NooB klany

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

NooB klany

Post by Antitheus »

Jak wszyscy wiemy, na OW lobby sprawy idą w złą stronę. Gdy wszystko wydawało się ok, zaobserwowałem nagły przyrost tworzenia noob klanów. np RoD zniszczył JPP, MoD rósł w "siłę" a KL przeprowadza rekrutacje.
Ten ostatni zwłaszcza zalazł mi za skórę. Może i nie wiecie ale wczoraj ten "klan" nosił inna nazwę AC. Gdy IL wytoczyło mu wojnę i przegrali (oczywiście) zmienili tagi na KL.
Czy wg was ta sytuacja jest poprawna? Przegrana - klan rozwiązany. Proponuję dyskusję nad tym, jak można od nowa "uleczyć" scenę OW i pozbyć się niechcianego noob klanu KL.

http://img413.imageshack.us/img413/5189 ... jnadd2.jpg
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Powinno być coraz więcej klanów, ale nie tych, zakładanych przez noobów. Lider powinien mieć pojęcie o grze na wszystkich zasadach (nie tylko na CW, choć to są dalej najpopularniejsze zasady) Oraz trochę oleju w głowie... Nooby powinny się przyłączać do tych klanów które już są, po nauczeniu się w miarę dobrze jak grać, pobyć trochę na gsa(jakieś pół roku) mogą zakładać klany... Ale muszą się liczyć z wojną.
.
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Gdyby normalne klany przyjmowały n00bów, a liderzy tych które istnieją nie mieli się za nie wiadomo jakich mistrzów, to może nie byłoby n00b klanów. Na razie jest tak że jak wchodzi nowa osoba i chce dołączyć do jakiegoś klanu to jest wyśmiewana i traktowana tekstem typu "n00bów nie przyjmujemy", więc szczerzę mówiąc nie dziwię się nowym graczom, wiele osób zrobiłoby podobnie na ich miejscu. Na to jest tylko jedna rada, albo przyjmować n00bów do klanu albo odczepić się od ich gildii, coś za coś. :lol:
Image
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Shaman wrote: albo przyjmować n00bów do klanu albo odczepić się od ich gildii, coś za coś. :lol:
Ostatnio koleś wymyślił sojusz :lol:
Najpierw trzeba się nauczyć grać, potem pytać czy można do klanu...
BTW: Mój post jest tysięcznym postem na General Discussion, za to należy się ranga specjalna !
.
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Wiadomo że klan który chce być jednym z lepszych nie będzie trzymał nobów.
A jak już jakiś nowy człowiek zakłada klan to nie trzeba odrazu go niszczyć tak jak wielu to robi^^ Według mnie podstawowymi warunkami które musi spełniać klan to jest Aktywna Strona WWW i zachowanie klanowiczy a przede wszystkim lidera. I nawet może mieć 30 klanowiczy, i za to nie powinien być zniszczony.
Ale jeżeli ktoś zakłada klan, twierdząc że strona w budowie (a tak naprawde czyta w kursie HTML jak wstawić obrazek) i do tego obraża inne klany oraz ich członków to jedynym wyjściem jest wojna z powodów wymienionych wyżej.
Image
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

Moim zdaniem powinno sie pierw pocwiczyć gre zanim sie dojdzie do klanu bo nieraz widze ktoś pierwszy dzień na gsa i odrazu w klanie,a lider powienien sam niebyć noobem tylko już mieć jakiś staż i grać na dobrym poziomie, a kretynizm bendzie zawsze trzeba go zwalczać lol
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Dokładnie. Więc drogi noobie lukey nie dziw się ze cię zwalczamy. I zachowaj przynajmniej resztki honoru jeżeli takowy posiadasz. wiesz co zrobić. Nie ma sensu przepraszanie Falcona na gg i mówienie ze jest ci przykro, że nie chcesz wojny etc. Klan musi mieć leadera - nie lamę dowodzącą.
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

