''Co myslicie o CBN i ich stronie''

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.

CO myślisz o klanie oraz stronie ''klanu'' CBN?

Są boscy ! Uwielbiam ich ! A ich strona jest super !
13
27%
Są extra ! ale ich strona jest taka sobie !
2
4%
Jest to normalny klan i strona.
13
27%
To banda kre***ów, których trzeba tępić ! Ich srona jest ch*jowa !
7
15%
Ten ich ''klan'' to sami idi*ci ! A ich strona to wylęgarnia analfabetów !
12
25%
Nie rozumiem pytania
1
2%
 
Total votes: 48

Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Ja chce do Guide Clanbase. Na marszalka lol
Ten gosciu to chyba jakis nie ten tego no...
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

YuriStriatov wrote:W sumie sama strona niezla ale coz moze poradzic Serpher na to ze jacys kretyni sie tam rejestruja LOL, np. tutaj swietny screenshot:

Image

Kto chce do klanu Clanbase? xD
O ja pier**le! :] Clanbase to klan ? Lolz
Najwyraźniej jego strona przyciąga samych ***rew**ch kre***ów lub jakiś k**tyn wmówił im że są ku**a lol najlepsi i inne głupoty. Z tego co ja widzę to klan VIP jest najbardziej rozwinięty :]
***wa zadziwiająca głupota xD
Ty wo gule jakiś Guilde czy co ku**a ?! Co to jest, czytałem tylko o nowej możliwości pykania przez CB punktowe czy tam nie punktowe :]

Dobrze że tutaj nie ma takich kre***ów ;] nie ? Jeszcze ktoś by napisał że PMT to klan... ^^
To kto się zajmuje rekrutacją do CB ?!! xD
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Blashix wrote:Jeszcze ktoś by napisał że PMT to klan... ^^
A ty myslisz, ze jak wejde na GSA to jakie wiadomosci dostaje na priv, he? xD
Czy mozna dolaczyc sie do tego klanu i jaka ma nazwe lol...
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Blashix wrote: To kto się zajmuje rekrutacją do CB ?!! xD
Yuri xD Ale podobno rekrutacja jest zamknięta, trzeba czekać aż otworzy xD
.
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

lol klan clan base niemoge z tego xd :D
User avatar
Serpher
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Jul 29, 2007 12:10 pm
Location: Polska

Re: temat

Post by Serpher »

klima wrote:
NaDoL wrote: Bo admin tej strony włożył w nią dużo pracy.
Dużo pracy powiadasz?
Przeciez to jest php-fushion (gotowy portal) + skin
Jedyną praca admina tej strony było utworzenie działów i dodatków graficznych.
No cóż teraz wszyscy po tym jak ja założyłem stronę w PF robią swoje w PF. Z tą różnicą, że "nowi" idą na jeszcze większą łatwiznę i zakładają stronę w PF automatycznie. Serwer robi to za nich. Przykładem jest nowa strona ViP Nadola.
Ja bawie się PF od bardzo wczesnych wersji. Instalowałem to sam, konfiguruję sam i sam wprowadzam zmiany (udoskonalenia) w kodzie php. Przerabiam na własne upodobanie.

@Nadol
Fakt, włożyłem w tą stronę sporo pracy i nadal wkładam. Powodzenia z Twoją stroną.

@Blashix
Wiesz, że muszę się troche z Tobą zgodzić. Fakt "wiedza" niektórych poraża mnie do bólu... Ale co ja na coś takiego poradze...

EDIT
(..)Co prawda o prawa autorskie niektórych rzeczy się nie pytał, ale mimo to strona jest duża.
A o które rzeczy Ci chodzi? Gdzieś nie dodałem skąd pochodzi dana rzecz? Weź wymień to poprawie.

----
I jeszcze jedno. Ja nie jestem przywódcą klanu tylko administratorem strony. Więc prosze nie mylić tych dwóch rzeczy :wink:
...::: Serpher :::...
Image
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Re: temat

Post by Odyseusz »

Serpher wrote:I jeszcze jedno. Ja nie jestem przywódcą klanu tylko administratorem strony. Więc prosze nie mylić tych dwóch rzeczy :wink:
Myślałem Serpher, że jesteś przywódcą klanu, założyciel CBNu Kschyschtoff w sumie się w ogóle prawie nie pojawiał... wielu kre***ów którzy sie rejestrują na stronie CBN było powodem, że przestałem się tam pojawiać; byłem zbyt zażenowany wiekszością z nich xD No, ale ku**a, ten tekst z klanem Clanbase wymiata :lol:
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Z tą różnicą, że "nowi" idą na jeszcze większą łatwiznę i zakładają stronę w PF automatycznie. Serwer robi to za nich. Przykładem jest nowa strona ViP Nadola.
Po 1 to nie jestem nowy LOL a po 2 już w cms'ach dostępnych na yoyo nie ma php fusion>.> A na stronie VIP php-fusion (+ wtyczki) jest wrzucany ręcznie na serva yoyo tylko.

