Propozycja...

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Eddy
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Mon Apr 23, 2007 8:39 am
Location: \

Propozycja...

Post by Eddy »

Proponuje wskrzesić te typy gry ...
http://original-war.net/index.php?act=articles&id=4
Co o tym myślicie ???
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:P

Post by Blashix »

Ogólnie większość nie znam i nie grałem. Ale podobają mi się. A nie jakieś 4 wieże i 2 bunkry max 10 min bez ataku ^^... Jak jakieś noob'y wejdą na GSA to gram baśnie lub coś innego :) bo z tymi starymi graczami to się nie da grać większość myśli o mapie Alien Base ^^ .... :/
"Jaka mapa ? = Alien Base !!" :/
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
hydro
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 209
Joined: Thu Aug 17, 2006 1:58 pm

Re: :P

Post by hydro »

Blashix wrote:Ogólnie wiêkszo¶æ nie znam i nie gra³em. Ale podobaj± mi siê. A nie jakie¶ 4 wie¿e i 2 bunkry max 10 min bez ataku ^^... Jak jakie¶ noob'y wejd± na GSA to gram ba¶nie lub co¶ innego :) bo z tymi starymi graczami to siê nie da graæ wiêkszo¶æ my¶li o mapie Alien Base ^^ .... :/
"Jaka mapa ? = Alien Base !!" :/
Akurat ja mysle o sw, ale te tzw. nooby siedza i graja lamerskie cw
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Aj tam od razu lamerskie, gdzie to napisane... Mi sie tam podoba :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Eddy
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Mon Apr 23, 2007 8:39 am
Location: \

Post by Eddy »

Głownie podoba się wielu osobą ... mi też ale od czasu do czasu przydało by sie zagrać "inaczej" :wink:
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

A idz Phanti nie podejrzewalem cie o to ze ta bezmyslowke lubisz... :o
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Bo kiedyś było inaczej xd każdy lubił CW i ono było ''trendy'', ta moda już minęła ale phan przecie odciął się od świata OW przed wejściem CB i mu zostało^^
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Ej tam to już nie chodzi o samo CW, tylko o te ograniczenia jakie są w CB. wku**ia mnie taka gra. Nawet w cw mnie wku**ia ograniczenie co do wiez i koszarów. Dla mnie ludzie grający ze mna mogli se budowac wieżyczek ile chcieli, jeszcze łatwiej się ich rozwalało. I tak żadko kiedy konczyłem gre przed 30 minutą. A najbardziej to lubiłem dobijać ludzi laserami podwójnymi xD
A CB jest dla mnie męczące, bo nie na takich zasadach nauczyłem się grać... Teraz ciężko jest się przestawić, tym bardziej, że póki co mało kto gra CB, zobaczymy jak będzie jak wejdzie :P
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Siemion
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 43
Joined: Fri Feb 09, 2007 5:09 pm

Post by Siemion »

Generalnie rzecz biorąc, to muszę zgodzić się w dużym stopniu z Phantem. Różne ograniczenia są przy różnycz gierkach "4 fun" trochę bez sensu. Moim zdaniem takie ograniczenia to się nadają właściwie tylko do wyspecjalizowanch turniejów, a część ograniczeń oprócz zatrucia życia (chociaż w sumie po to są) nic nie czyni.

Czy jakoś tak.
Who dares wins
My OWS nick is SCG^Siemion
Post Reply