otóż nikogo nie przepraszałem bo nie mam za co i nie mam jego numeru gg. a pozatym nie jestem noobem. znam wszystkie zasady.
Image
Image
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Nie wcale xD Dałbym archiwum tyle, że ciebie niezapisało jeśli twoje gg to 9355938 to znaczy że to Ty do mnie pisałeś, i niewykręcaj się, niemasz po co xD
A noobem jesteś bo w dalszym ciągu grać nieumiesz, wpisz sobie definicję noob w wiki to się dowiesz co to znaczy..
Pozatym to nie jest forum klanowe ani GSA, tutaj piszemy na temat noob klanów i nie rozwijamy spraw klanowych.
Last edited by Folkner on Mon May 07, 2007 5:19 pm, edited 1 time in total.
.
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Tyle że w wiki każdy jeden może dodać własną definicje^^ i proponuje zakończyć to zbiorowe ''bluzganie'' na forum i wyjaśnić to normalnie albo przenieść się z tematem na GSA...
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Shaman wrote:Gdyby normalne klany przyjmowały n00bów, a liderzy tych które istnieją nie mieli się za nie wiadomo jakich mistrzów, to może nie byłoby n00b klanów. Na razie jest tak że jak wchodzi nowa osoba i chce dołączyć do jakiegoś klanu to jest wyśmiewana i traktowana tekstem typu "n00bów nie przyjmujemy", więc szczerzę mówiąc nie dziwię się nowym graczom, wiele osób zrobiłoby podobnie na ich miejscu. Na to jest tylko jedna rada, albo przyjmować n00bów do klanu albo odczepić się od ich gildii, coś za coś. :lol:
Tutaj kolega wyżej ma 100% rację. Na dodatek odkąd znowu zaczełem siedziec na OW (2 tygodnie) to przybyło w ch** ludzi w tym same n00by. Mozna by było przyjmować i wstawiac im popularną range [R] xD

EDIT: W cod uo moj kumpel był nowy i napi******* head shot'y jak ja :P
(nigdy wczesniej nie miał orginała więc nie grał)
Last edited by Blashix on Tue May 08, 2007 11:13 am, edited 1 time in total.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

Post by NaDoL »

A widziałeś kiedyś żeby przybyli sami nowi i nie n00by? bo ja nie;o
I jak już wcześniej doszliśmy do wniosku nikt kto chce mie dobry klan ich nie będzie brał...ale są klany które bedą, wiec nie są odrazu przekreśleni...
Image
User avatar
Eddy
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Mon Apr 23, 2007 8:39 am
Location: \

Post by Eddy »

Nadol ma racje , a tak przy okazij może wy graliście 1 raz w ow i odrazu nie byliście noobami :?:
User avatar
Maydex
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 96
Joined: Sat Feb 18, 2006 3:23 pm
Location: Kyrgystan

Post by Maydex »

Juz wczesniej byla propozycja kogos, ze clany na cb (by ow.net) beda musialy przejsc autoryzacje wiec problem wedlug mnie jest chwilowy
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

Maydex wrote:Juz wczesniej byla propozycja kogos, ze clany na cb (by ow.net) beda musialy przejsc autoryzacje wiec problem wedlug mnie jest chwilowy
Mylisz się, bo dobrzy gracze będą grali w CB i tam zakładali klany, a słabsi nie będą grali w systemie CB więc ich klany także nie będą w rankingu.

Wydaje mi się że n00b klanów nie da się wytępić, zawsze jeden będzie słabszy, a drugi lepszy, dla jednego będzie n00b klanem a dla drugiego nie. Jeżeli jakiś klan lami np. oszukując w grze, to po prostu, trzeba dać sobie z nim spokój i nie grać.
Kiedy wszyscy się zorientują że klan łamie zasady i nie potrafi się dostosować do panujących reguł, to nikt nie będzie chciał z nim grać, więc klan prędzej czy później i tak się rozwali. :lol:
Image
Post Reply