Bug w 15 misjii amerykanow. Prosze o pomoc.

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Hmm, czy przypadkiem ukończyłeś 14. misję z dwoma medalami (nie pokonałeś Rosjan)?? Jeśli tak, to powinien w 15. pojawić się tylko Macmillan bez Joan. Pojazd Joan zaś będzie, Powell wyśle do niego człowieka. Jeśli ów żołnierz nie dojdzie do pojazdu to będzie kursował z hexa na hex
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

Mialem jeden medal. Tylko za uratowanie Joan. Mam pomysl. Moze dam swojego save, a ktos komu uda sie rozwiazac problem zapisze jakies 2 sekundy po tym filmiku i odesle mi save'a?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Dobra, slij save'a. Bodajze potrzebny bedzie caly folder CampaignSave czy cos takiego.
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

http://www.speedyshare.com/423496874.html


Macie tu link do moich savow.


Pomoze ktos?
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

a czy przypadkiem nie przyśpieszasz prędkości filmu. spróbuj spowolnić grę do normalnego poziomu. ja miałem tak w 11 misji u ruskich. pomogło
Image
Image
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

Przyspieszalem gre. Pomyslalem, ze to moze byc przez to i ustawilem na normalne. Nie pomoglo : P


Czy bedzie ktos tak laskawy i mi pomoze?
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Czy nie zauwazyles, ze sie nie da pobrac savow, bo juz je z serwa usuneli?
Slij jeszcze raz.
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

http://www.speedyshare.com/408254183.html


Nic z tym nie robicie, a pozniej jeszcze jestescie zdziwieni bo usuneli plik z servera -.-
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Preisiok wrote:ja właśnie też tak kiedys miałem...Tj. uratowałem ją, a ona po 30 minutach od śmierci Powella przybyła z 6 komputerowymi laserami. Nigdy później już tego nie było. Ogólnie w ow jest dużo bugów i jeszcze pewnie nie na jednego się nadziejesz ^^
Ehh... Powstrzymam się od skomentowania. :roll:

Joan przybywa na 15 misję TYLKO jeżeli w 14 wyeliminujesz Rusków. Nie prowadzi ze sobą 6 laserów, tylko 4 i do tego 2 wyrzutnie rakiet.

Twoim problemem IssLance jest brak medali w poprzedniej misji. Dawanie savów w tym przypadku bez przechodzenia od nowa misji (bądź zapisu) 14 nic nie da.

Powell nie atakuje, bo brakuje jednego człowieka przy tym oddziale. Jak napisałem parę postów wyżej, został przy pustym pojeździe Joan. Więc albo sam na początku przejmiesz ten pojazd dla siebie, albo ukończysz poprzednią misję z wszystkimi medalami.
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

Ale do tego samochodu nie da sie wejsc. Mechanik idzie i zaczyna chodzic w prawo i w lewo, az w koncu go zabijaja. Z moimi ludkami jest podobnie (nie moga wsiasc). Gdy kiedys gralem na save pxt mial tylko 2 medale w 14 misji i wszystko bylo w porzadku :| Moglby mi ktos przejsc 14 misje z 3 medalami? xD
User avatar
NNPlaya
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 372
Joined: Sat Oct 14, 2006 4:52 pm
Location: Tuszyn, Polska
Contact:

Post by NNPlaya »

Da się wejść :D Może to wyglądać na niewykonalne, ale da się. Trzeba podejść ludkiem pod sam pojazd i wtedy rozkazać wejście do środka lub spróbować podejść od drugiej strony. 8)
IssLance
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Thu May 10, 2007 7:47 am

Post by IssLance »

Problem rozwiazany dzieki NNPlaya. Mozna zamknac temat ;)
Post Reply