Brown
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:02 pm

Post by Brown »

sa dobrzy gracze ale po co reaktywowac SOD jak mozna wszytkcih najelepsyz graczy dac do BOB :wink:
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Tego nie powiedziałem, ale to niezły pomysł :P Najpierw tylko trzeba by zrobić generalny porządek w tym klanie... Na razie wszystko wisi ( brak czasu, chęci etc...)
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

Ja tam jestem za tak, chociaż nie miałem styczności z tym klanem, ale słyszałem o nim dużo dobrych rzeczy, więc MOŻE i na GSA by się poprawiła sytuacja, ja tam i tak jestem bezklanowy :evil:
Last edited by Sebek on Tue Jan 09, 2007 6:56 pm, edited 1 time in total.
Image
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Odświeżę trochę ten temat :lol:

Według mnie fajnie by było gdyby klan SoD został reaktywowany, jednak w tym celu należałoby wiele zmienić. Przede wszystkim nazwę. Klan "SoD" to już przeszłość, zakończył swoją karierę na scenie OW, dlatego nie ma co znów wprowadzać go (w tej formie) na arenę. Oczywiście nowa historia klanu obejmowała by również swoich poprzedników (SoF, SoD), a liderem nadal by był Yuri. Jednak czasy się zmieniają więc trzeba by było wymyślić coś nowego aniżeli tylko reaktywować stare dzieje 8)
Image
Post Reply