Nefek

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Nefek

Post by Serpent »

Wczoraj po strimie z rozdania kluczyków u Livida - Nefek enigmatycznie oświadczył że kończy swoją działalność na scenie Original War i pożegnał się ze wszystkimi. Chwilę później, usunął ludzi ze znajomych na Steam oraz wyszedł swoim kontem z discorda Owarowego. Było to dość niespodziewane zachowanie. Przydałoby się ustalić Jego motywy oraz spróbować namówić do powrotu.

Pytanie czy ktokolwiek z Was ma jeszcze do Niego jeszcze jakiś kontakt?
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Lazarus
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 140
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:58 pm
Location: Podlaskie
Contact:

Re: Nefek

Post by Lazarus »

Nefarem = Matriks confirmed.
User avatar
Don Hard
Soldier level 5
Soldier level 5
Nepal
Posts: 242
Joined: Thu May 28, 2015 7:40 pm
Location: Lechia

Re: Nefek

Post by Don Hard »

Dobra, jako iż problem dalej jest to ja postanawiam dorzucić swoje 3 grosze w całej tej sprawie.

Ostatni kontakt jaki miałem z Nefaremem to był właśnie Discord, ale jako iż nie ma go offline cały dzień, to myślę, że mogę powiedzieć to, co wiem. Tak, to może być tylko jednodniowa obsuwa, ale szczerze w to wątpię, gdyż logika podpowiada, że jeśli już się żegna ze wszystkimi to nie wypadałoby wracać na te konto. (mogę się mylić).

Przyznam, że obserwowałem długo ten jeden temat, czy aby ktoś nie zauważy małej "furtki", jaką zostawił Nefarem. Otóż myślałem, że ktoś może wyłapać, iż mam jakiś stały kontakt z nim, ponieważ wczoraj na strimie u Livida widać było, że witał się ze mną zbyt wcześnie. Myślałem, że mogę zostać wypytany czy może wiem co się z nim dzieje. Ale podejrzewam, że to właściwie nic dziwnego, pewnie nie tylko mi często linkował strimy na Discordzie.

Co do rozmów: Zawsze, kiedy dochodziliśmy do tematów o OW i modach, często Nefarem mówił, że to co robi jest "ch*jowe". Smuciło mnie to trochę, bo to głupie jak ktoś, kogo mody są uważane za jedne z najlepszych na scenie OW mówi o sobie w taki sposób.

Podczas ostatniej rozmowy, która odbywała się w trakcie wczorajszego strima (około 21-21:30) znów poruszyliśmy ten temat, a Nefarem jak zwykle mówił o tym, jak to co nie zrobi jest złe i do kitu. Zapytałem go, dlaczego w takim razie opublikował te mody skoro nie był z nich zadowolony. I tu zaczyna się moim zdaniem najważniejszy fragment naszej rozmowy.

Nefarem napisał, "że dziś zamierza naprawić swój błąd" i "dziś odchodzi", a za argument dał sobie, "że za dużo czasu stracił na OW". Nie chciałem nadszarpać niczego, więc nie odezwałem się zbytnio i napisałem jedynie, żeby tego nie robił. Ale cóż, wiem, że moje zdanie sie raczej nie liczy, a skutki widzimy teraz.

Dalej mam Nefarema w znajomych na Discord, więc gdybym zauważył, że wróci, mógłbym do niego napisać - widzę, że się martwicie, to nie w porządku uciekać ze sceny i to tak nagle.

Chcę tylko dodać, wiele razy to mówiłem, ale mam tylko marne 16 lat: więc nie jestem w pełni dojrzały, popełniam głupie decyzje, wiele osób mówi mi, że jestem aspołeczny, więc nie umiem rozmawiać z ludźmi, wstydzę się przy innych, obawiam się, że powiem coś niestosownego. Dlatego nie będę się wtrącał w tą sprawę, chciałem tylko przybliżyć mój punkt widzenia.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Nefek

Post by Xander »

ludzie mówili że robi ch**owe mody, tak długo że sam nawet zaczął w to wierzyć, i teraz macie! Nefek robił dobre mody, a wy gadaliście ch**owe bo mu zazdrościliście i teraz macie! t**e ch***
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Nefek

Post by Gelwe »

Xander wrote: Wed Feb 27, 2019 10:28 pm ludzie mówili że robi ch**owe mody, tak długo że sam nawet zaczął w to wierzyć, i teraz macie! Nefek robił dobre mody, a wy gadaliście ch**owe bo mu zazdrościliście i teraz macie! t**e ch***
To wina arabskiej kampanii.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
Post Reply