''Co myslicie o CBN i ich stronie''

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.

CO myślisz o klanie oraz stronie ''klanu'' CBN?

Są boscy ! Uwielbiam ich ! A ich strona jest super !
13
27%
Są extra ! ale ich strona jest taka sobie !
2
4%
Jest to normalny klan i strona.
13
27%
To banda kre***ów, których trzeba tępić ! Ich srona jest ch*jowa !
7
15%
Ten ich ''klan'' to sami idi*ci ! A ich strona to wylęgarnia analfabetów !
12
25%
Nie rozumiem pytania
1
2%
 
Total votes: 48

I_love_you

Post by I_love_you »

To dlaczego nie mogę sie zalogować -.-'? Wpisuje dobre hasło i nic.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Bo kr***nie zmieniles maila na [email protected] a po zmianie maila musisz jeszcze raz konto aktywowac. Ten mail nie istnieje wiec sie nie dziw.
Image
User avatar
Serpher
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Jul 29, 2007 12:10 pm
Location: Polska

Post by Serpher »

Brawo, Yuri. Stań jak zwykle na straży prawa i porządku :)
NaDoL wrote:Jak napiszesz że GSA jest oficjalną sceną (no bo jest) i że mogą sprobować swoich sił z dobrze grającymi właśnie na GSA to powinni sprobować jeśli uważają że umieją grać.
Może nie tyle co oficjalną, ale na pewno publiczną. "Nowi" clanowicze to z miejsca palą się w większości do walki, ale później ich zapał maleje do tego stopnia, że zapominają nawet o stronie. Tak to jest nowi przychodzą, starzy odchodzą (to sie nazywa skleroza :) )
NaDoL wrote:Z tego co wiem to pewnie obawiają się CW o klan, bo na OW lobby panuje tzw ''dyktatura'' jak ktoś kogoś wkurzy^^ Ale jeśli się zbytnio nikt nie wychyla to nie jest źle.
Nie wiem czy się obawiają CW... Ale na pewno zgodzę się z Neok_Dasman, że nie można człowieka do niczego zmuszać.
...::: Serpher :::...
Image
User avatar
Neok_Dasman
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Tue Aug 07, 2007 11:33 pm
Location: Poland

Post by Neok_Dasman »

Taka jest prawda na siłe nic się nieosiągnie :D
A co do nowych graczy to zawsze znajdzie się ktoś z ambicjami , inaczej scena multiplayer O-wara jush dawno by wymarła .

Tak spytam z czystej ciekawości , czy wg. was zakładnie klanów by pokazać jak to się świetnie gra ma sens ?? Nagle wszyscy chcą być w klanach , ale niezapominajmy że jest wielu bezklanowców którzy grają TYLKO dla siebie , satysfakcjonuje ich sama gra...
,,Poszybować chociaż raz ,ponad śmierć, ponad czas " - IRA -IKAR
User avatar
Serpher
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 34
Joined: Sun Jul 29, 2007 12:10 pm
Location: Polska

Post by Serpher »

Neok_Dasman wrote:Tak spytam z czystej ciekawości , czy wg. was zakładnie klanów by pokazać jak to się świetnie gra ma sens ?? Nagle wszyscy chcą być w klanach , ale niezapominajmy że jest wielu bezklanowców którzy grają TYLKO dla siebie , satysfakcjonuje ich sama gra...
W klanie czy bez chodzi właśnie tylko o jedno - o granie. Chociaż różnica z bycia w klanie, a bycia niezrzeszonym jest taka, że w klanie po prostu masz "gotowych" sparing-partnerów i (w większości razy) określone cele. Ludzie robią coś więcej niż "tylko grają". Uczą się lepszego współzawodnictwa i pracy w zespołach.
Odpowiadając na Twoje pytaniem, "czy zakładanie klanów ma sens"? Myślę, że tak (pod pewnymi warunkami). I nie chodzi tu tylko o to, żeby się popisać.
...::: Serpher :::...
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Na pewno bedzie mialo sens jak bedzie ranking clanow (aka ClanBase) dzialac.
Image
User avatar
Neok_Dasman
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 10
Joined: Tue Aug 07, 2007 11:33 pm
Location: Poland

Post by Neok_Dasman »

Serpher thx za szczegłówą odpowiedź :D
,,Poszybować chociaż raz ,ponad śmierć, ponad czas " - IRA -IKAR
User avatar
hydro
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 209
Joined: Thu Aug 17, 2006 1:58 pm

Post by hydro »

YuriStriatov wrote:Na pewno bedzie mialo sens jak bedzie ranking clanow (aka ClanBase) dzialac.
A ja bede czekal na ClanBase w sw
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:D

Post by Blashix »

Będzie sens i przynajmniej powinno więcej wiary siedzieć na gsA.
Szkoda że nie będzie cb w tym miesiącu xD Jeszcze bym sobie pograł a tak ...
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Moze i by bylo gdyby testerzy ruszyli dupska.
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

A już jest gotowe prawie ? A któż to tester ? Wes więcej albo jakiś z gsA ludzi ściągnij :D
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

No juz dawno z gsa ludzi wzialem, a takto to CB jest w sumie gotowe tylko czekac jak patch 1.08 wyjdzie, oraz ewentualnie jak ktos mi dorobi do map CB tryb SW i multidesci do tychze map rowniez.
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Najlepszym kandydatem jest Radzio lol
Ja już sie natestowałem 1v1 a do 2v2 nie ma ludzi-,- pozatym tera mam mało czasu z różnych powodów, a raczej jedego - WCG ^^
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Moge to zrobic... Tylko potrzebuje dokladniejszych informacji nt., co konkretnie mam zrobic bo samo dac tryb SW dla CB to pikus, ale mysle, ze tryb, ktory faktycznie nic nie zmieni to pic na wode...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Chodzi tylko o to zeby dac tryb oraz wziac w tym trybie wylaczyc budowe warsztatu i wiezyczek i proste.
Image
Locked