PS: I nikt nie patrzył na strone CBN kiedyś robiąc strony na yoyo, tylko popularność i łatwość wykonania tego typu stron przyciągnęła uwagę wielu ludzi.

A co do praw autorskich to nie przypominam sobie żeby ktoś chociażby z PMT (ja również) pozwalał ci umieścić dane osobowe pod opisem moda, ale nie zabije cie za to>.>
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Aha czyli jak sie zapierdoli layout jakis zajebisty to sie jest pleja i jeeezy ta? ch*j ze srednia w klanie nie przkeracza 13 lat, ale mam layout jestem zajebisty ta? O co wy sie ku**a klocicie.. to juz pojecie przechodzi. A ten CBN? Dzieci Sieci tyle
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Serpher
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Jul 29, 2007 12:10 pm
Location: Polska

Re: temat

Post by Serpher »

NaDoL wrote: Po 1 to nie jestem nowy LOL a po 2 już w cms'ach dostępnych na yoyo nie ma php fusion>.> A na stronie VIP php-fusion (+ wtyczki) jest wrzucany ręcznie na serva yoyo tylko.
1. Wiem, że nie jesteś nowy. To się Ciebie nie tyczyło.
2. Jeżeli ręcznie instalowałeś to spoko. Z drugiej strony to dziwne, bo widziałem zainstalowane automatycznie PF na serwerze yoyo.pl. Usuneli?
A co do praw autorskich to nie przypominam sobie żeby ktoś chociażby z PMT (ja również) pozwalał ci umieścić dane osobowe pod opisem moda, ale nie zabije cie za to>.>
Jeżeli tylko chcecie to mogę pozostawić tylko nicki. Wystarczy powiedzieć. Z drugiej strony jednak masz troche racji. Nikogo nie pytałem, czy mogę umieścić jego imię i nazwisko na stronie (szczerze: chodziło mi o to aby było jak najwięcej danych o modach (przesadziłem z tą ilością)). Jeżeli ktoś nie chce, aby jego imię i nazwisko było obecne na mojej stronie, niech mi o tym napisze. A Ty chcesz bym zostawił tylko Twój nick, Nadol?
Mules wrote:A ten CBN? Dzieci Sieci tyle
Fajne określenie :)
...::: Serpher :::...
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Jak już wyżej pisałem :
, ale nie zabije cie za to>.>
tzn że mi to nie przeszkadza jak narazie.
Image
User avatar
hydro
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 209
Joined: Thu Aug 17, 2006 1:58 pm

Post by hydro »

W sumie strona niezgorsza, ale ostatnio pojawilo sie 2 idiotow deklarujacych sie jako klanowicze i zaczeli wypowiadac wojny xD
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Ot i racja, radze patrzeć kogo aktywujecie na stronie, bo ja nie będe następnym razem znosił obrazy VIP tylko poprostu sie wkurwie, a wtedy strona będzie musiała być zamknięta z powodu przegranej wojny>.>
Image
User avatar
Serpher
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Jul 29, 2007 12:10 pm
Location: Polska

Post by Serpher »

hydro wrote:(...)ale ostatnio pojawilo sie 2 idiotow deklarujacych sie jako klanowicze i zaczeli wypowiadac wojny xD
Dawaj nicki tych gości! :) Zaraz to załatwię.

Tylko dowódcy mogą wypowiadać wojny. Jak jacyś "klanowicze" będą chcieli wypowiedzieć wojnę to ich poprostu olać i tyle.
Nadol wrote:Ot i racja, radze patrzeć kogo aktywujecie na stronie, bo ja nie będe następnym razem znosił obrazy VIP tylko poprostu sie wkurwie, a wtedy strona będzie musiała być zamknięta z powodu przegranej wojny>.>
No niestety "nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie". A kto obrażał klan VIP??? Nicki! Jak to ktoś z CBN to zaraz to załatwię.
...::: Serpher :::...
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Nie pamietam dokładnie, jeden to był jakiś markok a tego 2 nie pamietam.
Image
Locked